Teade

Collapse
No announcement yet.

Tda 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Tda 2003

    Vs on pluss
    nende kahe konde vahe on see, et ainult kriipsukesed on mittepolaarne konde aga see paksuke ja kriips on elektrolüüt, seal on polaarsus oluline. Paksem sein on lüüdi pluss.
    ground märgid kõik omavahel kokku ja nemad moodustavad nn miinuse
    see kastikene 10koomi on takisti
    st-by on ständbai ots, selle kasutust vaata datashedist
    arvutist tulev ground läheb teiste groundidega kokku ehk siis miinus
    lisaks tuleb teha korralik toide, milles on dioodsild ja suured lüüdid
    samuti asjalik kaitse, et sa kohe surma ei saaks kui midagi valesti on
    Condemn the hive.

    Comment


      #17
      Vs: Tda 2003

      tahaks ka teada, kunasest on otsene kaitse märgitud takistiga?

      Lugeda tuleb osata, et tegu Stand By sisendiga. Pinge ja voolu teema seal

      Oi tahaks näha, mis näga sa veel PCB peale teeks
      Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

      Comment


        #18
        Vs: Tda 2003

        Esmalt postitatud ainpaasalu poolt
        Vs on pluss
        siis see standby-s on negativ "miinus" ??
        Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

        Comment


          #19
          Vs: Tda 2003

          Mis sa närutad ??? Kardan, et asja sa ei saa-100 raha + post ja võin sulle oma TDA2030 ära ärida (albumis sellest pilte ka), võid TDA2006 ka saada kui tahtmist. Toide on ainult juurde vaja ja radikas. Toide siis +-15V näiteks, see ei tohiks eriti hullumeelne olla, kuidagi ehk isegi nokitsed selle valmis.
          -superradical-

          Comment


            #20
            Vs: Tda 2003

            Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
            Mis sa närutad ??? Kardan, et asja sa ei saa-100 raha + post ja võin sulle oma TDA2030 ära ärida (albumis sellest pilte ka), võid TDA2006 ka saada kui tahtmist. Toide on ainult juurde vaja ja radikas. Toide siis +-15V näiteks, see ei tohiks eriti hullumeelne olla, kuidagi ehk isegi nokitsed selle valmis.
            asi pole ostmises endal u-101 ja su-z250 toas põksuvad juba tahaks ise teha ja selgeks saada.
            Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

            Comment


              #21
              Vs: Tda 2003

              No siis tulebki alustada näit. sellest, et elektriskeemide tingmärgid selgeks teha kõigepealt . Enne ei ole mõtet ehitada, ma ei loe su eelnevatest postidest välja, et sul piiramatu materiaalne resurss oleks kasutada? See oleks üks võimalus seda "koolitust" omandada, siis ei peaks tingmärke teadma-nii kaua proovid kui asi tööle hakkab , võid ju näit. kohe seal ESP leheküljelt võtta selle ligi 2000W projekti-mõnituhat MJ21193/21194 transsi kah ligi ja katsetama... . -Üks on kindel-tööle hakkamisest see ei pääse, iseasi milliste kulutustega , samas on võimalik see kohe ka tööle saada, kui asi selgeks on tehtud...Seega...tingmärke õppima!
              -superradical-

              Comment


                #22
                Vs: Tda 2003

                Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
                No siis tulebki alustada näit. sellest, et elektriskeemide tingmärgid selgeks teha kõigepealt . Enne ei ole mõtet ehitada, ma ei loe su eelnevatest postidest välja, et sul piiramatu materiaalne resurss oleks kasutada? See oleks üks võimalus seda "koolitust" omandada, siis ei peaks tingmärke teadma-nii kaua proovid kui asi tööle hakkab , võid ju näit. kohe seal ESP leheküljelt võtta selle ligi 2000W projekti-mõnituhat MJ21193/21194 transsi kah ligi ja katsetama... . -Üks on kindel-tööle hakkamisest see ei pääse, iseasi milliste kulutustega , samas on võimalik see kohe ka tööle saada, kui asi selgeks on tehtud...Seega...tingmärke õppima!
                mis sa ilmaasjata peksad maaslamajat? eelpool tehti ju juba selgeks,
                mis need tingmärgid konkreetses skeemis tähendavad. kuna skeem lihtne,
                ongi hea algajal katsetada.

