Teade

Collapse
No announcement yet.

100w lõppvõimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    100w lõppvõimendi

    Oleks vaja siis 100W vene juppide peal koosnevat lõpvõimendi skeemi.Toitepinge võiks olla +-35v.4oomine väljund.Skeem ei tohiks väga keeruline olla.
    * * *

    #2
    Miks just ilmtingimata vene jupid peavad olema? h34r:

    Comment


      #3
      Originally posted by @ndres@Feb 19 2006, 01:07
      Miks just ilmtingimata vene jupid peavad olema? h34r:
      Odavam h34r:
      Vaesel ajal on kärbes ka liha.

      Comment


        #4
        Sest mul on vene juppe rohkem.Mul ei ole nii võimsaid lääne transe kui on vene.Ei raatsi osta ka eriti.Võibolla mõne jupi.Võimendi ise hakkab mängima kitarri taga.Eelvõimendi on olemas.
        * * *

        Comment


          #5
          Leitsin ühe võimendi skeemi.
          link:http://www.zone.ee/tubeamp/usilit.pdf

          Lehekülg 70 on üks võimendi.Kas +-30 aseme võib anda +-35.Mikroskeemi toitetakistid suurendaksin 1,5k peale.Millega võiks asendada KT503D ja KT502D.Mikroskeemi mul ka ei ole millega võiks seda asendada.
          * * *

          Comment


            #6
            KT202/503saamisega ei tohiks mingeid probleeme olla.raskem on ehk gernmaaniumdioodidega(D9)
            DA1asemel sobib igasugune kiiretoimeline opvõimendi.

            Comment


              #7
              Transistorite asemele (KT503D ja KT502D)asemele bc547 ja bc557 sobivad?neid mul on.Mis puutub mikroskeemi siis oleks vaja k574ud1a ja ud708 sokeldust et ma ta õieti skeemi paneksin.Kas +-30v asemel +-35v võin panna?
              * * *

              Comment


                #8
                to raadiolamp:
                kas sa elad Pära-Põrgus??

                Tevalo on Tallinnas ja Tartus, Oomipood Tallinnas. Kui ise liikuda ei saa, telli neti teel omale TDA7294 konstruktor, mingid mitte-sul-olemasolevad takid, konded, lyydid ja pane asi kokku. +-30V peal 4 ohm, 35V 6ohm ja 40V 8 ohm.

                ära aja asja keerulisemaks.
                Erilahendused.
                PS või mail.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by W@ldur@Feb 19 2006, 17:43
                  to raadiolamp:
                  kas sa elad Pära-Põrgus??

                  Tevalo on Tallinnas ja Tartus, Oomipood Tallinnas. Kui ise liikuda ei saa, telli neti teel omale TDA7294 konstruktor, mingid mitte-sul-olemasolevad takid, konded, lyydid ja pane asi kokku. +-30V peal 4 ohm, 35V 6ohm ja 40V 8 ohm.

                  ära aja asja keerulisemaks.
                  ...and thats all! B-)
                  Kõik meeldiv tuleb lambist...

                  Comment


                    #10
                    Asi on selles et ma ei tee seda endale!Ma teen seda koolile ja kool on mulle raha maksnud.Detailide nimekirjad on kooli käes.Asi on selles et ma kitarrivõimendi eelvõimendi sain käima aga lõpvõimendis on viga sees ja ma ei leia seda.Trükiskeem on tehtud1:1-le maha,nii et minul vigu ei ole.Kontrollinud olen kümneid kordi.Kuna ma seda lõpvõimendit ei saa käima siis teen ta endal olemas olemas olevatest juppidest.

                    Pärapõrgu nimi on puurmani mis asub 40km tartust eemal.See tähendab seda et ma ei käi seal iga päev
                    * * *

                    Comment


                      #11
                      Transvõim lollikindlam, kasvõi see: http://www.ampslab.com/c70.htm
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #12
                        Ärimehena oled talitanud õieti - raha ette kui võimalik!Võlaõigusseadust silmas pidades tuleb kasulikum lääne juppidest asi kokku panna,et vältida kvaliteediproblreemidest tulenevaid komplikatsioone.Nende vene juppidega võib vedada kuid mitte alati 100% -selt.Soovitan võtta sellisel juhul Tevalo 280EEK-ine
                        transsvõimukomplekt(kui üks) ja kui vaja 2 kompl. siis küsi alet - seda ka reeglina saab.Garantii korral saad tootja(edasimüüja) käest vähemalt raha tagasi kui midagi peaks juhtuma(igaks juhuks soovitan montaazi käik foto või videona salvestada - siis nagu juriidika tagatud).Tellimustöödena tasub alati vaadata võlaõigusseadustikku. B-)
                        Kõik meeldiv tuleb lambist...

                        Comment


                          #13
                          Kas sellest skeemist ei saa asja.Mul on vaja teada selle mikroskeemi sokeldus mis seal on ja siis veel ud708,siis ma saaksin asendada mikroskeemi.Kas transistorid KT503D ja KT502D on võimalik asendada transistoritega bc547 ja bc557?Potekad ma leian.
                          * * *

                          Comment


                            #14
                            oot, ma ei saa päris hästi aru: kellele sa siiski seda võimu teed?
                            kool ei anna raha, aga kooli kidravõimule pead lõpu ikkagi ise tegema? lõhkusid kooli tavaari või pakkusid välja lahenduse, et mingiks kindlaks kuupäevaks asi valmis, kuid ei arvanud, et asja rahata teha ei saa???
                            Kui asja endale jätad, siis ei peaks ju rahast kahju olema, kuna asi jääb sulle juu!!

                            Tee uuem transs/kivi võim, ära akka null-kroonise eelarve ja kinnisideedega jalgratast leiutama.
                            Kui asi ikkagi koolile, siis tee neile juhtkonnas selgeks, et tasuta lõunaid ple olemas.
                            Kui võim mingi õppeprojekti jaoks ja asjadenimekiri ja puha on ette antud, siis ytle õppejõule, et sae pekki-ajaga tuleb edasi liikuda!

                            vineeri saagimiseks kasutatakse tänapäeval tikksaagi, mitte tuhandet vineerisae lehte...


                            ah et kool on maxnud?
                            palju?
                            Erilahendused.
                            PS või mail.

                            Comment


                              #15
                              Kas P27 lõppu ei saa käima?
                              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                              Comment

                              Working...
                              X