Teade

Collapse
No announcement yet.

Melodija 103B grammofon võimendiks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Melodija 103B grammofon võimendiks?

    Tervist! Mul siin vedeleb üks vana grammofon, Melodija 103B nimeks. Mõtlesin, et mul vedelevad siin ka S30 kõlarid, millele mul aga eriti head võimendit ei ole.

    Tuli siis mõte, et äkki grammofoni võim sobiks?

    Nii et siis:
    1) Kas sobibks?
    2) Kas on mõttekas?
    3) Kui võimas see grammofoni võim on?
    4) Kuidas teha? Mis kuhu ühendada? Mis kust lahti võtta? (Ma pole grammofoni täielikult lahti võtnud, ei oska hetkel aimata, kui keeruline süsteem on)

    Ja üleüldse igasugused nõuanded on teretulnud

    #2
    Peaks olema tegu 6w/kanal võimuga, võin eksida, kuna pole ta andmeid praegu käepärast. S30-le sobivus-see subjektiivne küsimus, läbi ta neid kõlareid lasta ei suuda normaaltingimustes.Mõttekuse seisukohast ka-eks seegi sõltub endast, tähendab, et millised sihid endale sead aga midagi head seal ei ole.S30-le vast mõttekam aretada mingi kivivõim, näit. TDA2030 baasil.

    Comment


      #3
      Selge. 6W midagi erilist sinna tõesti ei ole.

      Aga kui ma panen talle mingi teise võimu ette (mingi 6W/kanal Creative junn mul vedeleb) ja siis veel grammofonist läbi, kas see toimiks? Annaks võimsust juurde ka? (Pole sellist ühendamist varem teinud...)

      Pluss väike küsimus grammofoni kohta... väljast vaadates paistab, et tal on seal lintmaki sisend taga. Kas selle kaudu saaks asja ühendada? On see stereo? 5-pulgaline pesa on, mis pulga külge seal mis juhe läheb? Pole stereos seda pistikut kasutanud...

      Comment


        #4
        Originally posted by SOS@Mar 10 2006, 11:24
        Tervist! Mul siin vedeleb üks vana grammofon, Melodija 103B nimeks. Mõtlesin, et mul vedelevad siin ka S30 kõlarid, millele mul aga eriti head võimendit ei ole.

        Tuli siis mõte, et äkki grammofoni võim sobiks?

        Nii et siis:
        1) Kas sobibks?
        2) Kas on mõttekas?
        3) Kui võimas see grammofoni võim on?
        4) Kuidas teha? Mis kuhu ühendada? Mis kust lahti võtta? (Ma pole grammofoni täielikult lahti võtnud, ei oska hetkel aimata, kui keeruline süsteem on)

        Ja üleüldse igasugused nõuanded on teretulnud
        kui korras siis paned kastid taha ja signaali lased maki märgiga sisendist sisse, 20W
        annab kanalist välja.
        Oleks aeg vene nominaalvõimsused (6W) ära unustada, aeg teine.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #5
          pesa ühenduste kohta saad otsingutest. Näitusekssee.
          Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

          Comment


            #6
            Sorri, otsing ununes hetkeks jah

            Nii, suur tänu, paistab, et asi on katsetamist väärt.

            Kas muidu niimoodi läbi kahe võimu, nagu ma kirjeldasin, on asi ka toimiv? Või paha-paha asi?

            Comment


              #7
              Kas muidu niimoodi läbi kahe võimu, nagu ma kirjeldasin, on asi ka toimiv? Või paha-paha asi?
              See on paha asi.Lased teise võimu läbi.
              Vana helitehnika remont Pärnus

              Comment


                #8
                Selge. Aitäh nõuannete eest!

                Comment

                Working...
                X