Teade

Collapse
No announcement yet.

vpa2100mn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vpa2100mn

    sai siis oomipoest tellitud novembri lõpus
    nüüd aga moonutab kõvasti kohe
    mis on kõige huvitavam hakkas seda tegema vaikselt käies ja üle sekundi ennem on küll võimsust näidanud aga moonutusi ei olnud. On kellegil mingeid ideid või olnud sama probleem?
    Aitäh!

    #2
    viga juba teada.
    selgus et helikaart arvutil hoopis stregib.
    uued draiverid peale ja korras nagu norras

    Comment


      #3
      Mul ka sama võim tellitud. Huvitab kuidas helikvaliteet ja võimsus on (2*100w rms vist ei ole)?
      Mis kõlaritega kasutad ja mis võim sul enne seda oli. Kuidas ise võimuga rahul oled?

      Comment


        #4
        Võimuga olen väga rahul selle raha eest on võimu küll. Ennem oli Vermona 1000h millel on samapalju võimsust umbes kui ta oli suur ja siis ta oli nii vana et stereo efektid olid kadund.
        Ainuke asi et ilma equalaiserita on heli üldiselt halb. Helipilt on lame ja selline imelik.
        pilte saab uurida

        Comment


          #5
          Kaua sul tellimisega aega läks?

          Comment


            #6
            Selle raha eest "tümmimehele" käib küll. Samas toide, radikas ja lüüdid on ikka väga kasinad. Trafo siis 200VA mis viitab, et 2x100W ei saa seal tkohe kuidagi välja tulla. Samas radia väiksust kompenseerib natukene ventilaator. Mina sain 8 oomiste S_90 ikka väga kergelt overload tule võimul põlema, samas kõlari Overload LED ei põlenud veel-seega järeldage ise

            Comment


              #7
              Kui isegi kahte s90b vilkuma ei löö siis 35wrms kanal ju.
              See konstruktor k8060 100rms mis tevalos 280eeki lammutas ilusti kaks s90b bassika vilkuma.

              Comment


                #8
                Sõbra juures oli neli s-90 järel ja hommikuks olid filtrid läbi.
                Teeme siit omad järeldused.
                Ja 15" laiariga teslat müristab ikka täiega.



                Tellimisega läks aega kuskil nädala ringi laos oli olemas vedas

                Comment


                  #9
                  MIs S-90 lede põlema vms. :P
                  MUl pole need vilkundi kunagi:P .. Võimul lööb küll päris kiirelt, volume poolele ja mõni bassikam laul:P.

                  Comment


                    #10
                    4 oomil võib olal jah üle isegi, aga 8 oomil küll jõuetu.

                    Ja siiski ka S-90 overload tuled lähevad vilkuma, ja ei vaja nad midagi nii meeletut võimsust
                    Aga samas selle raha eest käib küll(kui just ise ei tee võimendit)

                    Comment

                    Working...
                    X