Teade

Collapse
No announcement yet.

Tda 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Tda 2003

    Hm, ehk siis nüüd ikkagi jätkaks võimu teemadel ???
    -superradical-

    Comment


      Vs: Tda 2003

      Jätkame jah võimuteemadel, aga plaadi söövitus ja plaadi joonistamine( tegemine) kuulub ka asja juurte ju , või ma ka ei tea

      Jätkakem siis VÕimuteemadel
      Kõik mis liigub, see kulub!

      Comment


        Vs: Tda 2003

        No kuulub jah tegelikult ikkagi ...
        -superradical-

        Comment


          Vs: Tda 2003

          Need kahe lisakomponendiga TDA-d saab põhimõtteliselt rippmontaazhiga ka tööle aetud,korralik PCB muidugi hoopis midagi originaalsemat
          otsija

          Comment


            Vs: Tda 2003

            Esmalt postitatud Eggy poolt
            Oojaa, selles on sul õigus. Mõni inimene polegi leidnud paberit, mis töötab. Samas mul on õnneks läinud viimased paar korda, libedad paberid, mis käivad raamatute-vihikute ümber. Üks pool valge, teine kirju (rebased, kitsed, autod ).
            Mul ka need samad kiled nagu mis õpikutele ja vihikutele ümber pannakse, Rimis oli miski 8tk komplektis ja 11 eeki
            Kui kaua sa triigid muidu 2-3 minti? Rohkem?
            Kõik mis liigub, see kulub!

            Comment


              Vs: Tda 2003

              kui nüüd uue kivi ostan kas oleks mõtekam panna kivi juhtmetega plaadist eemale et oleks parem joota jne et läbi ei põletaks kivi. vb kui mu jutust aru ei saa siis midagi sellist :
              Lisatud failid
              Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

              Comment


                Vs: Tda 2003

                Esmalt postitatud Kypsis poolt
                Mul ka need samad kiled nagu mis õpikutele ja vihikutele ümber pannakse, Rimis oli miski 8tk komplektis ja 11 eeki
                Kui kaua sa triigid muidu 2-3 minti? Rohkem?
                Triigin nii kaua, kui julgust on või nii...3-4minutit ikka. Mingil hetkel näed, kuidas rajad isegi hakkavad läbi paberi paistma, õrnalt. Siis vee alla ja õrnalt hõõruma, näpuga soovitatavalt, siis on parem tunnetus.

                Esmalt postitatud MasterMan poolt
                kui nüüd uue kivi ostan kas oleks mõtekam panna kivi juhtmetega plaadist eemale et oleks parem joota jne et läbi ei põletaks kivi. vb kui mu jutust aru ei saa siis midagi sellist :
                Kui sa ise arvad, et nii väldid rohkem lühised jne, samas kivi maha põletamist valeühenduse abil see ei väldi. Trükkplaadile on pigem siiski parem, ei saa valesti ühendada.

                Comment


                  Vs: Tda 2003

                  Pingestades pista + ja - juhtmete vahele nii 12V 3W-sed pirnid(või 40-50 oomised takistid),siis lükkad pinge peale ja kui valesti on,siis suure tõenäosusega ei põle midagi maha vaid valesti ühendamise korral kas pirnid süttivad heledalt(takistid kuumenevad) või lihtsalt ei tööta. Vähemalt ei pea sa iga apsaka korral jälle poodi uue kivi järele jooksma.
                  otsija

                  Comment


                    Vs: Tda 2003

                    Esmalt postitatud otsija poolt
                    Pingestades pista + ja - juhtmete vahele nii 12V 3W-sed pirnid(või 40-50 oomised takistid),siis lükkad pinge peale ja kui valesti on,siis suure tõenäosusega ei põle midagi maha vaid valesti ühendamise korral kas pirnid süttivad heledalt(takistid kuumenevad) või lihtsalt ei tööta. Vähemalt ei pea sa iga apsaka korral jälle poodi uue kivi järele jooksma.
                    kahjuks pole takke ega ka raha et neid osta, MUPO just tegi vist trahvi mulle ja taskuraha on läbi.
                    Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                    Comment


                      Vs: Tda 2003

                      See elab sain tööle, y-101 hest matsub hullemini.
                      Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                      Comment


                        Vs: Tda 2003

                        Triigin nii kaua, kui julgust on või nii...3-4minutit ikka. Mingil hetkel näed, kuidas rajad isegi hakkavad läbi paberi paistma, õrnalt. Siis vee alla ja õrnalt hõõruma, näpuga soovitatavalt, siis on parem tunnetus.


                        A või et vee alla , see plaat pildil on tehtud nii: triikisin, 3-4 minti kindlasti, siis vaikselt hakkasin paberit eemaldama, ning rajad oli peal, siis seisis natukene aega , ning siis vahendisse (Raud3Kloriid), ligunes seal tunni jagu ja siis siin ta mul on: ESIMENE VALMIS PLAAT MIS TEHTUD PRINTIMISE JA TRIIKIMISEGA!
                        Plaat ise TDA1554Q 2x22w

                        PILT RADADE POOLELT

                        PILT PEALT POOLT


                        To MasterMan: Tubli kui hakkama said
                        Kõik mis liigub, see kulub!

                        Comment


                          Vs: Tda 2003

                          Kena plaat,kergelt on vist läbi radade söönud,aga muidu igati ok. Krt peab ise ka kunagi ikka laserprinteri sebima,saab palju lihtsamini ja kaubanduslikumalt asjad aetud,kui markeriga peale vehkides. Näide: 3,5 tundi markeriga joonistamist(väikeste pausidega),päris tüütu ausalt üteldes,ei soovita kellelegi. Täpsuse koha pealt seesama trükkplaat tuli ka olude sunnil markeriga teha,seal kus rajad tihedalt üksteise kõrval,seal oli ikka väga hull,pidevalt jooksid rajad kokku üksteisega.Hiljem loobusin ja tõmbasin need mõned kohad lihtsalt paksu rajana ning noaotsaga hiljem vedasin radadele vahed.Ühesõnaga printimisvariant tundub palju muhedam,kahju kohe et tindiprinteriga sedasi opereerida ei saa.
                          otsija

                          Comment


                            Vs: Tda 2003

                            Esmalt postitatud otsija poolt
                            Kena plaat,kergelt on vist läbi radade söönud,aga muidu igati ok.
                            Selle läbi radade sööbimise vastu peaks aitama ju kui see tahm markeriga üle joonistada(peaasi et tahm maha ei tule).
                            Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                            Comment


                              Vs: Tda 2003

                              See läbisöömine on suht koht väike, pisikesed microtäpid vms. aga enne söövitamist ma tegin ka natukene markeriga üle. Aga no esimese plaadi kohta olen mina rahul
                              Kõik mis liigub, see kulub!

                              Comment


                                Vs: Tda 2003

                                nüüd asi nii kaugel et vaja pesasid ühendada. leitsin ühest vanast vene aku laadiast siukese pesa mis paistab kahtlane minu pea aru ei saa kuidas ta lühisesse korpusega ei lähe näeb vällja siuke http://album.ee/node/19815125/50172787
                                viimati muutis kasutaja henri503; 16 m 2009, 22:35.

                                Comment

                                Working...
                                X