Teade

Collapse
No announcement yet.

TEA2025 kivi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    TEA2025 kivi



    selline kivi. Kuskilt Typhooni 2.0 plastikutest välja kisutud võimu peal oli see olemas, adapter 9V 300mA 2.7VA. stereo, 1W per kanal

    oskab keegi nõu anda, kas see on hea kivi ja kas seda eestis olemas?

    5W per kivi@ 9V bridge ja THD 0.5% ning 45-50dB gain.

    Kuulasin seda võimu S30B kõllidega ja väga hea dünaamika oli, sellest ka huvi tulnud...
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    #2
    Vs: TEA2025 kivi

    Kas ta just hea on aga saada on küll- www.opood.ee http://www.opood.ee/?t=k_ki&i=FARNELL_1263004 see siis tellitav, hind midagi 35 raha tuuris aga saab ka kohapealt, 20 eeku tk (Tartus kohapeal ei ole). ST-microelectronics valmistaja.

    Kui ise nokitseda siis mõttekam ehk mingi TDA2030 (40) (50) seeriad ?
    -superradical-

    Comment


      #3
      Vs: TEA2025 kivi

      TDA tahab suurt pinget saada...adapteri taha on mõtekam see kivi panna, veel parem, 2 tykki bridge konfi...9V 1100mA 10VA oleks super...just 10GD-36 lairibakate jaoks...

      Rohkem huvitaks mind PCB, äkki keegi teab, kust selle kivi jaoks plaadi söövitamiseks skeemi saaks?
      Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

      Comment


        #4
        Vs: TEA2025 kivi

        Genereeri ise Eagle nimelise programmiga? Oled Tartust? Kui hädaks läheb siis võin ehk isegi plaadi valmis nikerdada mingi raha eest (sadu ei taha), kahe TDA plaadi eest vast 50.-.

        Tegelikult oleks mõistlikum adapteritelt edasi liikuda . Vaata, mul mõnest tehtud plaadist pildid : http://www.foto24.ee/album/42327 pead seal ringi vaatama-need vist on lõpupool, kui midagi lisan sinna siis piltide asukoht muutub, see on jama seega ka ei hakka täpseid pilte otsima-vaata lihtsalt seal mõned võimud on. Muidu kui ikka TDA teeksid siis mul mõned plaadid vedelevad.

        TEA2025 datasheeti vaatasin ja see skeem ju nii lihtne-selle genereerimiseks pole mingit takistust-kui huvi siis võin vaadata seda Eagles.
        viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 14 m 2009, 15:53.
        -superradical-

        Comment


          #5
          Vs: TEA2025 kivi

          Nimi võib paljugi eksitada nimelt õpin Tallinnas, saatuse tahtel, aga nv olen Tartus...

          Eelistaks ise Bridge konfi aga kui Stereo oma aint valmis saaks siis oleks super, Pedas on söövitamise võimalused olemas, PCB skeemi ainult vaja...

          20 eeku oomipoes on päris odav et selliseid kasutada adapteriga, kuigi jah Elfas maksab TDA2030 sama palju...
          Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

          Comment


            #6
            Vs: TEA2025 kivi

            Tartupets miks sa jalgratast leiutad? Sul ju nagu aru saan on mingid kõlarid või v2hemalt sisu olemas. See sama trükkplaat + vähe kõvem trahvo või lausa PC 12V on täitsa bro. Ise panin ühe tuubli nii arvuti säästu kõlariteks.

            Sama 40 kr eest saab ka TDA1517 v6i TDA1519 mis veel lihtsama skeemiga aga võimsam ning kannatab 12 V ilusti ning ametlikult 6w@4oomi.
            Maailm oleks puhas ja süüta
            kui poleks õllejogurtit
            - Õ.Õ.

            Comment


              #7
              Vs: TEA2025 kivi

              Nagu on öeldud et kiivril ja kiivril on vahet, seega on ka jalgrattal ja kolmeratalisel mingisugunegi vahe sees...

              mulle meeldib selle kivi võime madala pinge juures suurt sagedusvahemikku ja dünaamikat omada...

              nimelt on mul 3 paari S30B kõlle ja oleks hea neile kõigile elu anda kodukino süsteemis.
              sest selle typhooni võimu 1W per kanal hakkasid S30B juba päris palju häält tegema...mine tea mis veel 5W per kanal hakkavad tegema...

