Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitage võimu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitage võimu!

    Et sis olex soov osta võimu Eltax Millenium 500 kõlaritele, praegu on odyssei y010 taga, kuid tahax rohkem rõhku heli valjusele
    Võimu hind võix jääda alla 5000.-
    Tean et enamus teid ocib taga helikvaliteeti aga mind huvitab rohkem just valjus B-)

    #2
    No need eltaxid lased iga võimuga katki
    http://www.album.ee/user/16860279

    Comment


      #3
      Hehee! Vot ega ikka ei lase küll sa tarkpea, omalgi selliseid üks komplekt, sai need ka üsna kaheldes ostetud, et on s...d, aga polegi nad nii s...d kui arvasin.See 500 W peak on jah kaheldav, 250 pidevgi aga mingi 150 kannatavad küll.endal nad DUAL võimu resiiveri taga ja kannatab põhjas lasta küll, võim ise mingi 100 W kanalisse, voolutarve 320W, kui volüüm kagus siis võimu indikaator LED pimedas vaadates vilgub nõrgalt. Aga No Big Silence on veel päris tige.Põhjus miks need kõlarid sai ostetud on see, et S-90 p...d ei ole mingid kõlarid ja Audes on lolliks läinud, sest toodavad ainult mingeid musti ja hõbedasi kõlareid, viimasel ajal vist ka valgeid mis mulle meeldiksid, s.t. suured põrandakõlarid, asi ei ole ainult meeldimises vaid ka selles, et mingid mustad koljatid lihtsalt ei sobiks mu heledates toonides toaga ja hõbedased-no andke andeks-sangade kõlle pole eales soovinud ja see, et need meenutavad ehk mõnele kallihinnalist alumiiniumit-no andke abi, ehk "pappkastid" ikka praegu veel?Ja siis veel kui kirjutasin Audesesse pika-pika kirja küsimusega, et kui ostan neilt kogu vajamineva kola, et ehitada ise valmis 064 "analoogid", oleks vaja ainult mõõdud kastide valmistamiseks-siis võta näpust-saadeti pikalt põhimõtteliselt, vaatamata sellele, et neid kõlareid enam ei toodeta.Ja praegu on nende tootevalikus üsna vähe adekvaatselt vaadatavat, mul ei ole vaja mingisugust audiofiilidele mõeldud messitehnikat, mille hinnad on 6-7 kohalised.Enne annan välja 3 kilo, kui 8 kilo, selle eest mis mulle ei meeldi ega ka sobi, ajutiselt ajavad nad asja ära küll kuigi pole küll jah midagi erilist, sest 3 tonniga lihtsalt normaalset kõlarit ei tooda. A võimusoovitus siis-YAMAHA AX-398, oli vist selline nr järjestus-alla 4 kilo experdis, omal plaanis sel nädalal tuua omale uus, jätkub tulevikukski teda.

      Comment


        #4
        Originally posted by xilinx@May 8 2006, 10:15
        Ja siis veel kui kirjutasin Audesesse pika-pika kirja küsimusega, et kui ostan neilt kogu vajamineva kola, et ehitada ise valmis 064 "analoogid", oleks vaja ainult mõõdud kastide valmistamiseks-siis võta näpust-saadeti pikalt põhimõtteliselt, vaatamata sellele, et neid kõlareid enam ei toodeta.Ja praegu on nende tootevalikus üsna vähe adekvaatselt vaadatavat, mul ei ole vaja mingisugust audiofiilidele mõeldud messitehnikat, mille hinnad on 6-7 kohalised.Enne annan välja 3 kilo, kui 8 kilo, selle eest mis mulle ei meeldi ega ka sobi, ajutiselt ajavad nad asja ära küll kuigi pole küll jah midagi erilist, sest 3 tonniga lihtsalt normaalset kõlarit ei tooda. A võimusoovitus siis-YAMAHA AX-398, oli vist selline nr järjestus-alla 4 kilo experdis, omal plaanis sel nädalal tuua omale uus, jätkub tulevikukski teda.
        Võimsad võivad nad ju küll olla(milles ma ka kahtlen)

        Aga see ülejäänud text sul Pole ammu midagi nii head lugenud!
        Miks peaks Audes sulle andmeid avaldama või mingeid juppe müüma?
        Seda tohivad ju teha edasimüüad!
        Kirjuta Eltaxile,vaata kas nad saadavad sulle jupid ja mõõdud!

        Teema algatajale:
        Kui tundlikud nad sul on? db?
        Kui hoovis pidusi ei korralda siis võta mõni hea,vana,kasutatud pill(4ohmi) siit müügifoorumist ja asi vask!

