Teade

Collapse
No announcement yet.

sobiv võimendi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    sobiv võimendi?

    Plaanis on soetada endale üks korralik subwoofer ja kõlarid... subwoofer on siis: Võimsus(RMS/MAX): 350/500W
    Tundlikus: 91dB
    Takistus: 4 Oom
    Sagedusala: 20-250 Hz
    http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1598 <--- on siis täpne aadress sellele...
    ja kõlarid on max 250w(tean veel et seal on nagu kolm elementi koos vms).. vabandan et hetkel ei oska anda täpsemat infot, kuna neid kõlareid müüb minu sugulane aga tal on karbilt see info maha tulnud vms.. kui hädavajalik siis ma kaevaks ka selle info välja aga see selleks

    igaljuhul.. oleks nüüd vaja võimendid mis kogu selle kupatuse ära toidaks... ise ei leidnud sobivat... (oleks ka varjant et osta kõlaritele eraldi ja supakale ka eraldi võim... kuid see läheks kalliks)
    PS: max hind oleks 15000 aga loodaks kätte saada alla 10000

    #2
    Vs: sobiv võimendi?

    Mina seda küll korralikuks subwooferiks ei nimetaks. Mina poe kaste küll ei usaldaks veelvähem bandbass kasti.

    Comment


      #3
      Vs: sobiv võimendi?

      nojah... aga samas mina ei hakka ise tegema endale supaka kasti... liiga palju jamamist minu jaoks... vb laseks veel kellegil teha.. aga mis poest pole siis mõtet osta supakat?

      Comment


        #4
        Vs: sobiv võimendi?

        Kastid ei ole õigesse möötu arvutatud. bandbass kastil peab kasti suurus millimeetrisetäpsusega paigas olema muidu halvemal juhul läheb element/elemendid läbi.

        Comment


          #5
          Vs: sobiv võimendi?

          no kui on valesti siis ei sobi.. aga samas... kust mina tean kas on õieti arvestatud või mitte... leia siis selline mis on täpselt õieti välja arvestatud
          ja kust sa üldse tead kas too bassikõlar oli valesti välja arvestatud?
          ja on see kõlar ikka bandbass tüüpi?

          Comment


            #6
            Vs: sobiv võimendi?

            bandbassi järeldan sellest et üks pool on kinnine ja teine pool on inverteritega.

            Comment

            Working...
            X