Teade

Collapse
No announcement yet.

Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

    Mure siis selline,kas keegi suudaks ja millise tasu eest parandada võimu Amfiton Y 002.
    Töötas normaalselt kuni äkki kadus 1 väljundist heli,mille asemele tekkis urin,põrin.Teine pool töötab probleemideta..
    Kui sisse lülitada, siis paari sekundi pärast hakkab 1 kõlar undama,ilma et võimule mingi signaal sisse tuleks.
    viimati muutis kasutaja ulpusand; 13 m 2008, 16:31.

    #2
    Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

    Tere!

    Oma asukoha mõningane täpsustamine ei teeks kindlasti paha, sest nii oleks inimestel rohkem infot ja seega kergem otsustada, kas pakkuda oma abikätt või mitte. Kui võim jääb parandajast kaugele, siis ei viitsi ta ehk hakata kogu logistikaga jamama. Kui see aga juhtub temaga samas linnas asuma, on ta võib-olla nõus aitama.

    PS Keegi võiks sümptomite põhjal mingi diagnoosi pakkuda. Mul endal nimelt omad kahtlused, aga oma kogenematuses ei söanda neid välja käia.

    Parimat,

    K

    Comment


      #3
      Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

      Kui üks kõlar undab siis 99% tõenäosusega julgen oletada, et toitelüüdid. Selgituseks nii palju, et seal on mõlemal lõppvõimul oma alaldi ja oma toitelüüdid. Soovitatav oleks korraga ka teises kanalis need ära vahetada.

      Comment


        #4
        Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

        Viisin oma võimu eile remonti.Leidsin Tallinnas ühe nn vanakooli meeste remondi koha´´Orbita service´´Mureli 3.Lubasid paaripäevaga korda teha.
        Olin kindel et tänapäeval ei leidu sellise tehnika remondi kohti.Kuid täitsa olemas.

        Comment


          #5
          Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

          Esmalt postitatud ulpusand poolt
          Viisin oma võimu eile remonti.Leidsin Tallinnas ühe nn vanakooli meeste remondi koha´´Orbita service´´Mureli 3.Lubasid paaripäevaga korda teha.
          Olin kindel et tänapäeval ei leidu sellise tehnika remondi kohti.Kuid täitsa olemas.
          Peale seda viska see võim minema ka Seal remonditakse üle põlve ja purjuspeaga. Minu poole on inimesed pöördunud peale orbita remonti

          Selles teemas kunagi mainisin juba (post nr.8): http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...ghlight=orbita

          Hiljem tuli üks U7101 minu kätte, mis oli samuti orbita remondist tulnud, sellest peaks arvutis paar pilti ka olema
          Igaljuhul edu!
          viimati muutis kasutaja Rom; 15 m 2008, 18:06.

          Comment


            #6
            Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

            Sain oma võimu Orbitast kätte.Väitsid et toiteploki eletrolüüdid vajasid vahetamist.Hind 470kr.
            Pole antud valdkonna hindadaega kursis.Võite nüüd komenteerida kas sain odavalt või panid nad mulle kirvest.
            Võimu ise ostsin kunagi 800kr eest.

            Comment


              #7
              Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

              Kui viitsid tee seest pilt siis saab ka öelda, kas kirves või mitte (kuigi lõhnab kirve järgi ). Ise ma kahtlustan, et avaneb sama vaade, mida nägin sealt tulnud U7101-s ja nimelt vanale lüüdile oli lihtsalt paraleeli tinutatud teine lüüt, mis ka ei olnud uus ega ka piisava mahuga.
              viimati muutis kasutaja Rom; 17 m 2008, 20:27.

              Comment


                #8
                Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

                Vaatasin oma võimu sisse.Seal sees veel nõukaaegne tolm,ning tundus et oli jah sillatud ühe elektrolüüdi pealt teise peale.

                Comment


                  #9
                  Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

                  Esmalt postitatud ulpusand poolt
                  Vaatasin oma võimu sisse.Seal sees veel nõukaaegne tolm,ning tundus et oli jah sillatud ühe elektrolüüdi pealt teise peale.
                  Kas keegi palun seletaks, mis kaalutlus selle paralleeli tinutamise taga on? Vana lüüdi eemaldamine ei tohiks ju nii keerukas olla. Või?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

                    Esmalt postitatud kaurman poolt
                    Kas keegi palun seletaks, mis kaalutlus selle paralleeli tinutamise taga on? Vana lüüdi eemaldamine ei tohiks ju nii keerukas olla. Või?
                    Piiritu pohhuism ja laiskus.

                    Edit: sellisel juhul räige kirves.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

                      Esmalt postitatud Rom poolt
                      Piiritu pohhuism ja laiskus.
                      vanasti oli üks osis juures: piiritus, pohhuism ja laiskus (-;

                      Comment


                        #12
                        Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

                        Piiritus sai ennem otsa

                        Muidu paraleelimine aitab juhul kui listav konde on mahutavuselt 3x või rohkem suurem...Kõik sõltub...
                        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                        Projektide pildid
                        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                        Comment


                          #13
                          Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

                          Tere, mul umbes sama probleem. Amfiton 50y-202c võimul hakkas järsku üks kanal undama meeletult ja teisel on väike surin sees. Kas ka toitelüüdid läbi?

                          Comment


                            #14
                            Vs: Amfiton 002 üks kanal mängib vaikselt

                            Üks kanal mängib väga hästi aga teine kanal mängib palju vaiksemalt. Varem seisis niiskes kohas. Kas on kuidagi võimalik ise parandada?

                            Ise alles ostsin endale selle võimu 100.-. Ja tahaks teada, kui võimas ta peaks olema. Taha oli midagi kirjutatud, et 2x20W kas see tähendab et ühest kanalist peaks tulema 20 ja teisest ka 20?

                            Comment


                              #15
                              Vs: Amfiton 001 üks kanal rivist väljas

                              Tere jälle.
                              Aasta on möödas ja taas olen sama probleemi ees, mille kohta teema püstitasin.
                              Nimelt mu Amfitonil üks kõlar hakkas undama. Teine OK. Kuid kaua sa kuulad 1 kõlarit. Ei raatsiks enams sinna Orbita´sse minna, sest otsad andis just see sama pool, mis aasta tagasi remonditi. Kus juures mingi suur tümpsumees ma pole pigem kasutan võimsusest ära, vaid 25%. Vaikselt mütsub mul õhtuti 35AC.
                              Kas leiduks keegi asjalik remondimees siin foorumis, kes antud vea kõrvaldaks.
                              Asun Tallinnas kesklinnas.
                              E- post andrus.ulpus@mail.ee
                              gsm: 5084083

                              Comment

                              Working...
                              X