Teade

Collapse
No announcement yet.

100w lõppvõimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Ma ei leia viga ülesse.Kui sisse lülitan ja volume on maha keeratud on kõik hea.Kui aga natuke peale keerad laseb lõpud läbi.Nuppu keerates tekib mingi tõuge mis lööb lõpud ära.Kontrollisin volume potekat oli korras.Ossiga mõõtsin eelvõimendi ära ja kõik oli korras.
    * * *

    Comment


      #17
      mikroskeemi pakub tevalo-3 krooni tükist
      transistoreid oomipood-kroon tükist

      Comment


        #18
        Vasta PS-ile ka.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #19
          Eeh, kas Sa oled neid nüüd millalgi lähiajal ostnud, mikroskeeme, Tevalost ma mõtlesin, kui möödunud sügisel viimati ise ostsin siis üteldi, et need mis veel on on otsakorral ja tellitavate all olevad nimed-suht lootusetu üritus, neid tellida, see minu arust rohkem kliendi petmiseks, et põhimõte, lähed kohale, selgub, et pole ja ostad ikka mingi välismaise asenduse, mis muidugi VÕIB olla parem kui asendatav aga alati nüüd küll seda ei pruugi olla-ja kui isegi saab sobiva on hea aga kui asud kaugemal ja ei teagi nagu, et kohal midagi sobivat pole siis ju tolguta kohale mindud ja kulutatud aeg? NIISIIS omapoolne üleskutse Tevalole-mida pole (ega saagi olema), kustutage andmebaasist.

          Teema kohta-mikroskeemi sokeldus-kas on metallkestas UD 708?

          Comment


            #20
            kas sa mõtled K140UD708?see ei sobi sinna

            Comment


              #21
              Ei lihtsalt ud708.Ei ole mettall kestas tavaline 8 jalgne,nelja kandiline.Ma vaatan nende transide asja.
              * * *

              Comment


                #22
                No siis mu arvates on see ju KP140UD708, see jah pole teab mis, parem on seeria K(P) 544 ja 574 UD2 A ja B UD7 Ku-liiga madal, võrreldav sama seeria K140UD7-ga. Aga muidu on nende plastkorpusega kividega nii, et kui ta võtad nii ette, et viigud jäävad allapoole ja kivil olev kiri on sinu poolt vaadates loetav, siis alumises reas vasakult paremale:1, 2, 3 ja 4. viik, ülemises reas paremalt vasakule 5, 6, 7 ja 8 viik. Kivil on ka vasakus servas enamasti venitatud poolringi kujuline madalam n.ö. süvend.

                Comment


                  #23
                  Seda süvendit nimetatakse võtmeks.Jalgu loetakse võtmest vastupäeva alates vasakult(kui mikroskeem asetseb etiketiga sinu poole ning võti jääb ülesse).Sobivad ka K553UD2, jt.
                  The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                  Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                  Projektide pildid
                  Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                  http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                  Comment


                    #24
                    Võti ta jah, eh! ei tulnud sel hetkel pähegi, et seda nii defineerida, kuigi jutt sai ka keeruline... h34r:

                    Comment

                    Working...
                    X