Teade

Collapse
No announcement yet.

K: kas estonia up-010 iseärasus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: K: kas estonia up-010 iseärasus?

    Nojah, ütleme siis et kui kõik halvad omadused kõrvale jätta, jääb järgi.. kes otsib see leiab kui viitsib ?

    Minu point on see et ei ole sinna kanalisse ka seda viite transi juurde vaja. Milleks ? CD mängijate, raadiote, arvutite väljund on piisavalt tugev et kohe lõppvõimu lasta. Ja kui on vaja helivaljust keerata, võib vahele poteka panna.
    See toonkompensatsioon on üks lollimaid asju mis olemas on. Tämbriregulaator samamoodi.
    UM-010 kohta ma siis ei räägi, juu ta on hea võim, minu oma tegi ainult sitta häält. Ja kui hea võim tahab "hooldust" ju siis peab teda "hooldama".

    Kõike muud kõrvale jättes - vähemalt on see kraam kommiraha eest saadaval.

    Comment


      #17
      Vs: K: kas estonia up-010 iseärasus?

      Esmalt postitatud humax poolt
      Kui lugeda siin foorumis selle teemalisi postitusi siis selgub, et paljudel pole isegi ettekujutust nuppudest ja nende kasutusalast. Keegi ei käse toonkopensatsiooni sisse lülitada, madalaid põhja keerata ja siis vaikselt müdinat kuulata. Reguleerimise võimalused selle tükil on väga avarad ja võimalusi mitmeid ja sellisel juhul on resultaat palju parem. Hetke seisu arvestades, hinna ja kvaliteedi suhet arvestades siis on see ju kõik utiili hinnaga käes.
      rahu meen, selles minu point oligi et kui toon komp on välja lülitatud siis ta alla kella 2 neelab kõrged ära... ja tahtsin teada et kas nii ongi taolise võimu juures ülejäänud jutt on muidugi väga huvitav ja ka minul on huvi kuidas heli paremaks teha sellel aparaadil aga see polnud teema esmane eesmärk.
      k.

      Comment


        #18
        Vs: K: kas estonia up-010 iseärasus?

        Jah ilmselt ongi nii.Endal oli kah kunagi selline kasutuses ja vol oli esimene asi mille ümber ehitasin mingi toshiba kividel puldiga volume moodulile.Suur boonus muidugi oli see pult nimelt aga heli oli peale seda igal nivool sarnase iseloomuga.Aga kirurgilist sekkumist oli sinna veel mujalegi vaja.Nimelt oli seal vastavalt tolleaegsele vene GOSTile hunnik mürafiltreid, mida võis küll välja lülitada kuid skeemi lugedes tuli välja et signaal läbis sellegipoolest vist kuni 10 (kümme) K157UD2 tüüpi kivi ilma et idee poolest miskit muutuks.Looda aga.Viisin signaali otse vol moodulist väljundisse ja asi töötas ikka päris elusa heliga. Peamine signaalivõimendi on selles tehtud hoopis diskreetelementidel ja oli vist A klassi võimendi isegi ja selle heliga võib ka täna suht rahul olla...kui tämbreid ei kasuta.SpectraLab analyser näitas naljakaid faasipöördeid signaalis kui tämbrid on lubatud.
        Tolle aja kohta oli ta ilmselt parima RIAA võimuga kui uskuda ajakirja Radio ja mõnda tuttavat kes RETis nendega tegeles.Kui vahetada DIN pesad RCA vastu siis saaks ilmselt sellise raha eest ikka tõsise asja veel.Aga toites lüüdid tuleb täielikult vahetada kui tahta mõistlikku asja.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #19
          Vs: K: kas estonia up-010 iseärasus?

          RE:1 asi, mis originaalis puudu on: väljundite kaitse, kui toide on/off käib, üsna jõhker siirdeprotsessi laks läheb lõppvõimendisse.

          Ei tasu unustada UM oli mõeldud juhitavaks läbi UP ,seega kui UP kaudu toide sisse lülitada siis rakendas UM teatava viitega kõlarid , tehes siirdeprotsessi kuuldamatuks/ohutuks. Ja kui UP toide korralikult teha siis taandub see nn mulks suht väheseks.UP ju kasutab kahepoolset toidet ja pingestamisel ei stabilseeru toiteõlad ühesuguse kiirusega tulenevalt juppide ebaühtlasest kvaliteedist - tulemus on siis selline imelik mulks mis väljundisse võib tekkida.
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment

          Working...
          X