Teade

Collapse
No announcement yet.

amfiton 003 katki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    amfiton 003 katki

    Selline jama siis, et praeguse võimendi pean äraandma. Leidsin voodi alt vana Amfiton 003 me, mäletan et oli hea pill, kuid midagi temaga juhtus, ei mäleta (pole mingi elektroonik ka, ega tea võimenditest kuigipalju). Aga seis tal siis selline, et käivitusnuppu vajutades läheb käivituslamp põlema, kuid kõlaritest tuleb heli ülivaikselt ja ainult siis kui VOL lõpuni keeran. Kõlaritega on kõik korras, töötavad teise võimu taga.

    #2
    Vs: amfiton 003 katki

    Võimalik,et seistes lüüdid lihtsalt väsind!

    Comment


      #3
      Vs: amfiton 003 katki

      Äkki on tegu Amfiton 002 ga?
      No misiganes,relee tuleb üles? Klõps käib mõni sekund peale sisselülitamist?
      Kui nii siis kas see "punn" on olemas tagaküljel? Niisugune plastjulla millel on samamoodi viis klemmi nagu sisendi juhtmelgi?
      Maailm oleks puhas ja süüta
      kui poleks õllejogurtit
      - Õ.Õ.

      Comment


        #4
        Vs: amfiton 003 katki

        Esmalt postitatud ilmar poolt
        Võimalik,et seistes lüüdid lihtsalt väsind!
        See võim jäi seisma alles siis kui ta katki läks.
        Muidu mis need lüüdid on, ma neid elektroonika mõisteid ei tea ka, ainult kui midagi asendada vaja, siis joota oskan küll.

        Esmalt postitatud Matis poolt
        Äkki on tegu Amfiton 002 ga?
        No misiganes,relee tuleb üles? Klõps käib mõni sekund peale sisselülitamist?
        Kui nii siis kas see "punn" on olemas tagaküljel? Niisugune plastjulla millel on samamoodi viis klemmi nagu sisendi juhtmelgi?
        Nii power lamp läheb põlema, klõpsu ei käinudki, väljalülitades käis ainult kaks kiiret klõpsu, mida oli kuulda vist ainult siis kui korpuse lahti teed(vaiksed).
        Neid punne olen omal kodus näinud kuskil kola hulgas aga ühesgi võimendi küljes pole kunagi näinud ja ei tea nendest midagi kuhu käivad ja milleks.

        Aa ja veel nii palju võimendist, et alguses kui see täiesti korras oli, põles see isal läbi, mäletan et ta tegi midagi sellega ja see hakaks tööle, kuid töötasid ainult volume nupp ja sissetulevate kanalite lülitamise nupp, kõik teised ei töödanud, mõne aja pärast läks võim uuesti katki. Nüüd võtsin ta uuesti kätte ja seis oli selline nagu esimeses postis kirjas ning märkasin veel et mingid kolm juhet on võimendi sees lahti kisutud need juhtmed läksid sellistesse pesadesse MF1: zapis, vospr/zapis ja MF2: vospr/zapis , ei tea ka mille jaoks need pesad on. Need kisuti vist lahti siis, kui võimu teist korda parandati ning ainult vol. nupp funkas (vist siis).

        Vaatasin veel neid halle silindri kujulisi asju, ei tea kuidas neid vene omasid nimetatakse aga arvuti emaplaatidel olen selletaoliseid asju vahetanud. Võimendil oli mingi 3mel sellisel silindril põhi alt välja paisunud ja nats oli kollase kuivanud vedelikuga koos-läbi vist.

        Võimu tahaks ikka täiesti korda saada, mitte et ainult vol nupp töötaks.

        EDIT:
        Krt uurisin nüüd paremini seda võimu ja vatasin et see on eelvõim ju, ei tea ma kuidas sellest vaikse hääle välja sain arvatavasti läks midagi sassi vb see võim töötab isegi proovin järgi, kas neid eelvõime võib ühendada mingi tavalise võimu külge, näiteks mul on amfiton 35y-101c, mis töötab üksi, kui ma sellele selle eelvõimu lisan kas siis midagi läbi ei põle?
        viimati muutis kasutaja bmwgangster; 10 m 2007, 16:41.

        Comment


          #5
          Vs: amfiton 003 katki

          Esmalt postitatud bmwgangster poolt
          ...Amfiton 003 ...
          Hm, ega see Sul järsku ainult eelvõim ei ole?
          Mis tähed on nimetuses Amfiton`i ja 003 vahel?

