Teade

Collapse
No announcement yet.

Tda 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Tda 2003

    Esmalt postitatud Rolts poolt
    Mitte paha pärast aga nii, Naatriumpersulfaat!
    Ma pole kunagi seda kirjutada osanud. Keemia pole kõige parem, aga midagi ikkagi jagan

    Comment


      Vs: Tda 2003

      Esmalt postitatud otsija poolt
      Paber,sellist asja näen küll esimest korda,aga miks mitte siis
      Huvitav lähenemine jah asjale. Väikese võimsuse puhul ei tohiks sellest suurt häda olla-ta ju põlema seal vahel igaljuhul ei lähe-enne põleb kivi kui see paber. Seda silikooni saab muidu ju vanadest toitekatest näit. , eriti head doonorid on suured kontorimasinad-seal on kohati täitsa suured ribad juppide ja radika vahel. See silikoon on suht kallis ju osta kui seda eriti palju (tihti!!!) tarvis ei ole. 150 eeku oli oomipoes aga kas oli 15*15cm või midagi sinna lähedale igaljuhul oli see tükk.
      Seoses kontorimasinatega (eriti just hiiglaslikud, väikeauto mõõtu koopiamasinad), leidsin kunagi ühe u. 4*15cm alumiiniumoksiidist riba mis aga muidugi oli tarvis hooletult vedelema jätta ja siis hiljem mahakukkununa mitmeks tükiks astuda..., isegi seda materjali võib sealt leida. Olen seda mitmest kataloogist otsinud aga naljalt seda vist suuremat kui TO-3 transi alus, saada ei ole kerge.
      -superradical-

      Comment


        Vs: Tda 2003

        selle paberi ma panin igaksjuhuks kuna nad on ühe radika küljes ja kivi sinna taha metalli läheb GND siis ma arvasin, et nad ei tohi kokku puutuda. Või võib selle sealt ära võtta? vahet pole?

        Comment


          Vs: Tda 2003

          ära ikka võid võtta, aga samas ta seal ju kurja ei tee. ei tahaks uskuda et see võim nii tuliseks läheb et paberi süütab , aga kui ära võtad paberi siis lase peenikese liivababeriga radikas üle, et kivi ja radikavehline pind oleks sile! et kokkupuude oleks hea! kui hästi ligi on siis juhib see kivi soojuse normaalselt radikasse!
          Kõik mis liigub, see kulub!

          Comment


            Vs: Tda 2003

            Nii, hommikul läheb jälle solgutamiseks , kel tahtmine selle TDA 20xx seeria klotsiga kätt proovida siis võin mõne plaadi valmis nikerdada!
            -superradical-

            Comment


              Vs: Tda 2003

              Mul vedeleb tda7057

              Comment


                Vs: Tda 2003

                aga mul vedeleb TDA1554q plaat , saab ka juurte!
                Kõik mis liigub, see kulub!

                Comment


                  Vs: Tda 2003

                  Ja mina leidsin sahtlist TDA1558Q. Peaks kah proovima miskit ehitada :P

                  Comment


                    Vs: Tda 2003

                    Esmalt postitatud Nyy poolt
                    Ja mina leidsin sahtlist TDA1558Q. Peaks kah proovima miskit ehitada :P

                    see TDA1558Q peaks ka olema ju 2x22w or 4x11w
                    Kõik mis liigub, see kulub!

                    Comment


                      Vs: Tda 2003

                      Jep...tuleb 2x22....eile sobitasin PCB paigutuse oma kondekate järgi paika...homme hakkan UV lambiga möllama :P

                      Comment


                        Vs: Tda 2003

                        Kui sulle sobib TDA1554Q PCB joonis siis, ma viskan selle netti üles???

                        Plaat peaks tulema selline:
                        alt:
                        http://web.zone.ee/mediasever/Esimen...ne%20003.jpg?2

                        pealt:
                        http://web.zone.ee/mediasever/Esimen...ne%20001.jpg?2

                        Kõik mis liigub, see kulub!

                        Comment


                          Vs: Tda 2003

                          tnx..aga mul suur töö juba tehtud...vaja ainult plaadile säritada-ilmutada ja söövitada

                          Comment


                            Vs: Tda 2003

                            ok Loodame siis siin pilte ka näha tulevikus
                            Kõik mis liigub, see kulub!

                            Comment


                              Vs: Tda 2003

                              Sain kunagi mingisugused vanakooli passati originaalkõlarid, millel võimendi sees. Kokku tuli neli TDA1556Q kivi ja kaks TDA1559 kivi. Kunagi leidsin telku seest ka mingi võimendi, kahe kanaliga, mingi 15W kanalisse võimsust ning ühepolaarse toitega. Elfas maksis see too aeg üle 400eegu.

                              Comment


                                Vs: Tda 2003

                                No aga siis...kolb sooja ja poodi juppide järele???
                                -superradical-

                                Comment

                                Working...
                                X