Teade

Collapse
No announcement yet.

Ei saa tööle...aidake

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Jyrka mul üks palve sulle...Kas sa saaksid mulle siia või siis PS kirjutada kuidas sa pinged arvutad või siis kirjeldada seda.

    Suured tänud teile Terv Villu

    Comment


      #17
      Originally posted by Villem666@Apr 9 2006, 21:26
      Jyrka mul üks palve sulle...Kas sa saaksid mulle siia või siis PS kirjutada kuidas sa pinged arvutad või siis kirjeldada seda.

      Suured tänud teile Terv Villu
      Kirjanduses tuhnimiseks oleks märksõnadeks püsivooluallikas ja voolupeegel.
      M-250 skeemil difastme vooluks märgitud 1,8 mA, R5 on 715 oomi ja pingelang sel
      1,287V, et transs oleks avatud peab Baasil ligikaudu 0,6V suurem pinge olema, seega
      umbes 1,88V,arvatavasti oli mehel sahtlis palju rohelisi LED-e ja pani rohelise, mina
      kasutan jälle punaseid. LED-le mõistlik 0.1-0,22 MkF kilekonde paralleeli panna.
      Selle tugipinge saab ka kolme päripidi ränidioodiga. Kui tahetakse, et difaste töötaks
      väiksema vooluga siis suurendatakse R5-t või vastupidi. R10 takistus 3,25x väiksem,
      seega T4 vool 3,25x suurem, 5,85mA.
      Kuna lõppastes kaks BE siiret järjest millede avamiseks vaja umbes 0,6+0,6=1,2V,
      siis T18 K ja E peal peab olema umbes +/-1,2V mis saadakse P1 reguleerimisega.
      R6,7 mõistlik võtta poole suuremad ja
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #18
        Originally posted by Villem666@Apr 9 2006, 21:26
        Jyrka mul üks palve sulle...Kas sa saaksid mulle siia või siis PS kirjutada kuidas sa pinged arvutad või siis kirjeldada seda.

        Suured tänud teile Terv Villu
        Kirjanduses tuhnimiseks oleks märksõnadeks püsivooluallikas ja voolupeegel.
        M-250 skeemil difastme vooluks märgitud 1,8 mA, R5 on 715 oomi ja pingelang sel
        1,287V, et transs oleks avatud peab Baasil ligikaudu 0,6V suurem pinge olema, seega
        umbes 1,88V,arvatavasti oli mehel sahtlis palju rohelisi LED-e ja pani rohelise, mina
        kasutan jälle punaseid. LED-le mõistlik 0.1-0,22 MkF kilekonde paralleeli panna.
        Selle tugipinge saab ka kolme päripidi ränidioodiga. Kui tahetakse, et difaste töötaks
        väiksema vooluga siis suurendatakse R5-t või vastupidi. R10 takistus 3,25x väiksem,
        seega T4 vool 3,25x suurem, 5,85mA.
        Kuna lõppastes kaks BE siiret järjest millede avamiseks vaja umbes 0,6+0,6=1,2V,
        siis T18 K ja E peal peab olema umbes 2,4V mis saadakse P1 reguleerimisega.
        R6,7 mõistlik võtta poole suuremad ja paralleelselt lisaks 100oomi pote millega
        püütakse kätte saada sümmeetriliselt +/-1,2V ilma lõppudeta ja väljund väikse takiga maas.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #19
          Vääääga odavad radiaatorid saadaval Oomipoes(klaaskapp kohe keset tuba; seal 175.- on variant.2 sellist on sinul ühele kanalile paras ).


          Ps. Ei tee antireklaami, loomulikult!
          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
          Projektide pildid
          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

          Comment


            #20
            Vs: Ei saa tööle...aidake

            Sai siis see m250 valmis tehtud, korralikult häälestatud nagu eelnevates postitustes näidatud, aga alalis voolu väljundist ära ei saa alla 0.019v ei lähe, viga ilmselt lõppudes millede hfe ei ole just kõige sarnasem (lõpud kt8101a ja kt8102a) samas tekkis mõtte kas lõpus võiks kasutada kvaasikomplementaarset väljundastet, nimelt olemas kt8101a-d mille hfe-d on üsna sarnased.? Kas keegi oskab komenteerida? Tänud.

            Comment


              #21
              Vs: Ei saa tööle...aidake

              Vaevalt põhjus lõppudes, kui R6,7 koostatud kolmest takist nagu eespool soovitasin ja seadepotega reguleerimine ei aita, siis viga ikkagi esimese viie
              transi juures. http://www.ampslab.com/bi70mk2_schematics.htm näed kuidas seadepote ühendatud. R5,6 võiksid 51 oomi olla ja pote 150-200 oomi.
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #22
                Vs: Ei saa tööle...aidake

                Tänud Jyrkale, sain alalise väljundis nulli. Üks küsimus siiski kas driverid peavd peavdki tühijooksul tublisti kuumenema, T18 E ja K vahel on 2,4v? Muidu võimendi töötab hästi ning heli on puhas.

                Comment


                  #23
                  Vs: Ei saa tööle...aidake

                  Esmalt postitatud kärss poolt
                  Tänud Jyrkale, sain alalise väljundis nulli. Üks küsimus siiski kas driverid peavd peavdki tühijooksul tublisti kuumenema, T18 E ja K vahel on 2,4v? Muidu võimendi töötab hästi ning heli on puhas.
                  Kui tundub, et driverite transid liiga kuumad siis nende radikad lihtsalt väiksed,
                  nende tühivool paras nelja lõpupaari juhtimiseks. Esimese ja eriti teise astme voolud võiksid suuremad olla, enamikel asjalikes projektides ongi teise astme
                  vool 3-4 x suurem, radikas ka.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment

                  Working...
                  X