Teade

Collapse
No announcement yet.

radiotehnika y-7101 Stereo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    radiotehnika y-7101 Stereo

    probleem siis selles, et võimu sisse lylitamisel hakkab see relee plõksuma.

    vahetasime konde sealt kõrvalt ära, kuid sama asi ikka.
    ilma inputita ja kõlareid ühendamata sama lugu.


    sama võimul ka veel see jama, et esimesest plokist ei jõua signaal kuidagi tämbriplokini.
    mõtlen selle all seda kuhu kõige pealt input-id peale jooksevad.


    muidu võim, EQ ja display töötavad.
    ostan rahamasina.... järelmaksuga

    #2
    Ega sul mõni suur toitelüüt kuivanud pole? Mulle sattus üks isend, millel relee plõksumine oli põhjustatud oma elu ära elanud toitelüüdist.

    Comment


      #3
      kaitse plaadil C1 lüüt vaja vahetada
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #4
        Originally posted by Jyrka@Feb 20 2006, 14:40
        kaitse plaadil C1 lüüt vaja vahetada
        see sai vahetatud, ja panime nati suuremagi asemele. 100uf-se. plõksumine muutus aeglasemaks lihtsalt.

        Aga kas ma pean nyyd toielyydid kõik ükshaaval läbi proovima. deem
        ostan rahamasina.... järelmaksuga

        Comment


          #5
          Parem vaheta kohe kõik välja!Mul üks RRR U-101 juba kolmas kord tuleb lüüte vahetama just sel põhjusel, et kohe ei vahetand kõiki välja!Ära astu samu jälgi
          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
          Projektide pildid
          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

          Comment


            #6
            Originally posted by iceincube+Feb 20 2006, 19:09--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (iceincube @ Feb 20 2006, 19:09)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Jyrka@Feb 20 2006, 14:40
            kaitse plaadil C1 lüüt vaja vahetada
            see sai vahetatud, ja panime nati suuremagi asemele. 100uf-se. plõksumine muutus aeglasemaks lihtsalt.

            Aga kas ma pean nyyd toielyydid kõik ükshaaval läbi proovima. deem [/b][/quote]
            Kui olemas mingi multimeeter siis mõõda pinged lüütidel , nii alalist kui vahelduvat
            (pulsatsiooni), näiteks kui +/- 31V on pinged erinevad ja väiksema pingega lüüdil
            vahelduvkomponent ka suurem siis on lüüdi mahtuvus vähenenud.
            Kui vahelduvkomponent alla 1V siis võid toitelüüdid esialgu rahule jätta.
            Kaitse plaadil veel kaks lüüti, kontrolli neid ka.
            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

            Comment


              #7
              jep..
              vahetasime toite lüüdid välja. plõksumine kadus. selle osaga tundub nyyd ok.

              aga kas keegi oskab õelda mis otstarve on sellel esimesel blokil kuhu inputid peale jooksevad. see peaks olema vist ellvõimendi kui ma ei eksi.
              kui ohutu on lasta signaal otse tämbriblokki. järsku ei hakka seda osa üldse parandama.

              toite lüüte oli kodust võtta, aga mikrokiipe ei hakka kyll vast tellima, kui neid üldse on võimalik saada. ( ei viitsind uurida )
              ostan rahamasina.... järelmaksuga

              Comment


                #8
                Originally posted by iceincube@Feb 21 2006, 09:22
                jep..
                vahetasime toite lüüdid välja. plõksumine kadus. selle osaga tundub nyyd ok.

                aga kas keegi oskab õelda mis otstarve on sellel esimesel blokil kuhu inputid peale jooksevad. see peaks olema vist ellvõimendi kui ma ei eksi.
                kui ohutu on lasta signaal otse tämbriblokki. järsku ei hakka seda osa üldse parandama.

                toite lüüte oli kodust võtta, aga mikrokiipe ei hakka kyll vast tellima, kui neid üldse on võimalik saada. ( ei viitsind uurida )
                See on seal sisendi selektor (kividega lahendus). Eelvõim ise asub esipaneeli juures ja sisend on vasakul plaadi otsas (keeratavad nupud on trükkplaadil). Kui lased signaali otse eelvõimendisse, siis pääsed suurest osast moonutustest ja mürast.

                Comment

                Working...
                X