Teade

Collapse
No announcement yet.

1000W võimu hinnapäring

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: 1000W võimu hinnapäring

    vabandust, võibolla see minu arvamus ainult, aga korterisse üldse sellist bassikat ja võimu??Soovitaks ennem kelletki prooviks laenata ja siis veenduda, kas tahad ikka. Korteris 2 Visatoni tornkõlarid ja 2x50W võimendi ja rohkemat sa ei vaja ma arvan.

    Kusjuures omas majaski tekib naabritega probleeme, kui toas mängima panen PA tehnika. Usu mind, see on puhas overkill. Jah natuke leevendab seda basskõlari väga madal tundlikkus, kuid siiski.

    Comment


      #17
      Vs: 1000W võimu hinnapäring

      Ei usu et võimu voolutarve võiks probleeme tekitada,antud lingil olev isend täisvõimsusel vaevalt et üle 1,5-2 kilovati tarbib.Peakaitsmed on enamjaolt üle 16 ampri ja kui tegu 3 faasiga siis saab neid võimendeid kohe mitu panna kui peaks juhtuma et võimsusest siiski puudu jääb.16 amprit tähendab ligi 4 kilovatti ja ühe faasi taha saab ilusti panna ntx 2x1000 vatti võimendi.Võibolla tuleb küll radiaatorid ja muu selline välja lülitada aga selline 2 kilovatise väljundiga võimendi annab vähemalt sama palju sooja nii et probleeme ei tohiks tekkida ka külmematel talveöödel.

      Comment


        #18
        Vs: 1000W võimu hinnapäring

        Inimesed tulge mõistusele!
        Antud reaalset võimendit keegi alla 5kEEk-i tegema ei hakka.Ainuüksi komponendid maksavad 3 ja enam tuhat eeku(kui tahad ikka sellist võimsust RMS-ina).
        Ja ma tahaks ikka näha milline mees seda 1kW enda korteris järjepidevalt kuulata suudab.
        Inimlikust soovist saan aru.Aga kilovatiste(kõlarite) võimude pärusmaa on ikka helitehnikat täiuslikult valdavad spetsid.
        Selle mainitud valjuka(minu jaoks küll ebaproffesionaalne kummipump) võimendiks on reaalne kuni 200WRMS võim ja sellise saad sealt Pillipoest 2000-3000 eeki eest(mõnest kohast veelgi odavamalt ).
        kW -ste võimu järele käivad korralikud valjukad, mille hinnad hakkavad 5000 ja enamast eekust.
        Kõik meeldiv tuleb lambist...

        Comment


          #19
          Vs: 1000W võimu hinnapäring

          Pakutud võimendi variant (pillipoest) olek suht mõistlik (nii võrd, kui see enam olla saab). Eks kõike saab toas mängima panna, muidugi tekib selle mõtekuse kohta küsimus.

          Üldiselt kas on vaja sellist hirmsat bassikat sulle arvuti taha mängima?
          Kui saladus pole, mis kõrgemaid sagedusi esitavad?
          Võimendi ette tulevad ikka filtrid, mis hoiavad ära liiga kõrged sagedused su bassikale?

          Comment


            #20
            Vs: 1000W võimu hinnapäring

            Esmalt postitatud j2nx poolt
            Võimendi ette tulevad ikka filtrid, mis hoiavad ära liiga kõrged sagedused su bassikale?
            vaevalt et tulevad,ega ainult bassist piisa,kõrget otsa ju ka vaja

            Comment


              #21
              Vs: 1000W võimu hinnapäring

              Aga siis tulevad tal vast probleemid kõlarite lülitamisega võimendi järgi. Kuna bassikõlar on tal ainult üks.
              Ja võimendit otsis ta üldiselt ainult bassika jaoks.

              PS! lause üldiselt käiski ainult bassikõlari kohta.

              Comment


                #22
                Vs: 1000W võimu hinnapäring

                see viimane(ja ka eelviimane) oli rohkem naljaga pooleks nagu kogu see teemagi.

