Teade

Collapse
No announcement yet.

võim amfiton 25y-101c-1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võim amfiton 25y-101c-1

    leidsin kapist eelnimetatud võimu, ja mida ei leidnud, on need veneaegsed pistikud-juhtmed. kas keegi oskab öelda, kas neid pesasid saaks kaasaegsemate rca-tüüpi pesade vastu välja vahetada ? ja palju selline töö maksta võiks ?

    #2
    Originally posted by ivoo@Feb 15 2006, 15:39
    leidsin kapist eelnimetatud võimu, ja mida ei leidnud, on need veneaegsed pistikud-juhtmed. kas keegi oskab öelda, kas neid pesasid saaks kaasaegsemate rca-tüüpi pesade vastu välja vahetada ? ja palju selline töö maksta võiks ?
    DIN5 on minu arvates XLR järel üks kvaliteetsemaid otsikuid, miks sa tahad neid RCA käkkide vastu vahetada?

    Comment


      #3
      kaablitega on kehvasti, neid mul pole, ja poes neid ka ei pakuta ..

      Comment


        #4
        vales poes käid. Müügil on nii 5-DIN -> 2xRCA kaablid RCA-pistikutega teises otsas kui ka RCA-pesadega teises otsas. YE poes oli viimati isegi allahinnatud kaupade korvis veel.

        Comment


          #5
          Tartus saab tutikaid DIN-idega kaableid Narva mnt poest (peaks olema see Vihterpali äri). Olen ise sealt neid ostnud, saab isegi kahes eri pikkuses. Ja kombinatsioone on kah hea hulk-ühes otsas DIN, teises vastavalt soovile kas RCA, DIN, 3,5 mm või 6,3 mm plug ja vist isegi SCART, kui vaja. Sealsed müüjad näivad helitehnikat ka tundvat, kui ütled, mis aparaadid vaja ühendada (vene, lääne, ja mis reziimis), siis teavad ära, mis kaablit pakkuda.

          Comment


            #6
            lähen kaablijahile.
            teema võib lukku lüüa.

            Comment

            Working...
            X