Teade

Collapse
No announcement yet.

kas on perspektiivikas aparaat - Kumir U-001?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kas on perspektiivikas aparaat - Kumir U-001?

    tere,

    leidsin oma kola hunnikust sellise võimendi. ise mäletan, et kunagi oli see täitsa katki, siis üks sepp vahetas tal pea kõik transid ära, siis see natuke töötas ning hakkas tasapisi ära kustuma - vaikne ja heli moondus kõrgete poole tugevasti ja vaikselt ei saanud kuulata sest võrgu müra tuli sisse jne... viimase seisuga läks käima aga heli oli võimatu.

    nüüd tundub, et toitelüüdid seda võivad põhjustada et suriseb kui vol maha keerata. aga see et ta niimoodi ära kustub ei tea miks.

    kas sellist aparaati on mõtet elustada? kas kellelgi on kogemusi taolisega? on ta töökindel? (mulle tundub et see isend on ebastabiilne aga see võib ka mingitest paigast ära pingetest-jõudevooludest jne olla). vene foorumitest sain teada vaid seda et igasugu "tviikimiseks" hea pill kuna "lõpp olevat sümmeetriline" ja üldse loogiliselt-lihtsalt ehitatud.

    skeem ka: http://www.qrz.ru/schemes/redirect.phtml?id=6580

    muidu näeb võim suht lahe välja, sääne kirvega välja taotud vene disainiröögatus

    aa veel - kui ta on mõeldud (vist) 4 oomistele kõlaritele kas on väga hull kui 8 oomistega seda kuulan? kogemus ütleb et midagi hullu ei ole aga sel on heli võrreldes ntx u-101-ga vaikne ja vaene ning ülekoormustuled hakkavad sisse lööma natuke
    k.

    #2
    Vs: kas on perspektiivikas aparaat - Kumir U-001?

    Peaks u101'st parem olema, nii võimsuselt kui heli kvaliteedilt. Aga ainult kui ta korras on. Võid vabalt elustada, selliseid ei liigu eriti. Ja 8 oomistega on isegi parem võimendile.
    TFK Audio
    #tfkaudio
    http://www.facebook.com/tfkaudio/
    http://tfkaudio.blogspot.com/
    - Audioblogi, projektid jms.

    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

    Comment


      #3
      Vs: kas on perspektiivikas aparaat - Kumir U-001?

      jätan meelde (y)
      k.

      Comment


        #4
        Vs: kas on perspektiivikas aparaat - Kumir U-001?

        kas saaks sinu kumirist pilti nii väljast kui seest?

        sain sellise pilli, nagu pulsar u-001, googlist leitud piltidega võrreldes on kumiriga 1:1 sama.

        Comment


          #5
          Vs: kas on perspektiivikas aparaat - Kumir U-001?

          Tundub et elektrolüütkondekad on ära kuivanud. Kui need, mis signaali teel asuvad, ära kuivavad, kaobki kõigepealt bass ja siis kõrged. Täitsa võimalik et hakkab kenasti mängima kui kõik kuvanud lüüdid ära vahetada - ilmselt kõik lüüdid ära vahetada.

          Comment


            #6
            Vs: kas on perspektiivikas aparaat - Kumir U-001?

            Täitsa hea küsimus. Mul vedeleb keldris 1 selline isend. Ise kasutanud ei ole, viimastel andmetel 1 kanal ei pidanud nagu töötama. Äkki on sellega isegi miskit peale hakata või tahab teema algataja äkki varuosadeks ?

            Comment


              #7
              Vs: kas on perspektiivikas aparaat - Kumir U-001?

              pilti saan teha detsembri lõpus sellest kumirrist

              andestust et varem ei taebanud kuulutusi lugeda
              k.

              Comment


                #8
                Vs: kas on perspektiivikas aparaat - Kumir U-001?

                Mul endalgi kasutuses see sama võimendi Kumir U-001, 1 kanal töötab ilusti nagu peab (vasak) aga teine kanal on nüüdseks ära kustunud (ühtlasi ka suurem müra tagaplaanile tekkind) - Lühist võimendi pole saand, tegin oma jaoks ka uued heliväljundi pesad kuna mul tollal polnud teist originaalotsikut võtta (peljates et võib lühist saada juhtmekarvadest)... Võimendab hästi, teatud sagedusega õnnestuks ka S90 läbi lasta, algul istus mul selle taga 2 neid, nüüd 1 jätnud ..
                Ta on küll suht hea välimusega, kuid kui ka see viimane kanal õhtale läheb siis enam korda ma seda tegema ei vaevu hakata tegema, pigem teen oma samungi korda, see võimendas mul 5 S90'st ära ning lasi ka vahest mähise otsad läbi, ehk siis igati etem (ka helikvaliteet hoopis muu)

                Comment

                Working...
                X