        Terv.
        Crimson
        http://www.album.ee/user/16860279

        Comment


          #5
          :angry: Nii head juttu...? :angry: Krt-oled valesti aru saanud-elemente ja filtreid on küll võimalik saada aga sisemõõte jm. sellist tähtsamat-netu-mida ütlevad mulle välised mõõdud?s-gi! Krt-v.b. olla, et kastid on näit 10 mm aga vahest hoopis 30 mm-se seinapaksusega. JA VEEL-SEE MUDEL MIS MULLE HUVI PAKKUS ON TOOTMISEST MAAS-kas nende andmete avaldamine seab ohtu kellegi julgeoleku? See näitab hoopis seda, et sellise keskmise kliendi huvid lähevad neile küll minimaalselt korda.Minu päev näiteks ei koosne sellest, et tulen õhtul koju, olles päeval petnud läbi mõne vanamuti-st. jätnud ta näiteks kodutuks, langen krokodillinahast tugitooli, haaran klaasi poolsajandi vanust viskit ja hakkan mingit Bachi or something! kuulama läbi mingite sellise klassikalise virtuoosi kuulamiseks disainitud mitmesajatuhandeliste kõlarite.Ei-ei hoopis kuulan karmi kitarrivingutamist-milles ongi vajalik, et kõlar iga valesti mängitud rifi andestaks-mitte, et kui sõrm kitarrikaelal satub sajandikmillimeeter valesse kohta siis on see kohe märgata. Ka minu praegune DUAL võim on 80.-test ja natuke halb selle jaoks, Y101 oli kuidagi "naturaalsem".Yamaha vast on parem-neljapäeval näeb-kuuleb. Ja veel- kõlarite tundlikkus on 94 dB, seda kirjade järgi. Lugesin veelkord selle su kahtlase jutu läbi :angry: Edasimüüjad-esiteks-on õige kirjapilt ja teiseks-mis nad siis avaldavad-kordan veelkord, et välismõõte võin ise ka mõõta.Ja kasutatult näiteks mina küll kõlareid kunagi ei osta, sest enamjaolt müüakse ikka ärahooratud p...a, korralikku vaevalt-huvitav mis põhjusel, ja enamjaolt tahetakse ka uue hinda peaaegu saada-tänapäeva turumajandus on selline-kui olete kuulnud-asja ostes maksad näiteks 10k, peale ostutehingu on selle väärtus koheselt 5k-(asja väärtus), ei hakka uuena 7k maksvate kõlarite eest "vanarauana", peale paariaastast kasutust maksma 5+ k, heal juhul kui tõesti usaldusväärne allikas, siis ehk mingi 2 kilo, mitte rohkem.Ja miks ma siis uusi ei ostnud, vaatamata sellele, et pakuti jah üht paari tehase laost, viimased olevat seisma jäänud-hõbedased.NO MAINISIN juba, et kes tahab sangade juurde jääda-lasku käia ja kui ka üldine pilt sisekujundusest suva siis...andke aga minna. Kunagi sai vineeri värvitud vanast riidevärvist tehtud lahusega-elektersinine toon oli küll ilus (minu arvamus), sellise tooniga vaevalt nad toodavad, kui siis, nagu välja tuli-lisatasu eest-kleebivad nad musta paberi minule meeldiva tooniga paberiga üle või? Isegi beez toon on neile tundmatu-vähemalt 064 puhul. Ja tänapäevased a la 10 cm laiad ja 2 m kõrged 5.1 kõlarid on bullshit tavaliseks muusikakuulamiseks, ka väljanägemine on allpool igasugust arvestust neil plastkastidel (jälle minu arvamus). Veelkord siis niipalju, et muidugi on need eltaxid lihtsad ja mitte kõige paremad aga ükskõik millise sanga kõlaritele teevad pika puuga ära küll, olgu see milline tahes.Ka välimust on neile antud-pole nad just "Marsilt toodu" välimusega, vaatamata sellele, et sinna pole jõutudki veel ega tea, kas jõutaksegi sel ihnuse ja ahnuse ajal! Huvitav mis sul siis on-siin plähvida võib ju millega iganes, mina aga tunnistan, et sai need ostetud, kuigi vaatasin ka mingid Audese 8 k-sed üle aga olid valged raisad ja sellega oli asi otsustatud.Pole küll viisakas ei teiste ega enda rahakotis avalikult tuhnida aga-praegu võin iga kell minna ja panna ka 50 k kõllidele kuid ei näe selleks veel põhjust.Nüüd tuleb jälle mõne jaoks ehk naerukoht-paar nädalat tagasi saatsin NevaAudiosse kirja sooviga osta üks kontsertvõim, see on ka siin nüüd ilmselt suur nali aga kahjuks ei ole nad vastanud-tuleb uus kiri saata. Eks olen valmis lugema postitusi teemal, et oh...mis s...a ikka osta vaatamata sellele, et selliste postituste autoritel puudub üldse igasugune ettekujutus milles point ei ole seda ei endal ega ole seda ka oma silmaga isegi mitte näinud aga plähverdama-on oi-oi kui paljud kanged! Miks räägitakse alati asja HALBADEST külgedest, kui see asi, millest jutt, kuulub teisele inimesele, enda asju aga ainult ÜLISTATAKSE taevani, vaatamata sellele, et endal on ehk kehvemgi kui teisel?

