Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem võimendiga Sanyo DCA 303

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem võimendiga Sanyo DCA 303

    Selle võimuga on siuke mystiline jama et kanalites heli katkeb, eriti siis kui aparaati liigutada...kiskusin lahti, proovisin, kui plaati õrnalt painutada katkeb heli.
    Muidu kõik töötab ja ylipuhas heli on sellel ka maksimum võimendusel ja pole mingeid häireid ega surinat, sellepärast ei tahaks seda nagu rikkis aparaadiks nimetada...
    yhendusi plaadi alt kontrollisin , nähtavaid katkeid pole, võim on kogu aja toas lauapeal olnud, pole kaasa vedanud ega väntsutanud, lihtsalt ykspäev ilmnes siuke probleem.
    Probleemist saab ajutiselt lahti kui näiteks volumet järsult lõppu keerata või power korraks välja lylitada....

    #2
    Vs: Probleem võimendiga Sanyo DCA 303

    Külmjooted on kõige tõenäolisem.

    Comment


      #3
      Ok ma vaatasin nyyd plaadi yle ja leidsin yhe prao...
      RevStereo,Stereo,Mono nupu alt...
      Tinutasin yhe arvatavasti katkenud yhenduse yle

      http://mb3.live.hot.ee/rps/D/1264202.JPG?t=2

      Siis tinutasin yle veel STK465 nimelise detaili kõik 16 klemmi...
      http://mb3.live.hot.ee/rps/D/1264206.JPG?t=2


      Ei ikka sama jama nii kui korpuse kylge kruvin on sama jama...

      Ma pole kyll allaandja aga on vist aeg yks teine vana võimendi korda teha...
      Ja se Sanyo kuupeale saata...vene tehnika tundub niikuinii kodusem...
      viimati muutis kasutaja -JFC-; 06 m 2009, 18:41.

      Comment


        #4
        Vs: Probleem võimendiga Sanyo DCA 303

        Kui asi käitub jätkuvalt samamoodi, siis ikka miski selline kala võiks sees olla. Trükkplaat on ühekihiline, eks? Siis ei ole ka seda hirmu, et seest mõni rada ära katkenud. Kas see noolega näidetud koht on seal praegu rajas?

        Comment


          #5
          Vs:

          See jah seal pragu aga see enam muret ei tee ma arvan...viga polnud selles...kui oleks selles asi olnud oleks ainult yks kanal katkend...
          Plaat jah yhekihiline ja jube õhuke.
          ma uurisin ja uurisin silma ja luubi ja taskulambi ja binokliga aga ei leidnud pragusi rohkem aga probleem ikka sama...
          Ma vahetasin ka volume nupu ära sest see käis yhtepidi ringiratast ja oli seest ka päris puru aga ka see polnud ikkagi selle probleemi tekitaja.

          Comment


            #6
            Vs: Probleem võimendiga Sanyo DCA 303

            Väga kisub ikka miski halva kontakti või muu sellise poole, mis liigutamisel lolli hakkab mängima. Läbi neti keeruline uurida ka seda masinat, et nõua anda. Nagu öeldakse - oma silm on kuningas. Ehk...otsi keegi, kes selle üle vaataks. Ehk kogenum silm leiab midagi kahtlast.

            Comment


              #7
              Vs:

              Liigutamisel lihtsalt katkeb heli yhes või siis teises kanalis, ei mingit raksu või muud lisaheli ja tagasi tuleb samamoodi...ära katkeb sis jälle kergitan võimendit suvalisest nurgast ja jälle mõnda aega käib.
              Praegu funksibki yks kanal ja nii et kustukumm yhe nurga all...
              Aga ega mul väga häda sellega pole , mul veel mõned poolrikkis võimendid mida endalgi huvitav korda seada...

              Comment


                #8
                Vs: Probleem võimendiga Sanyo DCA 303

                Üks idee: Hakka toitepingeid jälgima. Plaadi toited, lõpukivi toited jne. Jooda juhtmed külge ja tester ka...siis hakka mudima. Kui heli ära kaob, mida teeb multimeetri näit?

                Comment


                  #9
                  Vs: Probleem võimendiga Sanyo DCA 303

                  Nüüd niipalju on selgunud et heli eelvõimendusest tuleb läbi tõrgeteta...STK465 otstelt kontrollisin ja katkestus algab sama jupi väljundi klemmidelt.
                  L ja R kanalit võrreldes on R toitepinge sutsu kõrgem aga ei ületa andmete max(41v)
                  Katkestus toitepingeid ei muuda.

                  Comment

                  Working...
                  X