Teade

Collapse
No announcement yet.

kes oskab õelda mitu w on see võimendi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kes oskab õelda mitu w on see võimendi?

    ksyimus siis selline. et võimendi ise on nimetuselt odüssei-002 ja sinna taha on midagi kirjutatud 135w , aga kuna vene keelest aru ei saa nii palju siis ei mõista mida see tähendab. ja siis see ka veel et , kui see võimendi on ytleme et 135w kas ta on võimeline ära toitma 300w rms elementi? olen väga tänulik kui keegi oskab aidata

    #2
    See 135W on toitebloki võimsus.

    Comment


      #3
      Lõpus KT805AM -id,toide +/-24V - reaalne Pmax kuskil 25-30W kandis kanali kohta.Nii,et see mis taga paneelil kirjas on suurim tarbitav võimsus nagu ka Kass ütles. B-)
      Kõik meeldiv tuleb lambist...

      Comment


        #4
        30W.
        0.5% moonutustega 5W@8 0hm.

        Edit: kärab see sellele 300W elemendile küll.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          eee et siis selle võimendi väljundivõimsus on 30 w ja see ee eestpoolt siit forumist lugesin et sõna ära toitma on vale sõna kohati aga kysin ikkagi et kas see(element ise on Star Sound SSW 3800 ) kõlari ka normaalselt ära toidab? ja siis weel ma tean et see tegelikult kuulub teise teemasse vb aga kas keegi on teadlik missugust kasti sinna ymber teha andmeid on üpris vähe aga proovin need siia saada
          Läbimõõt: 375 mm ehk 15"
          Maksimaalne sisendvõimsus: 600W
          Nominaalne sisendvõimsus: 300W
          Nominaal takistus: 4 oomi
          Sagedusala: 26 - 800 Hz
          Tundlikkus: 91 dB
          kasti koha pealt tahaks seda teada mitu liitrit peaks kast olema? umbkaudugi kasvõi! igatahes tänud abi eest!

          Comment


            #6
            Aga sa defineeri ära kõigepealt mida sa selle "ära toitmise" all mõtled. Tümpsu teeb, kõvasti mängib. Aga sinu idee on vist sellel piirimail, et kas võimendi on võimeline sellest elemendist maksimaalse välja võtma...

            Comment


              #7
              ja ssw-3800 kohta leiad siin foorumist küll ja küll ja veelkord küll materjali
              kuldnesõna = OTSING B-)
              mida sa lohh vahid

              Comment


                #8
                ei ega ma nyyd seda ei loodagi et niisugune võimendi oleks võimeline max võtma sellest kõlarist. aga ma tahtsingi teada seda , kas ta teeb võimsamat tympsu kui nt mingi 100w kõll selle võimu taga? :P

                Comment


                  #9
                  Originally posted by sharkboy125@Jan 7 2006, 12:33
                  ei ega ma nyyd seda ei loodagi et niisugune võimendi oleks võimeline max võtma sellest kõlarist. aga ma tahtsingi teada seda , kas ta teeb võimsamat tympsu kui nt mingi 100w kõll selle võimu taga? :P
                  See oleneb täielikult juba elemendi tundlikusest.

                  Comment


                    #10
                    see element mida ma tahan sinna järgi mängima panna on 91db tundlikkusega

                    Comment


                      #11
                      kas ma olen õieti aru saanud et see element on ka hea ost B-)

                      Comment


                        #12
                        Ahjaa, unustasin mainida , et tänapäeva kõlaritele märgitakse harilikult selline võimsus, mille juures tükid veel ei lenda.
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by martinj@Jan 7 2006, 18:56
                          Ahjaa, unustasin mainida , et tänapäeva kõlaritele märgitakse harilikult selline võimsus, mille juures tükid veel ei lenda.
                          Aga valdavat enamust kõlariostjatest muu asi eriti ei huvitagi ju.
                          21st Century Fox

                          Comment


                            #14
                            nooo kui ma ka nyyd targutan siin siis on elemendile ikka märgitud rms võimsus ehk siis see võimsus mida on element võimelin mängima pikka aega ja siis max võimsus mida ainult hetkeliselt B-) aga kas ma siis saaksin vastuse sellele , et kas 30w võim toidab 300w rms elemendi ära

                            Comment


                              #15
                              Sõltub ikka konkreetsest võimust, kõlarist ja kuulajast.
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment

                              Working...
                              X