Teade

Collapse
No announcement yet.

Mida tuleks silmas pidaida.(20kw võimendi puhul)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by KaruTEC@Oct 19 2005, 15:52

    115V toitepingega ei saa isegi 1 oomise koormuse juures 20kW.

    Tee trafost pilt, pane siia, muidu lähed lihtsalt kõvatajate kirja.
    1oomiga 6KW , 20 kW 0,3 oomiga.

    Sellisele peaks ikka impulsstoide sobima, 3-4 KW pea sama pingega olen näinud,
    kuidas 20kWne välja näeks ei tea, pole nende vastu huvi tundnud.
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #32
      aga ma tahaks ikka teada mis kõlarid sa sinna võimendi taha paned.20kw on ju metsik.
      no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

      Comment


        #33
        Originally posted by heix25@Oct 19 2005, 21:16
        aga ma tahaks ikka teada mis kõlarid sa sinna võimendi taha paned.20kw on ju metsik.
        Vaata ära seda asja siin võimendi foorumis päri - see pole üldse oluline.
        See on kõlarifoorumi teema. Küsi seal.
        Enamus meist tahaks neid juppe näha. Tõesti tahaks näha.
        Kui see asi tööle hakkab siis peaksid mõned siin pisut vaiksemalt võtma.

        Comment


          #34
          Selle teemaga tuleb meelde siit üks omaaegne teema, us üks vend tõsimeeli tahtis seina täis subbareid laduda. Talle vist see võimendi sobiks.
          OT. Aga mitme kW võimendi saaks kui kasutada alajaam,a trafosid väljundtrafoks ja lampideks mõne telesaatja lõpulampe ?
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #35
            Kui raha pole probleem, siis võin su projekti lõpetada ja käima joosta.

            Comment


              #36
              pilte tahaks tõesti.
              ma ei saa aru, miks sellist võimsust nii madalal pingel püütakse. mõtle milline ristlõige peab juhtmetel olema juba ainuüksi selleks, et 5m pikkusesse juhtmesse ainult pool võimsust jääks. muidugi siin mingis foorumis oli ühel tüübil vasklatti üle...
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #37
                Mõningad pildid siis:
                http://www.zone.ee/drag0n/IMG_1132.jpg
                http://www.zone.ee/drag0n/IMG_1133.jpg
                http://www.zone.ee/drag0n/IMG_1134.jpg

                Comment


                  #38
                  Pildi järgi otsustades jäävad minu arvates trafo ja jahutus 20KW jaoks ilmselgelt lahjaks.
                  Vana helitehnika remont Pärnus

                  Comment


                    #39
                    Trafo on silma järgi <4kW.
                    Nii et skip the bullshit ja räägi parem projekti reaalsetest numbritest.

                    Comment


                      #40
                      pildi järgi on vist 2KW jaoks ka lahja trafo.

                      Comment


                        #41
                        Tjah - tavareziimis see trafo kyll 20 välja ei kanna. Vahel tehakse pisut aladimensioneerimist toitetrafole kuid siin jääks asi ikka liiga lahjaks.
                        Kondekat on kaugelt vaadates paljulubavad - täpselmalt kahjuks ei näe.
                        Kui ma nyyd ei eksi siis teisel pildidl toodud jubin oli mingit sorti radikas?
                        Vesijahutuse ja ventikaga? Mingid vasktoru kaared nagu paistsid ja ventika pistik paistis ka - vähemalt mulle.
                        Viimane pilt - silmnägemine vist on vanaks jäänud sest näe hästi. Teemat mitte teadev inimene võiks vabalt öelda, et seal on shokolaadi tükid või kuusekäbid.

                        No igastahes - ma näen et see relv on juba osaliselt koos - kas on mingeid katseid ka juba toimunud? On olemasolev osa töövõimeline?

                        Comment


                          #42
                          Härral on ilmselt skaala nihkes, PMPO suunas.

                          Comment


                            #43
                            kui PMPO siis on võimsus suht väike selle lubatud 20kW kõrval

                            Comment


                              #44
                              http://heim.ifi.uio.no/~runeps/eshop...ildermodem.htm
                              jutujärgi on tegemist 3kVA, 52V trafoga
                              "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

                              Comment


                                #45
                                Siin on sobivamad

                                Comment

                                Working...
                                X