Teade

Collapse
No announcement yet.

Tda 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Tda 2003

    no keegi ei oskagi vastata selle pistiku kohta või?

    Comment


      Vs: Tda 2003

      sellele pulgale tõmba isolatsioon/rüüs peale ja puuri paneeli vähe suurem auk et rüüs ka sealt läbi mahuks, siis rüüs kaitseb et polt vastu raami ei läheks ja mutrite alused kaitsevad et mutrid lühist ei tekitaks raamiga ja ongi mure lahendatud. Pärast võid mõõta poldi otste kaistust raamiga(igaks juhuks, kui juhtub olema et on vastu raami).
      Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

      Comment


        Vs: Tda 2003

        ok et mingi peenike rüüs peale ja asi ok

        Comment


          Vs: Tda 2003

          just nimelt, kasutaja wer1 seletas kõik nii nagu peab olema!"
          Kõik mis liigub, see kulub!

          Comment


            Vs: Tda 2003

            mul endal ka samasugune tuuning aga ma kasutasin jämeda juhtme isolatsiooni selleks(see natuke paksem ja ei kulu läbi kui otsik liikuma peaks).
            Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

            Comment


              Vs: Tda 2003

              ma vaatasin et samasugesed pesad on venelase START aku-laadijal sealt kus saab 12Volti kätte
              Kõik mis liigub, see kulub!

              Comment


                Vs: Tda 2003

                eks ta sealt peakski pärit olema vist

                Comment


                  Vs: Tda 2003

                  Oot natuke arusaamatuks jäi aga kas need lähevad siis kõllide jaoks? Mul neid muidu uusi kah mõned, aga võimalus on osta oomipoest 20 eegu eest see vedruklemmidega ühendus-see on TDA võimu jaoks ju täitsa ideaalne tükk ?
                  -superradical-

                  Comment


                    Vs: Tda 2003

                    Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
                    Oot natuke arusaamatuks jäi aga kas need lähevad siis kõllide jaoks? Mul neid muidu uusi kah mõned, aga võimalus on osta oomipoest 20 eegu eest see vedruklemmidega ühendus-see on TDA võimu jaoks ju täitsa ideaalne tükk ?
                    Kui mõtled neid, siis isegi odavamad kui 20 eeq

                    http://oomipood.ee/?a_k=PISTKOLAR&t=k_ak&i=PISTKOLAR
                    Kõik mis liigub, see kulub!

                    Comment


                      Vs: Tda 2003

                      need mis pildil on lähvad kõlari väljundiks.

                      Comment


                        Vs: Tda 2003

                        Aga osta oomist need vedrudega. vaata eelmise postituse linki, need ikka natuke soliidsemad ka. ei pea mingeid suuri auke ka tekitama, pead ainult mõned augud puurima ( 6-8mm) kust selle kiirotsiku klemmid korpuse sisse lähevad, ja see klemmipaneel läheb kahe kruviga kinni! Kasutasin enda TDA1554Q jaoks ka selliseid!

                        PILT :

                        http://web.zone.ee/mediasever/Projek...is%20003.jpg?2

                        Sellel pildil ka näha need augud kus kiirotsiku klemmid läbi on toodud ( vaata rca alla)

                        http://web.zone.ee/mediasever/Projek...is%20005.jpg?2
                        Kõik mis liigub, see kulub!

                        Comment


                          Vs: Tda 2003

                          no jah kui neid omalgi leiduks kuna oomi ei sattu eriti .

                          Comment


                            Vs: Tda 2003

                            Ähäh ! Just neid mõtlesin, olid silma ees aga hinda ei märganud nii põhjalikult uurida-suisa 15 eeku siis-no seda parem ju!
                            Neid kasuta muidugi, need etemad kui need vanad laadija klemmid.

                            Aga kas vanade makkide küljes ei ole? Kui mõni suurem makk leidub siis seal neid võib vabalt olla. Mul mõni vana musakeskuse plaat vedeleb, nendel on need klemmid täitsa olemas. Vaata ja tuhla vana kola hulgas-ehk saab mõni asi uue elu? Ma leidsin just ühe karbi trafodega-ma homme otsin, et ehk sobiks mõni sulle selle võimu jaoks, täna enam mõõta ei viitsi. Homme kui leian sobiva siis tulen õhtu ilmselt Tartu kah.
                            -superradical-

                            Comment


                              Vs: Tda 2003

                              Henri503, sa võid piiluda isegi tähe tänaval asuvas AKORD`i kauplusse! Usun et neilgi neid!
                              Kõik mis liigub, see kulub!

                              Comment


                                Vs: Tda 2003

                                Ja Tiigi tänava keldris on kah ainult, et seal kallimad vist, nagu on meeles, et 25.-???
                                -superradical-

                                Comment

                                Working...
                                X