Teade

Collapse
No announcement yet.

Ressiiver - milline?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ressiiver - milline?

    Plaanis ressiiver muretseda ca. 5000 eek-i eest. Mis firmat võiks üldse vaadata jne.
    Hetkel uurisin ning võrdlesin Kenwood KRF-V7090D ja Yamaha RX-V457 omavahel. Kumba eelistada või on mingi parem variant?

    Olen ka kaalunud stereovõimu kuid hetkel arvan, et ressiiver ajab asja ära küll. Pool ajast kasutaks ikkagi filmide vaatamisel, samas oleks ikka tahtmine ka muusika kuulamiseks kasutada. Nii, et ei teagi millist valida. Kui muusika kuulamise vastu suurem huvi tekib, küll siis saab ka võim muretsetud.

    #2
    Võta siis pigem Yamaha, igatahes parem, kui Kenwoodi junn ja on ilusam kah. Väljundvõimsus on selles hinnaklassis igatahes kõigil ressiivritel samasugune - ca 20W RMS kanalisse, omadused kah enam-vähem samad, samuti tehnilised lahendused. Muidugi ise soovitaks 5000.- eest pigem nt. NAD C320 BEE stereovõimu, aga, noh, see on minu arvamus, et hea stereo on parem kui kehv surround, ka filmides (siiani kõik filmid stereos ära vaadanud ja ei hädalda).
    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

    Comment


      #3
      mina valiks YAMAHA't
      Tallinn tel. 5801 3362

      Comment


        #4
        saan aru, et kui põhitegevuseks on muusika kuulamine siis peaks ikka võimendi ostma, mitte ressiiveri?

        Comment


          #5
          Originally posted by demo@Jan 29 2006, 18:05
          saan aru, et kui põhitegevuseks on muusika kuulamine siis peaks ikka võimendi ostma, mitte ressiiveri?
          ei tea midagi, ma ainult muusikat kuulangi, aga ressiiver on minumeelest hea - raadio ka peal ja mitu heliformaati (dolby,dts jne)

          Comment

          Working...
          X