Teade

Collapse
No announcement yet.

tahax teh kuni 150w võimu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tahax teh kuni 150w võimu

    olex siis vaja head skeemi
    millega saab odavalt akkama
    endal muidu olemas on radiotehnikavõim milllel on kondekad veitc pekkis:S

    #2
    saaqb sis keegi aitata???
    kindlalt olex vaja

    Comment


      #3
      See peaks vastama soovile.


      http://www.electronics-lab.com/proje...041/index.html
      * * *

      Comment


        #4
        To: teemaalgataja
        Pole mõtet teha 16 minutise vahega teist posti stiilis
        saaqb sis keegi aitata???
        kindlalt olex vaja
        Igaks juhuks lisan, et korralikult töötavad skeemid , eriti suurematel võimustel ei ole nii lihtsad.
        Kui odavalt tahad, siis võta poest kõige odavam kivi...aga arvesta sellega, et toiteplokk ei ole mitte odav tükk.
        To: raadiolamp
        Seda skeemi ma ei soovitaks. Üldse tunduvad mulle kahtlastena need skeemid, kus vastavalt signaalile kõigutatkse OV toidet.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          martinj missugust sa sis soovitad
          hind võix ikkagi alla 500.- ikke olla

          Comment


            #6
            Üks lihtsamaid variante oleks 2 TDA7294 sillas. Aga kahe kivi hind koos muude jubinatega tuleb juba 500kr kanti. Lisaks nendele on sul vaja toiteplokki (nagu eelnevalt mainiti, ei ole see mitte odav) ja jahutusradiaatorit.

            Comment


              #7
              Kui teema algataja tahab odavat ja head võimendit siis on tal vaja kahte asja - odavat võimendit ja head võimendit. Üldjuhul kooslust ei eksisteeri. Tasuta lõunaid ei ole. Jupid maksavad. (seda öeldes ei taha parastada vaid nendin omast kogemusest).

              Comment


                #8
                no aka kas ma radiotehnika y101 võimuga ei saa midagi teha W

                Comment


                  #9
                  Sellise võimsusega peaks sobima STK4231II(299EEK)pluss sama hind komponentidele - eeldades,et on olemas 550W,2*38V trafo ja 10000mkF/100V lüüdid ning vastavale võimsusele sobiv radikas.Paraku läheb just toiteosa tunduvalt kallimaks kui võim+komponendid.Ettevaatust! h34r: Potensiaalide vahe on 110V :blink: !Taolise võimuga soovitatav alustada siis kui on eelnev kogemus omandatud lahjemate võimude peal( oht kogenematusest asi maha põletada). B-)
                  Kõik meeldiv tuleb lambist...

                  Comment


                    #10
                    nojah aka ma thax ikka teada saada kuidas raditehnika võimu tugevaax teha
                    ja ma olen mingi 2x50w võimu teind aka skeem kadus.(
                    et naq kui keegi teab kuidas saada radiotehnika y101 võmsamax andke mlle teada

                    Comment


                      #11
                      keevita radiotehnikale metalli ümber siis ongi tugevam
                      Bzzzt!!

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by mcpump@Sep 11 2005, 18:14
                        nojah aka ma thax ikka teada saada kuidas raditehnika võimu tugevaax teha
                        ja ma olen mingi 2x50w võimu teind aka skeem kadus.(
                        et naq kui keegi teab kuidas saada radiotehnika y101 võmsamax andke mlle teada
                        osta uued lõpud ja toiteplokk

                        Comment


                          #13
                          arctix ei tea kuidas???
                          do_it_right_way ja seda ple mõttet keh eriti kuna selle raha eest saan juba uue

                          Comment


                            #14
                            http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=15498
                            Sealt saad võimendi osa skeemi.Kui vaja võimst üle 85W, siis lisa veel üks kivi kumbagi õlga.U-101 toide jääb küll lahjaks(oli vist 80W?&#33, aga saad pisut aimu mis tähendab suurem võimsus.PS. Stereo võimendi jaoks on sul vaja teist samasugust radiaatorit, mis U-101 juba on .

                            http://www.pilt.ee/view/506378/
                            Seal skeem siis 150W@8oomi võimendist(pilt ei ole sellest võimendist&#33.Lisa lõputranssidega on võimalik ka tööolukord 4oomisel koormusel(vähendada toitepinget loom,ulikult sama võimsuse tagamiseks).

                            OT: TDA7294 sillas ei anna rohkem võimsust kui 80W@8oomi.Et oleks tagatud normaalne töö 4oomi peal, tuleb neid kive paralleelida ning kasutada nn. kõrgendatud kasuteguriga lülitust(BF-klass).Datasheedil kõik kirjas...
                            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                            Projektide pildid
                            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by Cheopps@Sep 12 2005, 18:39
                              OT: TDA7294 sillas ei anna rohkem võimsust kui 80W@8oomi.Et oleks tagatud normaalne töö 4oomi peal, tuleb neid kive paralleelida ning kasutada nn. kõrgendatud kasuteguriga lülitust(BF-klass).Datasheedil kõik kirjas...
                              Datasheet väidab küll, et sillatult on 150W@8oomi +-25V toitepingel ja 170W@16oomi +-35V toitepingel.

                              Comment

                              Working...
                              X