Teade

Collapse
No announcement yet.

Resiiver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Resiiver

    Kuna endal ei ole resiiveritega mingisugustki kogemust siis küsin kas on võimalik saada ~3000 krooni eest normaalset resiiverit saada , uuena.Peaks toitma ära 2xw130s+sc10n ja 2 x audes 70w81-8 w30s ja sc10n.Muusika stiiliks metal , vahest tuleb ka DnB (vend).Näiteks selline http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba...aata=KRFV5100D

    #2
    Vs: Resiiver

    Kenwood ajab selle raha eest asja täiesti rahuldavalt ära.

    Comment


      #3
      Vs: Resiiver

      Kas sa mõtled seda sama kenwoodi millel lingi ma postitasin?Aga ma arvan et kogun raha juurde ja ostan kohe parema siis ei ole vaja hiljem uut ostma hakkata.

      Comment


        #4
        Vs: Resiiver

        milleks mingit kodukino asja soetada kui tahad heli nagunii stereona kuulata.
        pigem siis miske stereo aparaat, eesti saada küll, sony, yamaha, ja kõige mõtekam siis denon, nad (tiba kallimad)

        Comment


          #5
          Vs: Resiiver

          Samas ma olen mõtlema hakanud ka 5.1 stereo peale , lisada veel keskkõlar ja panna aktiiv bass ka mängima.Kuna aga ruum mida helindama hakkan ( 35 ruutu) on päris suur siis peab süsteem ka natuke võimasam vast olema.

          Comment


            #6
            Vs: Resiiver

            Esmalt postitatud Hents kas on võimalik saada ~3000 krooni eest normaalset resiiverit saada , uuena.Peaks toitma ära 2xw130s+sc10n ja 2 x audes 70w81-8 w30s ja sc10n.Muusika stiiliks metal , vahest tuleb ka DnB (vend).Näiteks selline [url poolt
            http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/ressiiver?vaata=KRFV5100D[/url]
            Mis on sinu jaoks "normaalne"? Kui ma nüüd ütleks, et see on minu jaoks täisti talumatu ja seega ilmselgelt vastuvõetamatu, ei aitaks see sind just eriti palju?
            21st Century Fox

            Comment


              #7
              Vs: Resiiver

              Esmalt postitatud Hents poolt
              Samas ma olen mõtlema hakanud ka 5.1 stereo peale , lisada veel keskkõlar ja panna aktiiv bass ka mängima.Kuna aga ruum mida helindama hakkan ( 35 ruutu) on päris suur siis peab süsteem ka natuke võimasam vast olema.
              No mul oli eelmises kodus ruum mida pidi helindama 43 m2 ja ma ei ütleks et 2xsc10n ja 2x w170s ei saanud hakkama pigem jäi nagu üle, ja võim on mul ka miske 2x 30 vast umbes. Ma ei saa nagu aru sellest võimsuse taga ajamisest.
              Pealegi stereo asjad kõlavad ikka paremingi kui miseksed kodukino asjad, muusika kuulamiseks muidugi, filmidega tiba teine teema

              Comment


                #8
                Vs: Resiiver

                Kogu see süsteem läheks just filmide vaatamiseks ja siis sooviks saad 5.1 heli.Aga eks ma ise uurin siis erinevaid pakkumisi.

                Comment


                  #9
                  Vs: Resiiver

                  Kino puhuks kõlbab too Kenwood küll...tuleks vaid võimekas aktiivbassikõlar juurde lisada.
                  Enda väite aluseks on kogemus, et kui muusika kuulamiseks on Creative 500 eegune 2.1 komplekt täiesti talumatu siis mängude ajal tekitavad need täiesti vastuvõetavat heli. Ehk siis kino/arvutimängu puhul on suurem osa tähelepanust ikkagi pildil, helil on taustaks. (Kui tegemist on mõne kontsertesitusega siis on olukord muidugi vastupidine). Teine nüanss on veel, et tavainimene on harjunud kino/teleka nigela heliga ja ei oska rohkem tahta.
                  -

                  Comment


                    #10
                    Vs: Resiiver

                    Bassikaks olemas aktiivne 100w100/6.Ega ma jah ei oska midagi paremat tahta sest ma kuulan präegu vpa2100mn-ig muusikat

                    Comment

                    Working...
                    X