Teade

Collapse
No announcement yet.

Tda 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Tda 2003

    Lisan siis teemasse kah selle toiteosa joonise-see peaks olema näitlikum kui keerulisena tunduv seletus .

    http://www.foto24.ee/album/42327/s1
    -superradical-

    Comment


      Vs: Tda 2003

      Hr Radiotehnika35, Ma siis täna soetasin omale Laserprinteri , aga räägi asja kuidas skeemid siis plaadile saada ... ostsin ka kilet ja siis neid läikivaid vihiku kaani. et prindin peale ja siis lasen triikrauaga üle paberi ja plaadi? või peaks midagi vahele panema?
      Kõik mis liigub, see kulub!

      Comment


        Vs: Tda 2003

        Noh, prindid joonise välja, lõikad sobivaks ja siis paned joonise poolega vastu toorikut, siis vaatad, et see paigal püsiks (hoia sõrmega ühest servast), siis triigi ühte serva natuke kuni see kleepub (noh, selle tahmaga) plaadi külge kinni, siis võta sõrm ära ja triigi seda niikaua kui kogu joonis on vastu plaati kinni, siis triigi seda 2-3 minutit, vaata ainult, et kuumust päris põhja ei keera (3/4) on hea... Triigi seda siis ja samal ajal hakka ühest servast kilet/paberit lahti tõmbama-siis näed kas rada on plaadile jäänud või pead veel triikima, pikkamööda siis eemalda seda kilet/paberit, triikrauda samal ajal plaadil edasi tagasi liigutades, ettevaatlikult eemalda seda kilet/paberit, eriti kui oled juba selle enamasti plaadilt lahti saanud, et serv ei libiseks üle joonise-siis on rikutud ja pead plaadi puhastama (atseton on hea selleks! võtab tahma maha!) ning otsast alustama uue joonisega . Et siis kui tulemus eriti ei rahulda siis tee rajad markeriga üle, ka mõnes kohas kui sai ainult kehva siis paranda need kah-tee algul suvaline proovitrükk , kasvõi rasvased tähed Wordist-söövita siis ära ja näed milline tulemus tuleb-siis tead kuidas ja mis ja kas parandused tarvis teha edaspidi...
        -superradical-

        Comment


          Vs: Tda 2003

          ole tänatud , küsimus veel selline et printer määrib natukene paberit! jäävad nagu kohati topelt laigud paberile, kas see on seismisest? on selle vastu rohtu? printeriks hp laserjet 1010
          Kõik mis liigub, see kulub!

          Comment


            Vs: Tda 2003

            nii läheb võimu paigalduseks valisin cd romi korpuse kuna see jääb lapikum ja ilusam

            Comment


              Vs: Tda 2003

              heh, mul tuttavgi pani oma TDA1554Q cd romi korpuse sisse
              Kõik mis liigub, see kulub!

              Comment


                Vs: Tda 2003

                cd rom on moes

                Comment


                  Vs: Tda 2003

                  Esmalt postitatud Kypsis poolt
                  ole tänatud , küsimus veel selline et printer määrib natukene paberit! jäävad nagu kohati topelt laigud paberile, kas see on seismisest? on selle vastu rohtu? printeriks hp laserjet 1010
                  See ju üsna uuepärane printer, noh suhteliselt.
                  Ehk lihtsalt katsu neid rulle näit. pehme paberiga puhastada, need mis paberit edasi veavad, need kummist või kummikattega, niipalju kui see priner ilma kruvikeeraja sekkumiseta lahti käib, katsu seal niipaljudele osadele kui võimalik ligi saada ja puhasta ettevaatlikult neid ja proovi siis.
                  -superradical-

                  Comment


                    Vs: Tda 2003

                    Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
                    See ju üsna uuepärane printer, noh suhteliselt.
                    Ehk lihtsalt katsu neid rulle näit. pehme paberiga puhastada, need mis paberit edasi veavad, need kummist või kummikattega, niipalju kui see priner ilma kruvikeeraja sekkumiseta lahti käib, katsu seal niipaljudele osadele kui võimalik ligi saada ja puhasta ettevaatlikult neid ja proovi siis.
                    olgu õhtul katsetan!
                    Kõik mis liigub, see kulub!

                    Comment


                      Vs: Tda 2003

                      Kui mitu joonist järjest samale paberile printida, jääb paberi ülemises osas paiknevast kerge ,,vari" natuke madalamale. Arvatavasti kandub osa tahmast tagasi rullile. Nähtus on ilmekam grafoprojektori kilede juures (UV-särituse maskid). Seetõttu prindin ise pärast A4-täit maske tavaliselt mõne tavalise paberi suvalise teksti või joonisega.
                      Triikimise ajaks olen paberi fikseerinud plastmassi-liimiga (mingi Bisoni toode), mis kuumutades kuivab sisuliselt hetkega. Pärast paberi lahtileotamist eemaldub liim kergesti ja ühe tükina.
                      viimati muutis kasutaja 6p45s; 15 m 2009, 19:25.
                      Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

                      Comment


                        Vs: Tda 2003

                        Mul tegi samamoodi vari tekkis, aga kui vahepeal mingi muu pildi printisin siis polnud häda, ei tohi lihtsalt 2hte sama lehte printida! Niisis siin aga minu esimene Laserprinteriga tehtud PCB:


                        http://web.zone.ee/mediasever/Esimen...laat%203.jpg?2


                        http://web.zone.ee/mediasever/Esimen...%20paber.jpg?2

                        See lihtsalt katsetus, Pärast sai plaat sisi Nitrolahustiga puhastatud!,


                        Radiotehnika35: selline see printer on:


                        http://web.zone.ee/mediasever/L%e4pa...nter%201.jpg?2
                        Kõik mis liigub, see kulub!

                        Comment


                          Vs: Tda 2003

                          Paberit kasutades kasutan mina ainult valget külge -saab parema tulemuse ning triigin päris korralikult ja max temperatuuriga. Kilega ei tohi nii kõrgeid temperatuure kasutada (kile sulama, rajad laiali), aga paberiga panen ma täiega. 0.4mm rada on suht ilusti tehtav.

                          Mõned näited pabertehnoloogiast:



                          ja kahekihilised:

                          Comment


                            Vs: Tda 2003

                            ma katsetan ära selle teise poole kah nyyd! vähemalt on mul kunstioskuseid vähem vaja kui varem
                            Kõik mis liigub, see kulub!

                            Comment


                              Vs: Tda 2003

                              Katsetasin siis uusesti mõlematpidi paberit, aga ikkagi sain parema tulemuse selle kirju poolega kus pildid on! Aga ma usun et paberil ja paberil ka vahe sees! Minu oma on Rimi st ostetud
                              Kõik mis liigub, see kulub!

                              Comment


                                Vs: Tda 2003

                                Esmalt postitatud Kypsis poolt
                                Katsetasin siis uusesti mõlematpidi paberit, aga ikkagi sain parema tulemuse selle kirju poolega kus pildid on! Aga ma usun et paberil ja paberil ka vahe sees! Minu oma on Rimi st ostetud
                                Oojaa, selles on sul õigus. Mõni inimene polegi leidnud paberit, mis töötab. Samas mul on õnneks läinud viimased paar korda, libedad paberid, mis käivad raamatute-vihikute ümber. Üks pool valge, teine kirju (rebased, kitsed, autod ).

                                Comment

                                Working...
                                X