              TDA kivide kohta võin öelda et ühed S30 mängivad TDA2030 baasil 2x15W võimu taga ja sellist avarust ja dünaamikat neist küll välja pole veel tulnud...
              Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

              Comment


                #8
                Vs: TEA2025 kivi

                No aga räägi oma täpsest taotlusest ja saab ehk mingi joonise teha?

                PS: Näete, saadakse isegi aru veel, et ka 1W on tänapäeva mõistes kuulatav
                Tegelikult kui teeksid sellest Typhooni võimu plaadist pildi oleks veel parem-saaks sarnase paigutusega selle joonise teha.
                -superradical-

                Comment


                  #9
                  Vs: TEA2025 kivi

                  n-saja krooni eest saad tripath kiipvõimu koos pcb-ga.

                  natuke aega läheb ainult...
                  annab sõltuvalt mudelist 9 või 12W

                  Comment


                    #10
                    Vs: TEA2025 kivi

                    kuna võim asub kodus siis enne nv ei saa pilte

                    päris palju komponente oli peal aga tegu ikkagi 12+2+2 kiviga, mingi 15-20 kondet suuremat-väiksemat, samapalju või rohkemgi takke...
                    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                    Comment


                      #11
                      Vs: TEA2025 kivi

                      Nojah, neid n-sadasid siis ikka tuleb ju ? Mis selle klotsi oma hind on, ei jõudnud veel ise otsida ja tahaks ka digi-t proovida .


                      Kui neid kondesid/takke niipalju on siis ilmselt tämbriregulaator ka samal plaadil?
                      Kui kättesaadav oleks D, SMD osa siis oleks see palju vahvam teha.
                      -superradical-

                      Comment


                        #12
                        Vs: TEA2025 kivi

                        täpsemalt oleks hea bridge konfi PCB söövitamiseks markeerskeemi või kuidas seda nimetataksegi...

                        sisuliselt 1 kivi per plaat...

                        See 1W on 45dB gain juures, mille vastu TDA2030 12W ja 30dB...

                        Selle tämbriregulaatori peale mõtlesin ise ka...
                        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                        Comment


                          #13
                          Vs: TEA2025 kivi

                          Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
                          No aga räägi oma täpsest taotlusest ja saab ehk mingi joonise teha?

                          PS: Näete, saadakse isegi aru veel, et ka 1W on tänapäeva mõistes kuulatav
                          Tegelikult kui teeksid sellest Typhooni võimu plaadist pildi oleks veel parem-saaks sarnase paigutusega selle joonise teha.
                          S30 on 84dB tundlikkusega ja 3W kivivõimendiga nauditakse dünaamikat?
                          Mul 2*25W@8 oomi võimuga tundus asi enam-vähem talutav

                          Tda2030 pole 2korda odavam Tda2050 st ilma asjata.
                          Maailm oleks puhas ja süüta
                          kui poleks õllejogurtit
                          - Õ.Õ.

                          Comment


                            #14
                            Vs: TEA2025 kivi

                            Ei saa aru sellest minu tsiteerimise vajadusest? Noh, mina seda süsteemi ei kasuta ju! Omalt poolt ütleks taas, et olgu see siis progress .TDA2030 või 2050-ausalt, minu arust üks p....ts puha-teine on lihtsalt võimsam, minu eelis kividest oli, on ja jääb-STK !

                            Samas 84dB??? Õnneks pole "au" seda imekomplekti omada...vähe, pehmelt ütelda on seda tundlikkust tõesti...
                            viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 15 m 2009, 12:06.
                            -superradical-

                            Comment


                              #15
                              Vs: TEA2025 kivi

                              Kui ma ei eksi, siis olen selle TEA2025 kiviga mingi võimendi valmis teinud. Ise olen küll rahul temaga. Kivi ise pärit avuti kõlarite seest, ning igavusest sai uus plaat tehtud. Praeguseks on asjal isegi plekk korpus ümber ning trahvo samuti sisse ehitatud, mõõtmed on viidud võimalikult väikeseks. Samuti on olemas patareitoite võimalus, et saaks kasutada ka voolukatkestuse korral või kohtades, kus võrgutoide puudub. Võin ka pilte lähiajal teha, kui kedagi peaks huvitama.

                              Comment

                              Working...
                              X