                Comment


                  #23
                  Vs: Tda 2003

                  nonii :P uus pilt. vastasin oma küssadele vms. palun parandage mind kui eksisin.
                  Lisatud failid
                  Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Tda 2003

                    Ei peksa, lihtsalt märkisin, et millised on võimalused-ega mul oli ka alguses selle esimese Abo 2*2W-sega nii, et tegin neid kolm tk, enne kui tööle sain-märgid ja asjad ei olnud selged, kuigi seal skeemis ka nagu kõik lihtne ja arusaadav siis ometi õnnestus mul seal transse mitu korda valesti panna (vale pidi!). Olid sel ajal kasutada ka juhuslikult leitud jupid jne. Algus pole kerge-ma üritan viidata asjaolule, et kui peaks juhtuma nii, et ei hakka kohe tööle siis võib juhtuda, et inimene ehmatab ära ja viskab asja nurka kui lootusetu aja, raha ja närvikulu millest midagi kasulikku välja ei tulegi.
                    Mõttekam oleks siiski teada täpselt mida tehakse.
                    Seega ei pidanud silmas maaslamajat lüüa...

                    Põhimõtteliselt õige. See tava ja elektrolüütkondekas-100nF on see "tava"-kasuta MKT tüüpi, elektrolüüt on see "potsku"-see on tarvis polaarsuse järgi (peal märgitud negatiivne poolus, miinus märkidega).
                    Siis maandus (ground-), see on siis ka toiteallika negatiivse (-) poolusega ühendada, st-by ka sama lugu siis. Mis veel...sisend siis ka-maandus on ka signaalisisenditel tarvis maasse (ground-) ühendada...
                    viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 05 m 2009, 14:29.
                    -superradical-

                    Comment


                      #25
                      Vs: Tda 2003

                      Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
                      Ei peksa, lihtsalt märkisin, et millised on võimalused-ega mul oli ka alguses selle esimese Abo 2*2W-sega nii, et tegin neid kolm tk, enne kui tööle sain-märgid ja asjad ei olnud selged, kuigi seal skeemis ka nagu kõik lihtne ja arusaadav siis ometi õnnestus mul seal transse mitu korda valesti panna (vale pidi!). Olid sel ajal kasutada ka juhuslikult leitud jupid jne. Algus pole kerge-ma üritan viidata asjaolule, et kui peaks juhtuma nii, et ei hakka kohe tööle siis võib juhtuda, et inimene ehmatab ära ja viskab asja nurka kui lootusetu aja, raha ja närvikulu millest midagi kasulikku välja ei tulegi.
                      Mõttekam oleks siiski teada täpselt mida tehakse.
                      Seega ei pidanud silmas maaslamajat lüüa...
                      pole hullu midagi.
                      Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Tda 2003

                        Oot see st-by, see ei ole negatiivsega kokku...krt. pada ajan .
                        Vähe juppe jah muidu skeemis-plaati ainult kehva teha, 15 pin-i sellel elukal. Datal kirjutatud ka plaadi tegemise infost...
                        Kondekad siis: See on elektrolüüt kondekas: http://www.elfaelektroonika.ee/artnr...circuit-boards
                        Ja siis see on see "tavaline": http://www.elfaelektroonika.ee/artnr...0v-7-5mm-polko-
                        -superradical-

                        Comment


                          #27
                          Vs: Tda 2003

                          see oli hea kivi ,, endiselt plaadilt maha jootes murdus kaks jalga: üks ääres ja teine suht keskel keskmis jaga ära parandada ei suutnud ... ... nüüd mõtlen ikkagi tda 2003 me peale neid teeks kaks tükki ja siis saaks oot aga toide,, kahte ju ühe toite külge ühendada ei või. tead ma ei tea ja on niimodi et oleks vaja 2x10w või vähem (vahet pole ) peaasi et hästi lihtne oleks . avastasin ka et mul kolb hästi käes ei püsi
                          Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Tda 2003

                            Nagu eelpool mainitud on seegi lihtne. ja saad kas 4x11w või siis 2x22w


                            TDA1554Q

                            googlelda seda , siis näed millega tegu.
                            Kõik mis liigub, see kulub!

                            Comment


                              #29
                              Vs: Tda 2003

                              Esmalt postitatud Kypsis poolt
                              Nagu eelpool mainitud on seegi lihtne. ja saad kas 4x11w või siis 2x22w


                              TDA1554Q

                              googlelda seda , siis näed millega tegu.
                              ammu juba uuritud seda,, ise teed 2x22w varjanti?? ja kas pilte saaks??
                              Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                              Comment


                                #30
                                Vs: Tda 2003

                                mul on tehtud juba, pilte saad siis kui mul asi karpi pakitud on ( usun et reede õhtul peaksid pildid netis olema) aga annan teada jah see mis mina endale tegin on 2x22w
                                Kõik mis liigub, see kulub!

                                Comment

                                Working...
                                X