Teade

Collapse
No announcement yet.

Korras!! ->Amfiton 002 versus Lääne lüüdid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Korras!! ->Amfiton 002 versus Lääne lüüdid

    Suri siis Amfiton 002 üks kanal, lüüdid olid kutud, muretsesin 50v 2200uF lüüdid, jootsin külge, vajutasin nuppu ning kerkis ainult suitsupilv, 1 mingine takisti põles maha , like wtf ?

    Trafos on ka põrin/undamine kui EURO lüüdid küljes ( sisse saab lülitada ainult hetkeks, et põrinat kuulata, sest edasi on kohe tossupilv, ikka ühest ja samast takistist). Jootsin lahti uuesti ning hetkel ta sedasi seisab, pilte kahjuks pole.

    Küsimus, et miks krdi pärast ta maha põles ? Kas vene lüütidel (K50-16) ning lääne lüütidel on erinev takistus või mida krdit ?

    Suht pissed off, võim oli tehase originaal va. uued lüüdid siis, remondis ei ole varem kunagi käinud ega midagi..
    viimati muutis kasutaja raido357; 12 m 2007, 18:04.

    #2
    Vs: Amfiton 002 versus Lääne lüüdid :@

    Mahtuvus on ikka sama asi sõltumata riigipiiridest, kas ei tekkind mõtet et konkreetne lüüt on piixus.
    Või siis tagurpidi ühendatud.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: Amfiton 002 versus Lääne lüüdid :@

      teine võimalus on ka, et kutu oli midagi muud, mitte lüüdid?

      Comment


        #4
        Vs: Amfiton 002 versus Lääne lüüdid :@

        Kriipsudega külg on miinus või ajasin ma sassi ? Ma võisin vabalt ka eksida, kiiruga sai tööd tehtud..

        Lüüdid ise olid poe uued.

        Comment


          #5
          Vs: Amfiton 002 versus Lääne lüüdid :@

          Esmalt postitatud moi poolt
          teine võimalus on ka, et kutu oli midagi muud, mitte lüüdid?
          Lüüdid olid kohe kindlasti kutud, sest klemmid oli küljest sõna otseses mõttes põlenud.

          Edit: krt,tegingi kiirustades vist vea .. kohe katsetan uuesti

          Edit2: ei saa ikkagi muhvigi aru ..
          viimati muutis kasutaja raido357; 11 m 2007, 22:49.

          Comment


            #6
            Vs: Amfiton 002 versus Lääne lüüdid :@

            Esmalt postitatud raido357 poolt
            Lüüdid olid kohe kindlasti kutud, sest klemmid oli küljest sõna otseses mõttes põlenud.

            Edit: krt,tegingi kiirustades vist vea .. kohe katsetan uuesti

            Edit2: ei saa ikkagi muhvigi aru ..

            Katsetamise ajaks soovitan lõppvõimu plaadid lahti toitesüsteemi küljest lahti ühendada ja katsetada siis ilma tarbijateta. Lühise peale võis ka alaldi sild osaliselt maha põleda ja see tähendab seda, et edaspidi veel katsetades võib el.lüütkondekatele ja võimendi plaatidele satuda vahelduvool, mis palju detaile hävitab. Vaata asja rahulikult, vast läheb veel hästi. Soovitan vahetada Ühelepoole ära kõik Vene päritolu el.lüütkondekad terves võimendis, siis saab kokkuvõttes parema tulemuse.

            Comment


              #7
              Vs: Amfiton 002 versus Lääne lüüdid :@

              Mul ongi terve ühe poole jagu lüüte olemas. Hiljem uurin asja, tirisin elektriskeemi ka.

              Edit: asi korras, pool põlenud takisti probleeme ei näi tekitavat.
              viimati muutis kasutaja raido357; 12 m 2007, 18:03.

              Comment


                #8
                Vs: Korras!! ->Amfiton 002 versus Lääne lüüdid

                Et su teemal mingi mõte ka oleks, siis ütle milles viga oli et teised noobid seda vältida oskaks.
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #9
                  Vs: Korras!! ->Amfiton 002 versus Lääne lüüdid

                  Esmalt postitatud elukaz poolt
                  Et su teemal mingi mõte ka oleks, siis ütle milles viga oli et teised noobid seda vältida oskaks.
                  Viga oli kiirustamises ja tähelepanematuses, moraal: Ärge kiirustage ning kontrollige mitu korda.

                  Comment

                  Working...
                  X