                Comment


                  #23
                  Vs: 1000W võimu hinnapäring

                  kõrgeid teevad sony muusikakeskus.http://www.sony.lv/view/ShowProduct....D+Music+System

                  niiet kõrgemad pole probleem

                  Comment


                    #24
                    Vs: 1000W võimu hinnapäring

                    Esmalt postitatud alf pont poolt
                    kõrgeid teevad sony muusikakeskus.http://www.sony.lv/view/ShowProduct....D+Music+System

                    niiet kõrgemad pole probleem
                    Pean siiski kurvastusega teatama, et on probleemiks.1kW madalatele tähendab kesk- ja kõrgetele 350W(st. üks kanal bassi ja üks kanal kesk- kõrg).pole mõtet.See nn. keskus on ju küllalt lärmakas.Miulleks siis veel see kummivedru

                    OT: Kui mul veel selline 1,5W seade oli tööjuureshttp://eldar.pri.ee/gallery/main.php...&g2_itemId=695....no keegi ei rääkinud sest üleLausa vaevas oldi...
                    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                    Projektide pildid
                    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                    Comment


                      #25
                      Vs: 1000W võimu hinnapäring

                      Kas teist keegi ei ole proovinud kondi auru abil muusikat teha. Mina juba mõnda aega katsetan.
                      Kummipumpade kuulamise asemel hakake ise hoopis pilli mängima. Heli on parem ja lisaks saab palju funi. Ainult kätte võtmise asi.
                      Kui tuleb tahtmine ka "tümakat" kuulata siis võib appi võtta ka 22" trummi.
                      Tõnis

                      Comment


                        #26
                        Vs: 1000W võimu hinnapäring

                        Esmalt postitatud tsaarts poolt
                        Kas teist keegi ei ole proovinud kondi auru abil muusikat teha. Mina juba mõnda aega katsetan.
                        Kummipumpade kuulamise asemel hakake ise hoopis pilli mängima. Heli on parem ja lisaks saab palju funi. Ainult kätte võtmise asi.
                        Kui tuleb tahtmine ka "tümakat" kuulata siis võib appi võtta ka 22" trummi.
                        perfektne vastus, mina olen sillas 10W koju on max, üle selle???? no way

                        Comment


                          #27
                          Vs: 1000W võimu hinnapäring

                          Kui sa eramajas ei ela siis ära mingil juhul sellisega muusikat kuula!
                          Kuna vaatasin eile politseisaadet, ja seal läksid naabrid tülli kuna tüüp tegi korteris pidusid ja kuulas VALJULT muusikat.Naabrimees andis nuga talle selle eest!!!!
                          Bzzzt!!

                          Comment


                            #28
                            Vs: 1000W võimu hinnapäring

                            Pane autosse, sinna on kw võimendit suht lihtne leida.
                            http://www.mts.ee/catalog/product_in...roducts_id=229
                            Hind 4500 eek ja reaalselt tuleb sealt ka 1 kw välja.
                            http://salupa.exe.ee/jutt/va/voim.ph...mar=BIG.KILLER

                            Kuigi selle elemendi jaoks tuleb sealt 680 w, kuna tuleb 2 oomi peale ühendada.
                            Darkest beatz...

                            Comment


                              #29
                              Vs: 1000W võimu hinnapäring

                              Mina ei tea miks rullarid autopeded end mingi sinise leegiga põlema ei pane-toas juba saan natuke aru milleks kW, kui on ikka sadu ruute hõlmav tuba, aga autos...NO ANDKE ABI? Milleks-et naisi lantida-saab ka ilma selle PMPO kilota, njah kui ikka lolli juttu ajad ja muidu kuumasaanu oled siis ehk saab miski "poleerija" ka PMPO variandiga-mitte kauaks küll, kuid siiski.Minu see radio ajakirjas 12/2000 antud PA-võim tegi ka lühikest aega sellist häält mis taolistest autovõimudest nagu soovitati välja tuleb ja siis läks "ära". Kui on ikka rullikute heli vaja siis soovitan soojalt Ground Zero "Plutonium" on kindla peale minek. Need Starsoundi "profipumbad" on natuke teine lähenemine, veel niipalju, see SSWD vai mes ta oligi PMPO on kirjade järgi 2 000 W mite 3 k., ka kahtlen selles, et see on PA valjukas, kui seda silmas peetakse.

                              Comment


                                #30
                                Vs: 1000W võimu hinnapäring

                                Kui raha pole, aga hirmsasti tahaks, siis http://www.ebay.com/ ja vali endale sobiv. Kõlari ja aknad võid muidugi ribadeks lasta, aga selles ongi ju elu mõte - kui jupid ei purune, järelikult oli võimsust vähe!

                                Anna siis teada, kuidas bass kõlab!
                                If you think education is expensive, try ignorance.

                                Comment

                                Working...
                                X