Teade

Collapse
No announcement yet.

estoonia up 010 võimendi sisend juhe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estoonia up 010 võimendi sisend juhe

    sooviks siis teada et kuidas sisend pistikus need juhtmed peavad olema(plussid ja miinus) kasutaks siis (universaal sisend pistikut seal need vene pistikud)
    võimend ise on estoonia up010 ja võib soovitada mõnda teist sisend pistikut kui võimalik siis oleks hea kui saaks mõne skeemi või siis juhtme osta.(uuena) pole ennem selle võimuga tegelenud(just sain muidu olen heli-tehnikaga tegeld juba 5aastat)
    Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

    #2
    Vs: estoonia up 010 võimendi sisend juhe

    Siin on sisendi pinout http://www.ee.surrey.ac.uk/Workshop/...connAudio.html

    Nõelaga sudides saad ka teada sisendid.
    Kolakoguja

    Comment


      #3
      Vs: estoonia up 010 võimendi sisend juhe

      sain selle värgi juba korda ja tuled vilguvad. aga häält pole mul on see y (juhe)ja siis tuleb juhe mis läheb lõpp-võimu mis võib viga olla sest lõpp-võim töötab aga eel võimust ei tule häält läbi aga tuled reageerivad mis võib olla viga. loodan et saite aru mida mõtlesin. kas keegi saaks teha pilti oma estoonia 010 võimudest tagant poolt siis näen mis juhtmed kuhu lähevad.
      Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

      Comment


        #4
        Vs: estoonia up 010 võimendi sisend juhe

        Esmalt postitatud wer1 poolt
        sain selle värgi juba korda ja tuled vilguvad. aga häält pole mul on see y (juhe)ja siis tuleb juhe mis läheb lõpp-võimu mis võib viga olla sest lõpp-võim töötab aga eel võimust ei tule häält läbi aga tuled reageerivad mis võib olla viga. loodan et saite aru mida mõtlesin. kas keegi saaks teha pilti oma estoonia 010 võimudest tagant poolt siis näen mis juhtmed kuhu lähevad.
        Oleks isegi väga tänulik sellise info eest!

        Comment


          #5
          Vs: estoonia up 010 võimendi sisend juhe

          kui häält pole siis kontrolli et "VÕHOD" oleks õige (siis A või B), teiseks vaata et sisendi selektorist oleks see sisend millesse sul juhe tuleb, kolmandaks vaata et volüüm nullis ei oleks, neljandaks vaata et "kontrol" nupud oleks eelvõimul keskmises asendis...

          pilti ei viitsi teha aga "y" kujuline juhe läheb lahtrisse "Võhod" a või b; arvutist-pleierist-kusiganest juhe tuleb näiteks pessa "un vhod". siis tuleb selektor kah sinna asendisse keerata.

          veel: lihtne on teha juhe lõppvõimu, millel on kummaski otsas üks din5 pistik: eelvõimul emaplaadil tinutad lahti ühendustraadi "võhod B lk " pistiku juures, selle sama ühendustraadi paned "võhod B pk"-ga kokku teiselt poolt. juhtmel massid keskmise klemmi külge, parem kanal ühele poole ja vasak teisele poole klemmidesse. seda juhet muidugi saab kasutada aint ühtepidi, pead ära tähistama. tõen ei hakka see ka teiste aparaatidega tööle. aga aitab pistikuid kokku hoida (y)
          viimati muutis kasutaja kedambarai; 11 m 2007, 22:23.
          k.

          Comment


            #6
            Vs: estoonia up 010 võimendi sisend juhe

            kedambarai mul asi juba korras mul olidki asjad sassis kuna lõppvõimul olid väljund juhtmed (alfa) augus aga eest oli see kanal sisse lülitamatta.
            eel-võimul oli aga väljund juhe "Y" valesse auku saand aga pole midagi kergemat kui see juhe ümber istutada ja asi korras.
            aga mul see eel-võim uriseb ja viga pole juhtmes kuna lõpp-võim on korras ja kui eel-võim käima panna siis hakkab see urin ka pihta.(juhtmed on terved!!!) äki oskab keegi soovitada mänd teemat kus on sellest juttu.(ma uus)
            Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

            Comment


              #7
              Vs: estoonia up 010 võimendi sisend juhe

              eile mul kah üks võim urises - võta sisend tagant ära siis selgub kas võim uriseb või ikkagi midagi on nirusti maandatud juhtme juures
              k.

              Comment


                #8
                Vs: estoonia up 010 võimendi sisend juhe

                proovisin ei aidand. vähemalt pole juhtme viga. (juhe enda kokku pandud)
                viga ikka võimus tuleb siis midagi ära vahetada.
                kas keegi oskab öelda mis tuleb ära vahetada
                Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                Comment


                  #9
                  Vs: estoonia up 010 võimendi sisend juhe

                  Esmalt postitatud wer1 poolt
                  proovisin ei aidand. vähemalt pole juhtme viga. (juhe enda kokku pandud)
                  viga ikka võimus tuleb siis midagi ära vahetada.
                  kas keegi oskab öelda mis tuleb ära vahetada
                  hea point - kui ei meeldi siis tuleb midagi ära vahetada. aga mida vahetada?

                  alusta näiteks toiteploki lüüdide mõõtmisega - 1 klem lahti ja mõõda ära. kui mõni on väsind (mahutavus pole see mis peale kirjutet) siis vaheta kõik sarnased purgid ära.
                  k.

                  Comment

                  Working...
                  X