Teade

Collapse
No announcement yet.

4xTDA2005 põhinev autovõimendi:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: 4xTDA2005 põhinev autovõimendi

    Võta TDA2005 datahseet lahti ja loe mis moonutuse juures ta 20W välja annab. See on väga kole ja suur number helivõimendi kohta.

    Comment


      #17
      Vs: 4xTDA2005 põhinev autovõimendi

      Esmalt postitatud tiidu93 poolt
      Ma ei saanud kahjuks Jyrka seletusest hästi aru
      Mismõttes sama moonutuste juures on TDA2005 6W ja U-101 40W?
      Moonutusi näitab mingi THD tase, kuid wattides nendest ei saa aru
      Õpi kasutama datasheeti http://www.datasheetcatalog.org/data...onics/1451.pdf vaata Figure 12. Ma olin liiga armuline TDA2005 suhtes, alla 1% tuleb kuskil 5W.
      Kivivõim on niisugune nagu on, seeriatootmise transvõimu on peaaegu alati võimalik paremaks timmida.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #18
        Vs: 4xTDA2005 põhinev autovõimendi

        Selge, nüüd kohe palju selgem pilt!

        Comment


          #19
          Vs: 4xTDA2005 põhinev autovõimendi

          Taaskord-nagu juba mainisin siis andmelehte EI VIITSI(NUD) vaadata-see kivi ühepolaarse toitega (Jyrka postist järeldus), seega pole eriti kiita klots. Unusta see.
          No sama põhimõte mida pidasin argumendiks eelmise, suhteliselt rumalana tunduva postina, millele Jyrka vastas.
          Ta kirjutas piisavalt selgelt võimsustest ühe ja sama moonutustaseme juures-tee sellest nüüd omad järeldused...saladuskatte all võin ütelda, et kui üks võim suudab anda koormusele üle 6 korra väiksema võimsuse kindla (võrdse) moonutuse juures, siis kui mitu korda need moonutused kasvaksid kui "ÜRITAKS" nüüd saada võrdset võimsust koormusel???

          Füüsikareeglid siiski tõesti olulised-püüan neid alati järgida kuid vabanduseks-rumal küsimus tol korral .



          Milliseid parendusi soovitaks tegijad, kes seda ehk teinud, teha eelvõimus???
          -superradical-

          Comment

          Working...
          X