Teade

Collapse
No announcement yet.

Amfiton'i reguleerimine?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Amfiton'i reguleerimine?

    Küsimus nimelt selles kas Amfitoni võimendil annab kuidagi kesksagedust juurde keerata. Nimelt olin enne radiotehnika omanik ja too mängis palju paremine kesksagedusi. Mõlemad võimendid olid ühe ja samade kõlarikomplektide taga. Amfiton mängib kesksagesust väga uduselt - passi üle aga ei saa kurta.

    On mingeid parameetreid võimalik timmmida?
    Ärga lööge kui väga rumalalt sai küsitud
    TÄNAME

    #2
    Ma ei saa aru.
    Amfitonil ju ilusti lemas timmimiseks kõik: bass, kesk, kõrg.
    kõike saab timmida.
    filtrid on ka olemas veel..
    Või saan ma millesti valesti aru..?

    Comment


      #3
      Originally posted by Robska@Mar 31 2006, 18:41
      Ma ei saa aru.
      Amfitonil ju ilusti lemas timmimiseks kõik: bass, kesk, kõrg.
      kõike saab timmida.
      filtrid on ka olemas veel..
      Või saan ma millesti valesti aru..?
      need mis on võimust välja toodud - nuppude alla on kõik max keeratud. Ikka aga asi ei mängi kesksagedust piisavalt?? nlootsin et on äkki võimalik kuskilt seest midagi muuta? Kui ei siis keegi võiks mu huvi, teda lahti kakkuda, maha matta.

      Comment


        #4
        bass,kesk,kõrg on kõik põhjas ? keera siis bassi ja kõrgeid maha veits.

        Comment


          #5
          Tohoh.
          kas ma olen vähe nõudlik,aga mul on kõik natukene üle keskmise, kaks triipu.bass on teistest vahel maas,vahel rohkem pelae keeratud.filtreid ei kasuta.kõlariteks kõigipooltvihatud S-90F. Põhjas pole neid kunagi hoindu,ei ole mul vaja kõrgete kärsamist jms. näha.
          see Tk on küll peal( välja lülitada siis kaob bass suht ära.. ).
          muidu võimuks : Amfiton -y-101-3
          Edit: mis kõlareid kuulamiseks kasutad?
          ja tõesti,kui mina enda võimult kõik "max" keeran,siis muutub just heli minu jaoks kahtlaseks, eriti veel metali kuulates.
          Maitse asi.

          Comment


            #6
            Mis amfiton teemaalgatajal üldse on, neid ju mitu erinevat ja kõikidel pole kesksageduse reguleerimis võimalust.
            Muidu soovitaks võim parema vastu välja vahetada, mulle isiklikult ka amfitonide heli ei istu. (elvõimendi nagu ikka veab alt)

            Comment


              #7
              otsi võimendi skeem üles ja siis saab takistite/kondensaatorite muutmisega filtrite sagedusi muuta.
              kui palju mida muuta,see jääb su enda otsustada,sest iga inimese kõrv on erinev.

              Comment


                #8
                Kui Amfitonile tühijooksu juurde keerata IMO siis oli ta saund vga Bro. Vbolla tuleb see keskriba puudujääk sellest et see TK nupp on sees . räägin Amfiton 002 st.
                Maailm oleks puhas ja süüta
                kui poleks õllejogurtit
                - Õ.Õ.

                Comment


                  #9
                  aga mis vahe neil ültse on, 101,102,103-mel?
                  minu oma on 2x25w,eeldan et need 102,103 on suurtemate vattidega.
                  pmst, mulle meeldib ta selle,et ma pole kuulnud ühtki lamp võimu,ning ei oska võrrelda heli. samas ei kuula ma mingeid pillimänge,ja ei mängi ise ka. dnb, träna friik olen.ja enamus laulud on nagunii 192-320kpbs.Ja enda arust on heli kõvasti parem,kui mingitel kodukinodel või 5.1 arvuti süsteemi kõlaritel..( vb. mingi 20+k creative kõlarid on võrreldavad vms.)
                  Ja mis tähendab tühjapoolt juurde keerata?..

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by kreeklane@Mar 31 2006, 20:48
                    otsi võimendi skeem üles ja siis saab takistite/kondensaatorite muutmisega filtrite sagedusi muuta.
                    kui palju mida muuta,see jääb su enda otsustada,sest iga inimese kõrv on erinev.
                    VOT seda oligi vaja kuulda et filtrite tundlikust on võimalik reguleerida:
                    nüüd siis on vaja kaaskodanike abi see skeem leida kuna ise ma venekeelt ei mõista. Ehk keegi teadja oskab mind õige "jubunani" juhatada.
                    Kõnelasuseks siis: Amfiton 25Y-202C
                    tänan

                    Comment


                      #11
                      kui sul TK lüliti on sisse vajutatud, siis ei kostagi kõrged ja keskmised enam hästi.

                      Comment

                      Working...
                      X