Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimutoide kipub õhku lendama:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimutoide kipub õhku lendama:(

    Tervitus

    Probleem selles et mõtlesin oma vedeleva Kantata 205 stereo lõppvõimuploki ikkagi tööle saada... mõeldud tehtud. Võtsin siis originaaltrafo ja tegin sildalaldi otsa ja lõpuks ühendasin kaks kondensaatorit ka ära, panin 5000MKF 25v lüüdid. Nagu ikka tuli trafost välja +-16v.

    Ja kui ma lõpuks tööle panin, hakkaski võimuplokk ilusti tööle, minu bassikat päris ilusti tümmitas.. Natuke aega kuulasin muusikat, siis mõtlesin kinni panna. Just õigel ajal panin toite kinni, sest natuke veel, ja oleks üks 5000MKF-ine lüüt õhku lendanud Siis mõtlesin ikka, et mis jama toimub....

    Pärastpoole vahetasin kondekad ära, panin mingid pisikesed asemele, mingi 2200uF-ised.. Jälle hakkas nendega tööle, kuid siis lendas üks konde jälle õhku no ma ei saa aru....

    Iseenesest on kõik ilusti ja õigesti ära ühendatud, aga konded lendavad õhku.. juba 3 kondest olen ilma jäänud..
    Ehk mõni tark teab öelda, milles võib viga olla?

    Tänud!

    #2
    Vs: Võimutoide kipub õhku lendama

    Oled mõõtnud mõlema õla pingeid? S.t jääb ikka mõlemal õlal pinge nominaalseks ja alla lüüdi omapinget? Ja muidugi: kas lüüdid on õigetpidi?
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vs: Võimutoide kipub õhku lendama

      Iseenesest mõõtsin ja voolud olid natukene erinevad, st et üks võis olla 16v ja teine näiteks 15v...

      Comment


        #4
        Vs: Võimutoide kipub õhku lendama

        Okey, nüüd sain jälle targemaks
        Tundub et ma olin valesti vaatant + ja - polaarsust sildalaldil... Ja selle tagajärjel olidki lüüdid valet pidi ja nii nad õhku lendasidki.
        Nüüd vaja hakata uusi kondesi otsima..

        Comment


          #5
          Vs: Võimutoide kipub õhku lendama

          Pakkuda 15000mkF/35V: 2tk, 60.-
          Erilahendused.
          PS või mail.

          Comment


            #6
            Vs: Võimutoide kipub õhku lendama

            Huvi pärast küsiks veel, et kui palju see Kantata 205 stereo lõppvõimuplokk välja ka annab?
            Kuskilt kuulsin vist, et ainult annab 6w kanalikohta välja..

            Comment


              #7
              Vs: Võimutoide kipub õhku lendama

              See oli päris hea lugemine Huvitav, et undamist helis ei mainitud.

              Comment


                #8
                Vs: Võimutoide kipub õhku lendama

                sest mingit undamist polnud...

                Comment

                Working...
                X