Teade

Collapse
No announcement yet.

Otsin 10w võimendit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Otsin 10w võimendit

    plaadi tegemisest olen isegi kõvasti uurinud, mitte küll seda triikraua versiooni kuna pole laserprinterit.

    aga võimust siis nii palju et, arvatavasti lammutan mingi aeg selle laiali ja proovin algusest peale.

    Comment


      #62
      Vs: Otsin 10w võimendit

      Proovisin siin siis ka teha seda võimendit. Tööle läks aga kõlarist tuleb siukest heli nagu keegi tulistaks automaat relvast kuule. Kui puutun aga sisend juhtmeid siis jääb vait ja kui lasen sisend signaali juhtme näpu vahelt lahti hakkab jälle pihta! Milles võib asi olla? Tegin trükkplaadile võiumu muidu!
      Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

      Comment


        #63
        Vs: Otsin 10w võimendit

        Lihtsaim variant oleks proovida pista miski 10k takk näiteks sisendi ja maa vahele.Kui normaalselt edasi toimetab,siis hädaga võib nõnda ka jätta.
        otsija

        Comment


          #64
          Vs: Otsin 10w võimendit

          Pole hetkel kodus ja ei saa proovida(lähi ajal saan proovida).

          Lisan pilte ka! (Joode on muidugi väga si**)
          Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

          Comment


            #65
            Vs: Otsin 10w võimendit

            Esmalt postitatud Rolts poolt
            Pole hetkel kodus ja ei saa proovida(lähi ajal saan proovida).

            Lisan pilte ka! (Joode on muidugi väga si**)
            http://fotoalbum.ee/photos/xroltsx/sets/842720

            Kas 10K siis ei saanud? Eks ma siis sorteerin natuke ja panen mõned kaasa vast.
            Jootmisest niipalju, et harjutamine teeb...
            -superradical-

            Comment


              #66
              Vs: Otsin 10w võimendit

              Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
              Kas 10K siis ei saanud? Eks ma siis sorteerin natuke ja panen mõned kaasa vast.
              Jootmisest niipalju, et harjutamine teeb...
              Ei ole jah hetkel kodus ja kahjuks ei saa proovida seda 10k oomist takisti asja. Kui koju saan kohe proovin(ma usun, et leidub ikka 10k takki).
              Mõõtsin pinged ka ära!
              Patareiga toidan ja patarei toide siis 9,63V DC
              2200uf/25V konde viikutelt mõõtes sain 1,32V DC ja AC 0V.
              Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

              Comment


                #67
                Vs: Otsin 10w võimendit

                C6-lt said nii madala pinge? Proovi mõnd pisikest trafot, seda TDA2822 toidet ehk? See pinge mis sealt kondekalt said on küll natuke nadi.
                -superradical-

                Comment


                  #68
                  Vs: Otsin 10w võimendit

                  Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
                  C6-lt said nii madala pinge? Proovi mõnd pisikest trafot, seda TDA2822 toidet ehk? See pinge mis sealt kondekalt said on küll natuke nadi.
                  C6 tal puudub ju ültse!? Pinged mis ma mõõtsin olid ikka C1-lt (2200uf/25V).
                  See 9V trafo(tda2822 oma) läks põlema. trafol tulid juhtmed sealt klemmi juurest lahti ja jootsin need tagasi siis sinna, juu läks miskit lühisesse ja nii kui kontakti pistsin siukene suitsu pilv üleval.
                  Pean otsima ehk on veel 9Vpingega trafot!
                  Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                  Comment


                    #69
                    Vs: Otsin 10w võimendit

                    Kui juhtumisi mäletab keegi, siis ka mina ehitasin seda võimu... ja kurtsin igasuguste moonutuste üle, asi tegelt nii hull polnudki. Kõik oli toite viga, täna võtsin siis asja jälle käte vahele ja kasutasin arvuti toiteplokist tulevat kollast ja musta juhet, lasin sisse siis 12v... mängis vägagi puhtalt. Ainuke jama tuli siis sellest et ei ostnud sobivat volume nuppu (R4). See 47K on vist ikka vale kuna volume nupp töötas järgmiselt: kui oli täiesti maha keeratud, ei töödanud üldse ning kui natuke keerata, hakkas mingilt maalt järsult täies võimsuses karjuma (loe: muusikat mängima)
                    Õhtu jooksul otsin ja prrovin mõnesid vanu volume nuppe, ehk midagi hakkab tööle ka.

