Teade

Collapse
No announcement yet.

Võim Brig 001 Stereo katki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võim Brig 001 Stereo katki?

    Täiesti lambist hakkasid järsku kõlarid(2XRaadiotehnika S-90, läbi võimu) kõrvulukustavalt undama. Samas kui kõrvaklapid(ilma võimuta) arvutile taha ühendan, on kõik korras. Proovisin võimule 'restarti' teha, erinevaid asetusi - miski pole aidanud. Milles võib viga olla?

    E: Nii, #tevalo jutukas soovitati mul sisend ekvalaiseri auku ühendada, mida ma ka tegin. Juhet auku pannes tegi korraks kõva lärmi, ning nüüd on heli ainult vaikselt kuulda, aga vähemalt undamine jäi järele.
    viimati muutis kasutaja -mihkel-; 23 m 2006, 21:49.

    #2
    Vs: Võim Brig 001 Stereo katki?

    mul oli amfitoni 25y-002c sama lugu. tee korpus lahti ja peaksid kuskil nägema 1 või kahte dioodi, mis on läbi põlenud. ma arvan et neis on viga.

    Comment


      #3
      Vs: Võim Brig 001 Stereo katki?

      mul just eile u-101 samamoodi undas... mikker oli sisse jäänud arvuti peale lebama

      teine asi - kui võim mitte ei unda vaid suriseb siis äkki suri mõni toitelüüd ära surnud
      k.

      Comment


        #4
        Vs: Võim Brig 001 Stereo katki?

        feel-the-bass, kus kandis need dioodid olla võiksid? Leidsin küll tagapaneeli siseküljelt 4 tervet dioodi, aga mitte ühtki katkist.

        kedambarai, mikrit mul pole ja võim just undab. Nii, et kui ma volüümi nuppu umbes 5 kraadi keeran, on juba üle terve maja kuulda, kuidas mu võimus mingi kala sees on.

        Comment

        Working...
        X