Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu Gainkloun Lm3886 ga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Minu Gainkloun Lm3886 ga

    Kuna ei andnud rahu Lm3886 kivi suht madal hind 72 krooni ja ülivõrdes kirjeldused raja taga, Tevalo foorumis küll reaalsemad ja rahulikumad. Siis tuli ka ise selline asi kokku panna. Gainclone sellepärast et ise trükkplaati teha ei tahtnud. Kuigi asi näeb suht hirmus välja siis saund on täitsa OK endalegi üllatuseks.
    Maailm oleks puhas ja süüta
    kui poleks õllejogurtit
    - Õ.Õ.

    #2
    Vs: Minu Gainkloun Lm3886 ga

    Jube näeb välja jah
    Tee juhtmed võimalikult lühikeseks.
    Kas kasutad toites vanu vene lüüte?
    Kolakoguja

    Comment


      #3
      Vs: Minu Gainkloun Lm3886 ga

      Suht ront jh.Ma tegin ka samadel kividel 2-he kanaliga.Hiljaaegu leiutasin pisikesed 3*3 cm trükkplaadid asjale,sest üks kivi kõrbes maha täiesti lampi ja võimalik,et lahtised detailid läksid seal kuidagi ühendusse vms.Samas panin selle kivi juures tähele veel seda,et ilma selle vol reguleerimis poteta jookseb asi suhtkoht lühisesse.Õnn oli,et 47 oomised takid toiteõlgade vahele ladusin,sest muidu oleks jälle kivi küpse olnud.Igaks juhuks toppisin 100 kilose taki maa ja sisendi vahele,et juhul,kui pote peaks kuidagi lahti tulema või ühendus katkema ei kooleks asi maha.
      otsija

      Comment


        #4
        Vs: Minu Gainkloun Lm3886 ga

        Esmalt postitatud otsija poolt
        Suht ront jh.Ma tegin ka samadel kividel 2-he kanaliga.Hiljaaegu leiutasin pisikesed 3*3 cm trükkplaadid asjale,sest üks kivi kõrbes maha täiesti lampi ja võimalik,et lahtised detailid läksid seal kuidagi ühendusse vms.Samas panin selle kivi juures tähele veel seda,et ilma selle vol reguleerimis poteta jookseb asi suhtkoht lühisesse.Õnn oli,et 47 oomised takid toiteõlgade vahele ladusin,sest muidu oleks jälle kivi küpse olnud.Igaks juhuks toppisin 100 kilose taki maa ja sisendi vahele,et juhul,kui pote peaks kuidagi lahti tulema või ühendus katkema ei kooleks asi maha.
        See kivi on veel suhteliselt andestav vigade suhtes!See,et kivi ilma sisendpoteta "genema" läheb ongi üks võimalikke montaazivigade tulemustest(või siis mittevastavate komponentide kasutamisest tingituna)
        See mis piltidelt paistab on makettvariant(minu mõistes).Kui ta praegu töötab normaalselt siis toimib ta kindlasti ka korralikus "kestas" ja korralikult maandatuna
        Kõik meeldiv tuleb lambist...

        Comment


          #5
          Vs: Minu Gainkloun Lm3886 ga

          Kivi radika küljes jääb nii nagu on, kõik suuremad vidinad peale takkide on kinni liimitud. Idee on asi Estonia 010 lõppvõimu kesta sokutada. Sealt ka see suur radikas. Need 2 mutriga lüüti on jah vene omad 50V/2000uF. Genereerimise vastu aitab see et sisendi mass saab üldise massiga kokku üle 12 oomise takisti.
          Samas oskab keegi öelda kui võimas on see vana Estonia aktiivkõlari trafo? 32 V on natuke liiga kõrge selle kivi jaoks 4 oomi korral.
          Maailm oleks puhas ja süüta
          kui poleks õllejogurtit
          - Õ.Õ.

          Comment

          Working...
          X