Teade

Collapse
No announcement yet.

Arvutikõlarite võim vs automaki võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvutikõlarite võim vs automaki võim

    Põhimõtteliselt siis plaanis võtta automaki seest võimukivi ja muu pläma mis vaja ja panna see arvutikõlarite võimule, mõte on toita ära pisikest subwoofrit. Siitsamast üks foorumikasutaja (mingi Martin oli vist) ütles et täiesti võimalik aga ta ei viitsinud seletada. Kuna mul aga kange tahtmine oma õhtut täita millegagi siis mis oleks parem kui elektroonika. Põhimõtteliselt, on olemas auto makk kust võtta kõik vajalikud jubinad ja on olemas arvutikõlarite võim. Ehk oleks tore kui keegi võtaks selle viitsimise kokku ja õpetaks mind selles vallas tsipa, msn'is oleks kindlasti parem.
    Kellel samuti õhtul midagi teha pole ja on viitsimist seletada siis mu msn on joel08121992@hotmail.com
    aga võite ka siin aidata. Küsige mida vaja, pildimaterjali on samuti võimalik teha.

    #2
    Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

    Nu eks sa tee pilte ja uuri mõlemate võimukivide margid välja. Võrdleme kõigepealt võimsusi. Samas stereovõimu(kvadro?[oli vist selline sõna e 4 kanalit]) kasutada ühe toiteks on jah...eks ise otsustad. Arvutikõllide võimust saad nö eelvõimu või tämbriblokina kasutada.

    Comment


      #3
      Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

      nuvut,sellest hakkabki pihta, et automakil on neid kive mitte üks vaid 3,seal otseselt plaadi peal, kas vaja on nüüd seda mis on radikale kõige ligemal? seal muidu peale kirjutatud: 56A7EKJ SN761025,
      kõlarite võimu kivi peale on kirjutatud: TEA2025B 9942326T VW 99 MYS
      see martin ütles et nendest arvutikõlaritest tuleb vast mingi 2x2w välja,automakil on kirjas et tuleb 4x35w välja,palju sealt tegelt tuleb,mina ei tea, aga usun et SELLISE peaks kenasti ära toitma.
      pildid piltideks,millest täpsemalt vaja oleks pilti?

      Comment


        #4
        Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

        Selle originaaltüki kohta ei leidnud netist inffi. Samas võiks arvada sisust mitte kui midagi aru saamata, et analoog kivi on teema lõpus kirjas. Selle kohta juba kõvasti inffi saada. Saab vaadata, kas väljundid/sisendid, toiteotsad on samad.
        http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic120434.html

        PS! Oleks võinud kohe eelmisele teemale ka lingi panna. Ma leidsin selle kogemata läbo google'i. Seal ju skeem olemas, sellest tuleb alustadagi. Kuna sa eelmise teemas mainisid, et oled elektroonika alal tume loom, siis ehk ei oleks vaja seda kivi õhtale lasta?
        viimati muutis kasutaja Eggy; 12 m 2007, 22:34.

        Comment


          #5
          Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

          Põhimõtteliselt, ma ei saanud nagu absoluutselt midagi aru mis sa ütlesid,lugesin mingi 3-4 korda läbi, ei saand just targemaks, nii palju et kivi ei tahaks õhtale lasta.
          Millisest eelmisest teemast sa räägid? mul neid teemasid ka juba nii mõni,rohkem kui 1
          rohkem ma isegi ei oska küsida

          Comment


            #6
            Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

            Nagu sa ise ütlesid, et ei saanud mitte midagi aru, siis ma laidaks teema maha. Selle autokivi kätte saamine käib sulle juba kindlasti üle jõu. Selle kivi õhtle saatmine võib ka vägagi kergesti toimuda. a la lased toite valedele otsadele peale. Et millist teemat mõtlesin? Nu vaata enda omad üle.

            Comment


              #7
              Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

              a mis ma tegema peaksin siis? tahaks nagu midagi ehitada ja vaja ka oleks, suppar põhimõtteliselt ostetud ka juba, aga võimu jaoks küll raha pole ja võimu OSTMISE mõtekusest jääks ka puudu
              aga ok, oletame sellega ma hakkama ei saa, aga mul vedeleb üks vene võim mingisugune, põhimõtteliselt töötab aga paneb kõlarid nagu umbele plärisema, mingid radiotehnika omi proovisin taha siis kõllid liikusid oma 2-3cm ulatuses sisse ja välja.... põhimõtteliselt, kas oleks võimalik see viga tuvastada ja mul see korda teha ja siis veel omakorda ühendada arvuti taha et siis sinna ühendada suppar?

              (jah see asi kisub debiilseks)

              Comment


                #8
                Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

                Räägi natuke taustast ja võimalustest? Jootekolb ja tester on olemas? Kui ei, siis kisub asi Mission Impossible'ks. Muidugi initsiatiiv on tore, aga...sa seda automaki kivi uurinud ka oled? Palju on sel jalgu, mis tuleb kõik korraga lahti saada.

                Comment


                  #9
                  Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

                  jootekolb on olemas aga testrit mul linnas pole, sellel kivil on maru hulga jalgu vist 24 jalga ühelpool ja 24 teiselpool, ehk siis 48 jalga on kokku, aga see on vist, sest suht raske on neid lugeda

                  Comment


                    #10
                    Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

                    jäta see õnnetu SN rahule.see on elektroniline heliregulaator ja vaevalt et sa temaga midagi ette suudad võtta.paistab et sul on tegu pioneer makiga(kuigi sa kangelaslikult püüad seda maha vaikida)nii et otsi sealt lõppvõimendi üles.see võiks olla näiteks PAL003,või siis PAL005.
                    sellest saad siis endale võimendi teha

                    Comment


                      #11
                      Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

                      ma mitte ei püüa maha vaikida, vaid keegi ei küsinud ja pealegi, absoluutselt keegi ei öelnud millisest kivist ma rääkima pean, ma vaatasin suht omaloomingut siin.

                      sellist kivi nagu sa mainisid ma siin ei näinud, aga ma loen kõik kivid ette mida ma näen: JAPAN PD4547B 78095033 9523EP005; LC72140 5FA1; PA0051 AM 187; 56A7EKJ SN761025;
                      need olid siis need kivid mis põhja all olid

                      Comment


                        #12
                        Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

                        Trükkplaadi põhja alt sa nüüd vaevalt mingit võimukivi leiad. Vaata ülevalt poolt mingit kivi, mis on arvatavasti ikka kõige suurema (alumiiniumist) radika(massiivne metallitükk) külge kinni tõmmatud. Ehk teeksid ka pilte just pealtpoolt. Kui teed, siis kasuta makrovõtet. Udukogudest on vähe kasu.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

                          selle radika all on kivi nimega TDA738b 220LH BB VB MLT 22 53b

                          Comment


                            #14
                            Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

                            Esmalt postitatud CORRADO poolt
                            kivi nimega TDA738b
                            ehk on TDA7386
                            http://www.datasheetcatalog.com/data.../TDA7386.shtml

                            Comment


                              #15
                              Vs: Arvutikõlarite võim vs automaki võim

                              Võtad nüüd kivi näoga enda poole ja vasakul ääres on jalg nr 1. Siis vaatad alloleval lingil pilti ja hakkad uurima, kus on sisendid, väljundid, toiteotsad.

                              Comment

                              Working...
                              X