Teade

Collapse
No announcement yet.

Kantata 205 Stereo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kantata 205 Stereo

    Mul üks selline radioola millel toite traffo põlend, niiet tahaks teada mis selle traffo väljund pinged olid, et saaks tööle proovida ja vb. mingi muu traffo asemele panna
    Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
    Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

    #2
    mul on kodus skeem olemas. Seal küll otseselt trafo pingeid kirjas pole aga sõrmega rida ajades saad need kätte.
    Maal on ka selle Kantata originaaltrafo olemas. Kui tahad osta ära.
    Beers of Estonia

    Comment


      #3
      Nii palju ma veel ei jaga vist, et skeemi järgi pingeid välja uurida.
      Aga jah enne kui hakata uut traffot muretsema võiks ikka proovida kas ja mida see võimendina suudab üldse, niiet ehk saaks keegi kuidagi need pinged teada
      Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
      Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

      Comment


        #4
        ma ka aretasin sellest lõppvõimu plokist eraldi võimendi ning ütlen puhtast südamest, et suuremat asi ta pole. Kõrgeid mängib väga nigelalt. Edasine käik oligi, et ehitasin uue LM1875 kividele (valisin asjatundjate soovitusel). See on üks lihtsaim (5-jalga) ja kvaliteetne kivi. Kuna Trafo, lüüdid ja radikas olid mul olemas siis läks 2 kanaliga võimendi maksma ~100EEK.

        KANTATA 205 Stereo lõppvõimendi



        Samas kastis LM1875

        Beers of Estonia

        Comment


          #5
          Kui võimalik,kirjuta trafo mark(TCA?),ehk on isegi midagi pakkuda.

          Comment


            #6
            Originally posted by ilmar@Apr 7 2006, 20:51
            Kui võimalik,kirjuta trafo mark(TCA?),ehk on isegi midagi pakkuda.
            see paber seal ümber oli suht põlend ja neidki tüke enam ei leia kõiki millel miski näha oli, niiet ei oska öelda... mingi selline text ainult on ühel: транформатор силовои ЕИ4 704 047
            Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
            Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

            Comment


              #7
              Lõpvõimu plaatidele läks +/-16V. Eelvõimu läks läbi toiteploki 15V.
              Beers of Estonia

              Comment

              Working...
              X