                    Iseenesest võin enda esimese võimu töötavaks kuulutada
                    PS. väga hästi võimendab ka !


                    aa, just tuli meelde, et väike küsimus siiski ka. Kas sellega rikub võimu ära ka kui talle mõni volt rohkem anda? just näiteks see 12volti.

                    Comment


                      #70
                      Vs: Otsin 10w võimendit

                      Äkki kasutasid lineaarset potet? Või mõnda väga huvitava takistusega potet? Ma ei süvenenud mis asja te teete aga see pinge on ju datasheedist leitav, seal on kõik asjad kirjas.
                      Condemn the hive.

                      Comment


                        #71
                        Vs: Otsin 10w võimendit

                        Esmalt postitatud Mr.Zoxley poolt
                        Ainuke jama tuli siis sellest et ei ostnud sobivat volume nuppu (R4). See 47K on vist ikka vale kuna volume nupp töötas järgmiselt: kui oli täiesti maha keeratud, ei töödanud üldse ning kui natuke keerata, hakkas mingilt maalt järsult täies võimsuses karjuma (loe: muusikat mängima).
                        Suurema takistusega pote ei tohiks sellist nalja teha (skeemis oli 10k, kui ma nüüd õiget skeemi vaatasin...), aga kontrolli GND üle, see peaks potega ühendatud olema...
                        http://hparchive.com/
                        https://worldradiohistory.com/index.htm

                        Comment


                          #72
                          Vs: Otsin 10w võimendit

                          TDA2003 kannatas vist 16 või 18V, edasi rakendub ülekoormuskaitse.
                          Mikroskeemis sisaldus vist kaitse nii väljundi lühise kui ka ülekuumenemise vastu.

                          Ilmselt on potentsiomeetril üks takistuskeha väljaviikudest katkenud. Testriga saaks takistust mõõta ning tulemuse järgi detaili korrasolekut kontrollida. Ise sain vanade (mahajoodetud) seadetakistite hulgast järjest 2 nimetatud veaga isendit, kolmandana läks skeemi juba poest ostetud uus ning terve detail.
                          Lineaarse potentsiomeetri eripärana kasvaks helitugevus kiiresti 0-asendi ning aeglaselt lõppasendi lähedal. Logaritmilise potentsiomeetri kasutamisel oleks tajutav helitugevus regulaatori pöördenurgaga ligikaudu võrdelises seoses. Tegelikult sõltub logaritmilise regulaatori korral pingejaguri ülekandetegur pöördenurgast eksponentsiaalselt, millega kompenseeritakse kuuldetaju logaritmilist iseloomu.
                          Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

                          Comment


                            #73
                            Vs: Otsin 10w võimendit

                            hmm.. oli jah üks ots pote küljest lahti.
                            Nüüd töötab perfektselt

                            Comment


                              #74
                              Vs: Otsin 10w võimendit

                              Esmalt postitatud Rolts poolt
                              (Joode on muidugi väga si**)
                              Olen hullematki näinud, aga trükkplaati raiskad küll.
                              Plaat oleks võinud ka väiksem olla.

                              Comment


                                #75
                                Vs: Otsin 10w võimendit

                                Esmalt postitatud Elektrik poolt
                                Olen hullematki näinud, aga trükkplaati raiskad küll.
                                Plaat oleks võinud ka väiksem olla.
                                Noniii sain ka nüüd üle pika-aja neti! Noh trükk plaati raiskasin ma kül jah. Kui läheb hästi siis ma peaksin saama esmaspäeval proovida ka enda võimuga tegeleda(proovin siis sisendi ja maa vahele 10k takistit).
                                Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                                Comment

                                Working...
                                X