Teade

Collapse
No announcement yet.

Tda 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Tda 2003

    suhtsuht, hetkel jebin S90neid sillamäelt taga. Siis vb peab võimus lüüdid vahetama...problasid jätkub
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment


      Vs: Tda 2003

      Millises võimus ?
      -superradical-

      Comment


        Vs: Tda 2003

        uued pildi http://album.ee/node/19792297/50172787 öelge kas diood sild õigesti tehtud või valesti.

        Comment


          Vs: Tda 2003

          sain siis Westa käest Akai AM-uo2 võimu. Seismise märgid olid kll, pote ragises, bassi ajal krabises. peale poolt tundi kadusid need märgid. võtsin kaane maha, mis vastu vaatab, lõpulüütidel pealt naca punnis ja mitte ühtlaselt vaid 3 tükki omasid u 2 mm kühmu, üks 1 mm kühmu. Need 6300uF 40V lüüdid krdi kallid ka
          Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

          Comment


            Vs: Tda 2003

            Esmalt postitatud henri503 poolt
            uued pildi http://album.ee/node/19792297/50172787 öelge kas diood sild õigesti tehtud või valesti.
            Pildi pealt ei näe su dioodisilla polaarsust ega kondede polaarsusi.Aga nii ehk naa on valesti,kui kahepolaarset toidet aretada plaanid.Sul lihtsalt pildilt vaadatuna esimene konde otse dioodisillale(alaldatud) ühendatud ja teine tolkneb niisama tühjalt küljes nagu ma näen.

            E: Ei pannud tähelegi ennem,sul veel seal pilte,kohe üritan sotti saada.
            viimati muutis kasutaja otsija; 14 m 2009, 16:38.
            otsija

            Comment


              Vs: Tda 2003

              et valesti siis on kõik või mis seal siis ümmber teha tuleb?

              Comment


                Vs: Tda 2003

                Esmalt postitatud henri503 poolt
                et valesti siis on kõik või mis seal siis ümmber teha tuleb?
                Sul vähe pudru-kapsad seal kõik. Niipalju on igatahes ok,et trafost dioodisillale tuleb õigesti vahelduv peale. Esiteks sul see konde,millel mõlemad juhtmed ühendatud ,to on valesti.Sul jookseb otse dioodisillast väljatuleva plussi ja miinusega kokku,tegelikult ühenda kõik peale trafost tulevate kahe punase juhtme lahti ja ühenda dioodisillast tuleva plussiga üks kondeka plussi ots.Teine ots(miinus) mis üle jäi,see ühenda sinise juhtmega. Teise kondeka pluss ots ühenda nüüd samuti sinisega kokku,ja teise kondeka miinus ots ühenda nüüd dioodisilla miinusega. Nüüd ongi sul see sinine juhe keskväljavõte ja dioodisillalt tulev pluss ongi võimendi toite pluss ja miinus võimendi miinus. Sinine on võimendi maa. Vast said aru,aga tegelikult on isegi sellist lihtsat asja pagana raske lahti seletada,mõtled küll,et mis siin ikka,aga kui kirjutama hakkad,siis tekib sõnastusega raskusi.
                otsija

                Comment


                  Vs: Tda 2003

                  nii nüüd peaks õige olema kui juttust õigesti aru sain.tester kah muretsetud saab trafo ära mõõta.

                  Comment


                    Vs: Tda 2003

                    Eeeh, PS-kaust on täis...vaata ja kustuta sõnumeid sealt.
                    -superradical-

                    Comment


                      Vs: Tda 2003

                      äkki siis kivi läbi mul, dioodid on ju õieti. lühiseid pole. muidu kivi suitsend pole.
                      Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                      Comment


                        Vs: Tda 2003

                        Võimalik, siis ei ole muud jälle kui uus kivi. Vaata need jooted hoolega üle, et oleks kõik ok, plaadil rajad ka mõned üsna lähestikku, et ei oleks tinast tekkinud kuhugi lühist. Oleks ma teadnud, et Sul jootmine suht algtasemel siis oleks võinud maksikirja saata mõned proovimise plaadid kus saanuks katsetada enne. Jama jah nüüd, et kivi kutu on. Kui siiski saad uue ja tööle siis on ok, mul need ilusti kõik tööle kohe hakanud, võimalik, et ka kuumutasid kivi liiga palju või on see maanduse (keskjuhe trafost) puudu, mulle tundub, et selle juhtme vajalikkusest eriti ei saada aru ja see võib jah algajale olla väga segadusttekitav aga ükski võimsam võim ei tööta ilma selleta, huvitav, teab keegi üldse kui võimas on kõige võimsam ühepolaarse toitega tööstuslik võim?

                        See ülekuumutamine jah vast võimalik, kui kivi kusagilt lõhki ei ole.
                        Kui uue saad siis jooda seda jah nii, et ta oleks sel ajal radika küljes juba (mina joodan ilma aga noh, ma neid ikka päris palju jootnud, kiiresti peab tegema seda ja algajal see raske kindlasti)
                        -superradical-

                        Comment


                          Vs: Tda 2003

                          Mis jootekolb on? Kas kolviots on maandusega? Staatika?

                          Comment


                            Vs: Tda 2003

                            minu TDA2050 töötab läks kohe tööle nüüd vaja mingi korpus teha.
                            tänud siis raadiotehnika35-ele kes viitsis nii pallju seletada.

                            Comment


                              Vs: Tda 2003

                              Nagu ütlesin-pole nüüd nii erilist tänu väärt! Hea, et sellest seletamisest ka abi oli!!!!!!!! Järgmist juba nüüd lihtsam teha.


                              Kui vana CD-ROM -i leiad siis see oleks täitsa hea korpus muidu talle!, pärast katad selle kilega ära selle kesta ja siis kui hästi tehtud siis oleks nagu poest ostetud
                              -superradical-

                              Comment


                                Vs: Tda 2003

                                kindlasti on lihtsam ühe teen vist veel !

                                Comment

                                Working...
                                X