          Comment


            #6
            Terv!

            No nii kibestunud inimese juttu kohe hea lugeda! Enesehinnang tõusis automaatselt
            Usun,et meelelahutust jätkus kõigile!

            Teema juurde siis need kõllid on päris tundlikud nii et ära pabista võimsuse pärast
            http://www.album.ee/user/16860279

            Comment


              #7
              94db
              aga said vist teada naq aru said

              aga et sis mingi vana peo võimendi <_<

              see olex hea kyll...a peo omad ju enamus kõik 2 kanaliga?*-)

              ise asi kõlarid naq võimsuse pärast ostetud...vanu eriti ei tahtnud ning kuna transpordiga pole kiita tuli kõlareid vaadta pärnust....siin võimsamaid polnud

              tahtsin kysida weel seda, et need kõllid on naq 4-8 oomi ning kui võim annab ka mõlemad välja sis mitme pealt ta mängima akkab? :unsure:

              Comment


                #8
                Pakkuda nt kvaliteetne vanakooli stereovõimendi Marantz PM550DC (2x90W RMS@4 oomi, 4-16 oomi, saab korraga 4 kõlarit panna mängima (A+B), kuldne/Champagne, 5-ribaline ekvalaiser, võimsusindikaatorid, Made in Japan, v.h.korras) 1800.-
                52 27 316 Risto
                teknootik@gmail.com
                Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

                Comment


                  #9
                  Nõustun kasutaja xilinx jutuga just selles osas, et firmad ei viitsi tegeleda lihtsa üksiku tarbijaga. Tootega on probleem või spetsifikatsioon puudlik ja kui küsida(isegi seerianumbri ja kõik muud andmed annad mailis kaasa), vastust võidki ootama jääda. SIiski väga tuntud kvaliteetfirmad on saatnud kirja. NÄiteks konkreetne PA kõlaritootja: "We do not share this information". Ainuke tootja, kelle vastu täielik sümpaatia on, on PEAVEY. Isegi võimendi vea korral ütlesin, et läheduses repair service&#39;t ei pakuta ja anti maili teel juhtnöörid, hiljem küsiti, kas oli viga selles jne. See oli tõeline pühendumine.

                  Comment


                    #10
                    Ja Peavey ja ka Fender on jaganud skeeme-ühed tuntumad, kuid ka teised firmad annavad skeeme ja infot, kui on mingi probleem nende tootega. Eks homme näis-kas Yamaha võimuga antakse skeemid ja juhendid kaasa? Kunagi sai siin kirjutatud Rootsist ostetud telekast mil oli kaasas pool koopiamasinapaberikarbi täit materjali-alates kasutusjuhendist lõpetades põhimõtteskeemidega (kogu aparaadi kohta).EV-s vahemärkusena-pidid müüjad sellega "haltuurat" tegema-maksa mõned sajad ja olemas&#33; Kuid miks pean mina ostma ń.ö. pooliku toote? Igal juhul-küsin enne järele kas saab kogu tehases kaasa pandud kraami ka siin kaasa-kui ei eks siis toon Soomest omale võimendi.

                    Kibestunud ? ime päkka&#33; Nagu välja tuleb ei ole mõne vennaga mõtet vaielda-iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde-mis sa oled mingi soojus-kiirgusallika juures arenenud-kasvanud või? See, et nii rumal oled tõstab hoopis minu enesehinnangut&#33;

