Teade

Collapse
No announcement yet.

Raadiotehnika Y-101

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Raadiotehnika Y-101

    Mitu oomi see võimendi on? ja kuidas nimetatakse ühenduskaablir selle võimendi ja arvuti vahel?

    Aitähh, palun mitte kustutada enne vastuse saamist.

    #2
    Vs: Raadiotehnika Y-101

    Võimendi mõeldud koormusele 4-16 oomi, sellest ka taga kiri ning nivoo anduri all on kirjas 20W/4oomi. Juhe peaks olema 5DIN -> 3,5mm pulk

    Comment


      #3
      Vs: Raadiotehnika Y-101

      aga kas ma pean enne 4 oomiste kõlarite taha ühendamist midagi seadistama? või kohe panen taha ja kuulan?

      Comment


        #4
        Vs: Raadiotehnika Y-101

        Mida seal ikka seadistada? Keera taha ja kuula.

        Comment


          #5
          Vs: Raadiotehnika Y-101

          ma mõtlesin sellest poolest, et kui see võim on nii multifunktsionalne, et siis peaks ikka mingid piirid saama seadistada.

          Aga üldiselt sain vastuse ja teema võib ära kustutada.

          Comment


            #6
            Vs: Raadiotehnika Y-101

            ei ole seal midagi vaja seadistada. Lihtsalt võimsus sõltub kõlari takistusest, erinevate takistustega kõlaritega saad erineva võimsuse. U-101 on üks omamoodi asi, sellest on kahe erineva skeemiga varianti, millel on erinevad võimsused; sel teemal sai palju vaieldud siin: http://www.tevalo.ee/foorum/showthre...t=12876&page=8

            Ja tevalo foorumis me ei kustuta teemasid ära, tagantjärele teised sama küsimusega leiavad siis ka oma vastuse.

            Comment


              #7
              Vs: Raadiotehnika Y-101

              mul oleks ka üks küss radiotehnika u101 võimu kohta, nimelt kuda ma saaks klappe sinna taha ühendada. Ees paneelil on selline auk nagu телефон (mis niipalju kui mina tean, peaks ikka kõrvaklappe tähendama mitte mikkrit eks ???) , aga see on mingi imeliku otsiku jaoks mitte see tavaline DIN5 kus need 5 pin-i on kaare kujuliselt, vaid seal on neli pin-i nurkades ja üks keskel. Ehk teab keegi milliste PIN-idega ma emase stereo otsad peaks ühendama ?

              Comment


                #8
                Vs: Raadiotehnika Y-101

                Vaata skeemi pealt, mõlemad variandid skeemidest on mu eelmises postituses toodud lingil.

                Comment


                  #9
                  Vs: Raadiotehnika Y-101

                  Esmalt postitatud digital poolt
                  Vaata skeemi pealt, mõlemad variandid skeemidest on mu eelmises postituses toodud lingil.
                  tänud, kõik ühendatud ja funkab normaalselt, see skeem kulub tulevikus ka igati marjaks ära

                  Comment


                    #10
                    Vs: Raadiotehnika Y-101

                    Esmalt postitatud rix0 poolt
                    tänud, kõik ühendatud ja funkab normaalselt, see skeem kulub tulevikus ka igati marjaks ära
                    sai nüüd seda võimu veel natuke näpitud kuna 4st potekast 3 pees siis plaanis need ka ära vahetada, kõik need DIN5-d ka ja kui juba tinutamiseks läheb siis vahetan mõned lüüdid ka ära, siis jäi silm nagu selle eelvõimu k157UD2 kivi peale, et äkki vahetaks selle ka mingi kaasaegsema ja parema vastu, oskab keegi äkki soovitada mõnd kivi mis sinna peale ilusti sobiks ?
                    EDIT: Seda ka et selle display taga on mul üks KC515A diood ära kärssand, oomi poest samasugust vene dioodi ei leia aga millega ma seda asendada võiks ???
                    viimati muutis kasutaja rix0; 09 m 2006, 17:11.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Raadiotehnika Y-101

                      Esmalt postitatud traktorist poolt
                      Mida seal ikka seadistada? Keera taha ja kuula.
                      Ei suutnud naeru pidada. Naisi tuleb ikka natukese "seadistada" !
                      Kolakoguja

                      Comment


                        #12
                        Vs: Raadiotehnika Y-101

                        [OT]Õpetuse naise "seadistamiseks" saab siit[/OT]
                        Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                        Comment


                          #13
                          Vs: Raadiotehnika Y-101

                          Õpetus arusaadav aga toitepingest pole mingit juttu

                          Comment


                            #14
                            Vs: Raadiotehnika Y-101

                            Teema juurde tagasi.
                            1) Minu ja paljude teiste hinnangul ei ole ilus vahetada võimendil sisendi pesasid ära, lihtsalt see rikub tavaliselt võimendi väljanägemise. Kui ikka paneel on tehtud 5DINi jaoks, siis sinna mingit RCA-rivi pannes läheb asi koledaks. Üleminekud 5DIN-RDA pesa vms on palju ilusam lahendus.
                            2) üks opakas selles võimendis ei anna su heli kvaliteedile suurt paranemist. Kui ta just läbi ei ole või mingit arusaadavat viisi defektse heliga, siis pole mõtet torkida. Pigem vaadata üle toite silutus, sidestuslüüdid jms märksa rohkem mõjutavam kraam kui just väga vaja midagi teha.
                            3) KC515A on stabilitron, mitte diood. Stabiliseerib toitepinget. Kui ploki toitepinge on korras, siis ära hakka vahetama.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Raadiotehnika Y-101

                              Lisaks veel eelpool mainitule on võimalik need DIN5 pesad vahetada praktiliselt samade mõõtmetega JACK 6,3mm vasta.Üldiselt ei saa sest vahetamise mõttest aru!?Kas tõesti siis pole enam DIN ühenduskaableid müügil?Üleminekuid olen isegi söögipoes kalaleti näinud.

                              Teine asi oleks siis see, et kui mingit mikroskeemi vahetada, siis need peituvad sisendselektoris(3 klotsi seeriast K190KT2 kui ma ei eksi).Nende asemele kas siis herkonreleed või ketaslülitid(miimane raskem lahendus).

                              Kolmas oleks siis üldse kogu lõppaste isoleerida eelastmetest ning võimendi ümber ehitada lõppvõimendiks.Kasutada oleks kohane mistahes kõrgklassi eelvõimendit või EQ-d(sobiv eelvõimendi nt. RRR UP-001 või Priboi EQ).

                              Lõppaste on muidu suhteliselt toreda skeemilahendusega ning seal miskit vahetama/modima ma ei hakkaks.Skeemilahenduselt on ta parem kui U-7111/7112 skeemilahendusest...
                              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                              Projektide pildid
                              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                              Comment

                              Working...
                              X