Teade

Collapse
No announcement yet.

jvc mx-j950r

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    jvc mx-j950r

    jvc mx-j950r selle muusika keskusega siis selline probleem et kassetikal hakkasmagneetiline lukk kinni kiiluma.Tegin ta muusikakeskuse lahti ei puutunud midagi vähemalt minu arvates.Hiljem ei võta enam pilti kuidagi ette.Milles viga võib olla?Kaitsed nagu kõik korras.


    ette tänades
    viimati muutis kasutaja ali; 17 m 2007, 17:23.

    #2
    Vs: jvc mx-j950r

    keegi ei oska midagi kosta?või ma seletasin segaselt kui mõnest asjast ei saanud aru küsige ?
    upitame

    Comment


      #3
      Vs: jvc mx-j950r

      sa jätsid mõne pistiku lahti,seda siis kui hästi läks.halvemal juhul tõmbasid mõne lintkaabli puruks.seda juhtub lahtivõtmisel.
      kassetikaan ei ole sel keskusel magneetiline,vaid hopiski mehhaaniline ja avaneb ainult sel juhul kui helipea ilusasti all on.kui rihmad venivad välja,siis jääb helipea aeg ajalt poolde vinna ja kassetikaan ei avane

      Comment


        #4
        Vs: jvc mx-j950r

        Esmalt postitatud kreeklane poolt
        sa jätsid mõne pistiku lahti,seda siis kui hästi läks.halvemal juhul tõmbasid mõne lintkaabli puruks.seda juhtub lahtivõtmisel.
        kassetikaan ei ole sel keskusel magneetiline,vaid hopiski mehhaaniline ja avaneb ainult sel juhul kui helipea ilusasti all on.kui rihmad venivad välja,siis jääb helipea aeg ajalt poolde vinna ja kassetikaan ei avane
        tänan selle tarkuse eest proovin siis edasi uurida kuid imelik et kasetikas ära kulus nii kiiresti sest ma teda nii harva kasutasin

        Comment


          #5
          Vs: jvc mx-j950r

          siis läks ta sul vähese kasutuse nahka.kui mingit seadet vähe kasutada siis kogub määrdesse tolmu ja sodi ning lõpuks paakub see kõik kõvaks.küllap see takistaski mõne vajaliku hoova liikumist ja kassetikaan ei avanenud.

          Comment


            #6
            Vs: jvc mx-j950r

            selge Kuid seni pole veel saanud positiivse tulemust.

            Comment

            Working...
            X