          Comment


            #6
            Vs: amfiton 003 katki

            Amfiton уп 003 stereo Hi Fi

            Comment


              #7
              Vs: amfiton 003 katki

              Esmalt postitatud bmwgangster poolt
              Amfiton уп 003 stereo Hi Fi
              Ehk siis "usilitel predvaritelnõi" elik eelvõimendi, nagu ma kahtlustasin.
              Selle aparaadi ja kõlarite vahele käib veel võimsusvõimendi.

              Comment


                #8
                Vs: amfiton 003 katki

                Ok sellest sain ma juba enne teada esimese posti Editis kirjas ja seal ka küsius, et kas seda tohib tavalise võimu külge ühendada, mis töötab ka eelvõimuta või peab veel mingi lõppvõimu ostma?

                Comment


                  #9
                  Vs: amfiton 003 katki

                  Kui Su täisvõimul on võimalik signaali otse lõppastme sisendisse lasta, siis palun, ei pea tingimata eraldi lõppvõim olema.
                  Iseküsimus, kas sel mõtet on peale selle, et ühe kasti asemel on kaks kasti kasutuses?
                  Amfitoni 003 eelvõim iseenesest omal ajal loeti küllaltki heaks. Proovi, võrdle - kas on vahet, kui erinevaid eelvõime kasutad.

                  Comment


                    #10
                    Vs: amfiton 003 katki

                    Asi selles, et sellest täisvõimust mis mul on tuleb ainult ühest väljundist bassi ja hääl on ka väga jube minu arust, et vb aitab see amfiton 003 asja parandada. Ja muidugi kõige tähtsam proovida kas see on üldse korras.

                    Comment


                      #11
                      Vs: amfiton 003 katki

                      Üldislt eelvõimendi eriti midagi paremaks ei tee, eriti veel VENE oma.
                      Lõppvõimendi pekkis?
                      Kolakoguja

                      Comment


                        #12
                        Vs: amfiton 003 katki

                        Esmalt postitatud pupsik46 poolt
                        Üldislt eelvõimendi eriti midagi paremaks ei tee, eriti veel VENE oma.
                        Lõppvõimendi pekkis?
                        Ma ei tea kas see amfiton 35y-101c ongi nii halva häälega, et kui häält juurde keerata, siis on minuarust väga halvasti kuulda, kuigi häält tuleb üpris kõvasti, ei oska seda paremini kirjeldada. Näiteks kui oled esimesel korrusel on kolmandalt korruselt tulevat muusikat hästi kuulda kui aga ise kolmanadl oled ja kuulad siis tuleks nagu kõike hästi vaikselt ja uduselt, kas see võimendi ongi selline või on mingid komponendid mahla välja visanud. Ja veel siis ühest väljundist tuleb rohkem bassi ja häält kui teisest, on see veel mingi võimendi või.

                        Comment


                          #13
                          Vs: amfiton 003 katki

                          Vaheta lüüdid ära, siis oskab midagi edasi arvata.
                          Üldselt Amfitonid ei tohiks kõige hullemad olla.
                          BTW. Täna oli huvitav tähelepanek minu naise poolt - kodukootud lampvõim 6P13S lampidega kõlab paremini kui Odissei 010
                          Kolakoguja

                          Comment


                            #14
                            Vs: amfiton 003 katki

                            Esmalt postitatud pupsik46 poolt
                            Vaheta lüüdid ära, siis oskab midagi edasi arvata.
                            Üldselt Amfitonid ei tohiks kõige hullemad olla.
                            BTW. Täna oli huvitav tähelepanek minu naise poolt - kodukootud lampvõim 6P13S lampidega kõlab paremini kui Odissei 010
                            Tegin selle teise amfitoni ka lahti, see mida ma siis "töötavaks" nimetan.
                            Üpris paljudel lüütidel olid põhjad punnis ja mõned traadi ühendus kohad põlenud lüütidel.

                            Keegi äkki tõlgiks kirju lüütidel, ei leidnud ma mitme voldine ja kui suure mahutuvusega nad on (ja emaplaatidel vahetades on ka mingid kraadid juures kas neid peab ka jälgima võimenditel, samti ei leidnud ma ka neid ülesse, arvatavasti olid kirjas aga vene tähistega). Näiteks ühel lüüdil oli kirjas :
                            K50-6
                            50B 100MKФ
                            8805
                            Ja kuidas neid vahetada tohtiski, mäletan, et mahutavus või voldid võisid nats suuremad olla ja midagi ei pidanud juhtuma, pidi isegi parem olema??

                            Comment


                              #15
                              Vs: amfiton 003 katki

                              100uF, 50V. Kuna tegemist pole niikuinii mingi hüpermega võimendiga siis pane sinna tavalised konded (Teapo, Jamicon jne.).
                              Pinge kas sama või suurem, mahutavus võiks jääda samaks või suts enam.
                              Kolakoguja

                              Comment

                              Working...
                              X