Teade

Collapse
No announcement yet.

Tda 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tda 2003

    olen pikka aega mõelnud sellele ja nüüd üritan seda segadust korda saata. nimelt tahaks teha kaks võimendit TDA 2003 baasil kahte lairiba võimendama. olen teadmatu ja mikroskeemid on mulle segadustekitavad kuid ometi tahaks ikka oma käega teha. kui viitsite jamada siis äkki teate öelda nende juppide nimekirja mis mul vaja on. hetkel seisab veel hunnik ülejääke raadiotehnika MR-5201 raadio osast äkki leiab veel sealt midagi. kas oleks võimalik panna toiteks kolm 4,5v patareid mis teeb 13,5v aga skeem tahab 15v. mõtte sain siit : http://www.hot.ee/evo14/
    TDA 2003 märkasin siin : http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/73-108-73/tda-2003

    vastuste eest ette tänades, Master.
    Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

    #2
    Vs: Tda 2003

    Ma usun et sa peaksid kasutama püsitoiteallikat. alalisvoolu adapterit ehk need patareid ei pea küll eriti kaua vastu, healjuhul mõned tunnid

    Võimendi ehitamisel abiks Googel-Moogeldamine Võlusõna TDA 2003
    Kõik mis liigub, see kulub!

    Comment


      #3
      Vs: Tda 2003

      TDA1554Q - Miks mitte teha selle baasil ?

      saad kas 4x11w või siis 2x22w
      Kõik mis liigub, see kulub!

      Comment


        #4
        Vs: Tda 2003

        Esmalt postitatud Kypsis poolt
        TDA1554Q - Miks mitte teha selle baasil ?

        saad kas 4x11w või siis 2x22w
        seda saab väga edukalt ühendada arvuti toiteploki järgi toite saamiseks
        Endal selline elukas tehtud tast(oli teine kivi võimu projekt mille tegin ja töötab siiamaani laitmatult).
        Toiteks oli vana toiteplokk mis muidu niisama vedeles , radikaks oli arvuti prose radikas mis sai selle jahutamisega edukalt hakkama(sõber käijas teda auto kõlaritega vist 10h järjest ja polnud häda midagi).
        hind on suht soodne sellise võimsuse kohta ja algajale paras.(kivi+10eek eest pisi vidinaid+plaadi materjal).
        Edu pusimisel(loodan et midagi ikka valmib ka kui soov nii suur).
        Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

        Comment


          #5
          Vs: Tda 2003

          Mul endalgi see TDA1554Q teine kivi võim , mis ehitanud olen ( esimene oli lihtne klapivõim 2x1w TDA2822M).TDA1554Q on hetkel lõppfaasis, korpuse sisse aretamine! Muidu täitsa tipptopp , ehitamine läks maksma 150 raha kanti, Kivi ise 80 eeki Oomist, takid, konded, kiirklemmid jne jne. Igatahes olen rahul sellega! Eks panen pilte ka kui asi lõpetatuks saab

          aga TDA2822M pildid siin: http://web.zone.ee/mediasever/Projek...imendi%202x1w/
          Kõik mis liigub, see kulub!

          Comment


            #6
            Vs: Tda 2003

            aga Kivi STA540 sellel : ! High output power capability
            – 2x 38 W into 4 Ω at 18 V, 1 kHz, 10%THD
            – 2x 34 W into 8 Ω at 22 V, 1 kHz, 10%THD
            – 2x 24 W into 4 Ω at 14.4 V, 1 kHz, 10%THD
            – 2x 15 W into 8 Ω at 16 V, 1 kHz, 10%THD
            – 4x 13 W into 2 Ω at 15 V, 1 kHz, 10%THD
            – 4x 11 W into 4 Ω at 18 V, 1 kHz, 10%THD
            – 4x 7 W into 4 Ω at 14.4 V, 1 kHz, 10%THD

            ning teen seda projekti vaid et kuskilt otsast alustada kui läheb aiataha siis väga hullu pole. PS :see kivi on olemas.
            Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

            Comment


              #7
              Vs: Tda 2003

              kui mina ladusin tda1554 kokku läks see maksma nii 90 krooni kuna siis oli kivi kallim nüüd odavamaks läind.
              Esimesek projektiks ei soovita tda7294-a see suht keeruline kokku panna kui enne seda midagi sellist teind pole.(endale oli esimene kivi ja kokkupanematta ta jäigi, siiamaani alles aga töökord teadmatta).
              Kui oled kivid ära proovind ja saad transistorit maitsta siis hakkab see meeldima ja kivid ununevad, sealt edasi on minna lambi peale aga endal see veel tegematta, aga karta on et lähima paari aasta jooksul saab ära proovitud.(praga transistori maania veel täitsa hoos ja suurem projekt ootab tegemist)
              Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

              Comment


                #8
                Vs: Tda 2003

                TDA1554Q - Ostsin oomist 80 .- (-5%)

                Isegi siin uurin ilma et mis järgmiseks projektiks võtta, kui see asi saab lõplikult valmis
                Kõik mis liigub, see kulub!

                Comment


                  #9
                  Vs: Tda 2003

                  MasterMan kui kivi elus ja terve on siis pane puuduvad jupid külge ja proovi sealt midagi välja pigistada.
                  Kypsis aste kõrgemale minemisest oled mõelnud?(transistor) alustuseks soovitaks seda ise ka selle valmis teind ja selle raha eest oli õppematerjali ja kogemusi küll midagi sellist tuli(nüüd lõplikult valmis, pildid puuduvad).
                  Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Tda 2003

                    Mingil määral olen ma mõelnud nende transistorite peale! Aga eks ma uurin ja puurin google sügavustes

                    Mõtlesin et järgmiseks viskan Nokia Lcd to Lpt`sse Ja siis võtaks midagi tõsist ette
                    Kõik mis liigub, see kulub!

                    Comment


                      #11
                      Vs: Tda 2003

                      Esmalt postitatud wer1 poolt
                      MasterMan kui kivi elus ja terve on siis pane puuduvad jupid külge ja proovi sealt midagi välja pigistada.
                      nojh aga mul see kurb teema, et ei tea nagu mis lisajuppe veel vaja oleks kui keegi siit seltatada viitsib siis vaadattke sealt figure5 ja palun õelge mulle mis veel vaja oleks :http://pdf1.alldatasheet.com/datashe...CS/STA540.html tänud.
                      Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Tda 2003



                        Need kolm juppi, mis seal esindatud on võiks ikka vähemalt selgeks saada/teha.
                        Condemn the hive.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Tda 2003

                          Panin siis küsimustega skeemi. qwerty-s juba uurisin aga ei juhtunud tuttavaid märke ette :S ja kas keegi pärnakatest teab öelda kas neid juppe saaks pärnus teatrijuures olevast elektroonika poest??
                          Lisatud failid
                          Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Tda 2003

                            Oi sul on ikka väga segased lood selle asjaga. Soovitan alustada tingmärkidest ikkagi. Seal lehel on vanemad(euroopa) märgistused. Hetketeadmistega on veits hull see ettevõtmine. Kui juba kaitse on kilooomides siis on asi naljast kaugel
                            Condemn the hive.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Tda 2003

                              Esmalt postitatud ainpaasalu poolt
                              Kui juba kaitse on kilooomides siis on asi naljast kaugel
                              mis mõttes naljast kaugel??
                              Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                              Comment

                              Working...
                              X