Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas saaks ise teha võimendile puldisüsteemi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas saaks ise teha võimendile puldisüsteemi?

    Mida mul selleks on vaja? Palju sihuke värk maksma võib minna?

    #2
    Novaluxis maksab selline ON/OFF puldisüsteem 300.- kr. Komplektis 3 seadet, mis saab käima panna erinevatele kanalitele. Pult ise toetab 5 kanalit. Toimib raadiolaintel (443MHz), seinad pole seega eriliseks takistuseks. Iga distantslüliti kommuteerib max 1000W.
    Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

    Comment


      #3
      Mul sama süsteem kodus tulede lülituseks. Toimib täitsa korralikult.
      Novaluxis hind sõltuvalt kohast 299- 345 eek. Tehtud vast kollaste maal, kleepsud peal küll kas norra-või taanikeelsed.

      Korralikum seade Noor-Tehnikust.
      Seal pult+ 1 pistikupesa ~350 eek + võimalus osta juurde pistikupesi palju vaja läheb.
      Tundus kvaliteetne toode olevat. Miinuseks hall värvus ( toas kole)

      Veel olen made in finland sama jubinat näinud Koduextras, komplekti hind samuti oli vist 350 tuuris.- Positiivselt pisike pult oli ja komplektis oli kaasas 5 pistikupesa. Kõik valged värvi ja sut nägusad. Miinuseks olid kleepekad puldil ja lülititel( kuluvad ja määrduvad kiirelt) mis juba poes olid irvakil ja õhumulle alt täis.

      Valik on sinu.
      Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
      Denon PMA700V/ st.võim
      Pioneer PD-S705/CD keerutaja
      Käsitööna valmistada lastud monovõim
      Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

      Comment


        #4
        to Djalf: kahju, et sa kokkutulekul ei käinud/või ei kuulanud;

        felch sai kontrolleriga kenasti hakkama: yks suvakas teleka pult ja sellega klõpsis kahte LEDi nagu ludises :P

        otsi foorumist, asi on siin olemas kyll.
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment

        Working...
        X