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by TKO@May 6 2006, 10:11
                      Et sis olex soov osta võimu Eltax Millenium 500 kõlaritele, praegu on odyssei y010 taga, kuid tahax rohkem rõhku heli valjusele
                      Võimu hind võix jääda alla 5000.-
                      Tean et enamus teid ocib taga helikvaliteeti aga mind huvitab rohkem just valjus B-)
                      ody 010 võid ju võimsamaks ka teha lasta, 100W 8oomil pole probleem, natuke
                      kaotad dünaamikas kuna trafo jääb natuke lahjaks, aga kvaliteet polnud ju tähtis,
                      see-eest rahaline kokkuhoid märgatav.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by xilinx@May 10 2006, 10:02
                        Ja Peavey ja ka Fender on jaganud skeeme-ühed tuntumad, kuid ka teised firmad annavad skeeme ja infot, kui on mingi probleem nende tootega. Eks homme näis-kas Yamaha võimuga antakse skeemid ja juhendid kaasa? Kunagi sai siin kirjutatud Rootsist ostetud telekast mil oli kaasas pool koopiamasinapaberikarbi täit materjali-alates kasutusjuhendist lõpetades põhimõtteskeemidega (kogu aparaadi kohta).EV-s vahemärkusena-pidid müüjad sellega "haltuurat" tegema-maksa mõned sajad ja olemas&#33; Kuid miks pean mina ostma ń.ö. pooliku toote? Igal juhul-küsin enne järele kas saab kogu tehases kaasa pandud kraami ka siin kaasa-kui ei eks siis toon Soomest omale võimendi.

                        Kibestunud ? ime päkka&#33; Nagu välja tuleb ei ole mõne vennaga mõtet vaielda-iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde-mis sa oled mingi soojus-kiirgusallika juures arenenud-kasvanud või? See, et nii rumal oled tõstab hoopis minu enesehinnangut&#33;
                        Kas tõepoolest saab Soomest ostetud võimendiga kaasa ka skeemi?

                        Comment


                          #13
                          No ikka annavad kogu kraami ja dokumentatsiooni kaasa. Järgmisel nädalal lähen, kui eestis ei anta siis ostangi sealt, möödunud korrast jäi silma üks JAMO receiver, mis küll kodukino 7.1 süsteemile mõeldud kuid võimsust oli ka tohutult, ligi 200 W RMS kanali kohta, mõni kindlasti kõhkleb kuid sisemusse piiludes, niipalju kui näha oli, vaatas sealt vastu jõle kolakas toroid, läbimõõtu oli asjal 20 cm kindlasti ja kaalus ka kogu krempel päris palju, käega andis punnida ühte serva, käte päris ei hakanud kiskuma aga oli suur kolakas tõesti hind oli mõni raha üle tuhande euro

                          Comment


                            #14
                            See oleks igati hea, kui ka kodumaal tehnikakauplused väljastaksid tehnika ostu puhul skeeme. Vaevalt aga seda kunagi üldse juhtuma hakkab, kuna juba tehnikakupluses olevad teenindajad ei tea elektroonikast mõhkugi ( Enamus müüjatest näevad välja nagu suvalised jorsid) ja kui kellegi käest midagi asjalikku nõu klient küsida soovib siis proovitakse ikka kliendil nahka üle kõrvade tõmmata.
                            Mäletan, et hea teenindus oli kunagi kaubamaja külje all olevas Viva elektroonika kaupluses, kahju et enam seda poodi ei eksisteeri, mõnus hubane poeke oli see
                            Hea oli seal kuulata ja proovida erinevat kaupa.

                            Comment


                              #15
                              No ikka üle kõrvade mis siis muud-kui ka ise neid eltaxeid ostsin siis ütlesin ka, et mis k...i numbrid need on-rääkige reaalsetest nr-test, kuigi jah eks tänapäevane "rullikuajastu" ole oma töö teinud-kui tõtt rääkida siis ju keegi ei ostaks-jäävad lahjaks ju... Netist-kodukalt reaalseid nr.e ei leidnudki, pakuks mingi 120 W pidevaks taluvvõimsuseks küll, kui bass just põhjas ei ole siis 100 W on heli veel selge, ega sisalda kõrgete klirinat veel, kui Yamaha või mingi "tummisem" elukas käes siis ehk kannatab rohkem lasta-kui otsad annavad siis jama aga kallid nad ka ei olnud, täna igatahes kaks ja pool tundi mängisid võimu taga 9 peal (volüüm), no mõni dB alla maksimumi, mis mu võimul oli märgitud +3dB, sel tasemel 100 W RMS. Nüüd kuulates "inimlikult"-loe "teised kodus", pole ka mingisuguseid sandisuse tundemärke, krudisin veel võimu nupud läbi igaks juhuks, kui õhtul oma viimast projekti- http://users.swing.be/edwinpaij/ampli_mosfet_simple.htm -testima hakkan, siis katsun generaatoriga mõne Hz-i tagant ka kõlli võimu väljundis läbi käia, ehk on kusagil miskit peidus neis kõllides siiski... .

                              Comment

                              Working...
                              X