Teade

Collapse
No announcement yet.

Y-101le uued konded?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Y-101le uued konded?

    Ma tean, et see on väga nämmutatud teema aga ma pole otsest vastust leidnud. Milliseid kondesid ja kus tuleks Y-101 ära vahetada, et ta natukenegi paremaks muutuks? Ja seda ka, et kas kusagil releesi ka müüakse, see ka vahest jamab? Kõige lõpuks, kus neid kõiki osta saab? Tänud

    #2
    Vs: Y-101le uued konded?

    küsi Tevalost. saad kindlasti,iseasi,kas sa raatsid rasket raha maksta y101 renoveerimise eest. maitse asi.
    ka naabritel on kõrvad.

    Comment


      #3
      Vs: Y-101le uued konded?

      2200uF ja 63V lüüdid lähvad ca 38*6=228 eek, mis moodustab suurema osa sinu kuludest, teised lüüdid, mida vahetada proovida lisavad eelarvele ehk ca 60 eek. Poted nullid ehk ise oma jõududega, kaitsmeid varu peoga, need ka suht odavad.

      Endal tekkis korra mõte kasutada 2200 uF 63V asemel neid http://http://www.tevalo.ee/cgi-bin/...?artnr=400-192, aga mõõtes panin tähele, et kahel lüüdil siiski pinget 36 komadega.

      Oskab ehk keegi kommenteerida, kui suure taluvusega lüüdid on ja kas 35V on seal piisav?

      Ülejäänud neljal lüüdil on pinge 29 V piires, kas ons äkki võimalik kasutada 2x 2200uF63V ja 4x2200uF35V.

      Andke mulle andeks, kui väga puusse panen ja rahvast paugutama õpetan .

      Comment


        #4
        Vs: Y-101le uued konded?

        ikkagi jääb arusaamatuks,et misjaoks neid kondensaatoreid vaja on.iseasi kui mahtuvuse kadu oleks,aga selle üle ei kurdeta.jääb veel esteetiline väärtus,aga kahtlustan,et võimendile pannakse uuesti kaan peale,ja uute kondensaatorite ilu ei jää paistma.

        Comment


          #5
          Vs: Y-101le uued konded?

          Vaheta parem see üksik lüüt ära mis läbi on, muidu peaks igale poole 35V sobima. Need 4 mis paralleelis on asemele 35V 4700uF saad vbolla natuke basse juurde. Soovitaks otsida muudest poodidest, või küsida kohapealt mingeid odavamaid kondesid. u101 võid rahulikult kõige odavamad panna.
          Maailm oleks puhas ja süüta
          kui poleks õllejogurtit
          - Õ.Õ.

          Comment

          Working...
          X