Teade

Collapse
No announcement yet.

Otsin 10w võimendit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Vs: Otsin 10w võimendit

    Esmalt postitatud otsija poolt
    Lihtsaim variant oleks proovida pista miski 10k takk näiteks sisendi ja maa vahele.Kui normaalselt edasi toimetab,siis hädaga võib nõnda ka jätta.
    Sain siis täna proovida seda, et panin sisendi ja maa vahele 10k oomise taki ja ei muutund mitte kui midagi!
    Huvitav küll milles asi on?
    Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

    Comment


      #77
      Vs: Otsin 10w võimendit

      Vaata:


      saad tüki näppimiseks kätte. Pilt on kahjuks mõõteriistade juures ja hind on räägitav.

      Comment


        #78
        Vs: Otsin 10w võimendit

        Jooda mikroskeemi toite ja maa väljaviikude vahele 0,22 kuni 0,47 uF kilekondensaator. Samas võib põhjuseks olla ka toide, mis võimendi koormamisel ei suuda tda-le minimaalset vajalikku toitepinget tagada.
        Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

        Comment


          #79
          Vs: Otsin 10w võimendit

          minagi soovitaks teistsugust toidet proovida, kuna see 9v patarei ei pruugi end õigustada.
          Minulgi oli toiteviga, muidu tegi ta ka hullu häält.

          Comment


            #80
            Vs: Otsin 10w võimendit

            Eks ma proovin siis! Läheb paar päeva aega jälle.
            Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

            Comment


              #81
              Vs: Otsin 10w võimendit

              Rolts, kui asja ei saa siis äri kivi maha mulle ma siin tahtsin stereo võimu sellest teha, ning seda ühele plaadile muidugi, niet pidin eelmise võimu laiali lammutama, et neid ühele plaadile panna. aga see mis ennem töötas ja ma nüüd selle laiali lammutasin ning kokku panin, see kivi enam ei funka. ma arvan et kivi viga. äkki kuumenes jootmise ajal liiga üle. niiet... äri ära

              Comment


                #82
                Vs: Otsin 10w võimendit

                Esmalt postitatud Mr.Zoxley poolt
                Rolts, kui asja ei saa siis äri kivi maha mulle ma siin tahtsin stereo võimu sellest teha, ning seda ühele plaadile muidugi, niet pidin eelmise võimu laiali lammutama, et neid ühele plaadile panna. aga see mis ennem töötas ja ma nüüd selle laiali lammutasin ning kokku panin, see kivi enam ei funka. ma arvan et kivi viga. äkki kuumenes jootmise ajal liiga üle. niiet... äri ära
                Kivi ei maksa ju ma ei tea mis kulla hinda.
                PS sain oma võimu ka siis korralikult tööle, asi oli ikkagi siis toites ja töötab ilusti! Plaanis nüüd teha vaid korralikum plaat, et komponendid saavad ilusti vastu plaati!
                Üllatavalt hea bass!!!
                Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                Comment


                  #83
                  Vs: Otsin 10w võimendit

                  tellisin ka uue kivi. stereo on täitsa töökorras olemas ka... aga 9v patareiakudega ei toida seda siiski hästi ära... 5 minutit poole peal kuulates, on asi juba kutu...

                  Comment


                    #84
                    Vs: Otsin 10w võimendit

                    TDA2003 toitpinge alampiir andmelehe järgi on 8 V.
                    Kui mikroskeem ega muud komponendid tuliseks ei lähe, võib arvata, et patarei väljundpinge vajub 5 minutiga võimendi jaoks lihtsalt liiga madalaks.
                    Kahjuks ei mäleta, millised liiga madala toitepingega kaasnevad sümptomid täpselt olid.

                    Samas võib teha lihtsa arvutuse mõistlikuma toiteallika valikuks.

                    Tubase võimendi jaoks kõlbaks hästi ,,seinakuubik" (trafo koos alaldi ja kondensaatoriga), mille väljundpinge sildi järgi oleks 12..13 V, et koormamata olekus üle 18 V ei tõuseks. Voolu peaks kannatama umbes 1,5 kuni 2 A. Võrgumüra vältimiseks (100 Hz sumin kõlaris) tuleks alaldi (NB! mitte võimendi) väljundiga paralleeli ühendada 2200 mikrofaradine 25 V elektrolüütkondensaator.

                    Liikuva asja jaoks oleks vaja 12 V kinnist pliiakut, mille koormusvoolu keskväärtus jääb kuhugi 0,4 A kanti (võimendi keskmine väljundvõimsus kuni 2,4 W). Seega kõlbavad püsivamaks kasutamiseks kõik alates 4 Ah mahutavusega akud, lühiajaliseks ka kuni poole väiksemad. Pärast kasutamist tuleb aku muidugi uuesti täis laadida, et vältida plaatide sulfateerumist.
                    Keskmise 9 V patarei mahutavus on suurusjärgus kuni 0,1 Ah, arvestades koormusvoolu ja kümnekonna-kroonist hinda.
                    Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

                    Comment


                      #85
                      Vs: Otsin 10w võimendit

                      Esmalt postitatud Rolts poolt
                      Kivi ei maksa ju ma ei tea mis kulla hinda.
                      PS sain oma võimu ka siis korralikult tööle, asi oli ikkagi siis toites ja töötab ilusti! Plaanis nüüd teha vaid korralikum plaat, et komponendid saavad ilusti vastu plaati!
                      Üllatavalt hea bass!!!

                      Tegin siis nüüd korralikuma plaadi ja proovisin siis ka ära, kõik töötab ja on norm, aga heli sahiseb päris palju! vanal võimul seda probleemi ei olnu, oli aga siukene porbleem, et pinin või siuke heli tuli kõlaritesse aga siis sai pandud toitele vahele 2200uf konde ja kadus see ära ja kõik korras. Proovisin siis uuele võimule ka nii teha aga see ei mõjund ültsegi mitte! mis võib viga olla?
                      Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                      Comment


                        #86
                        Vs: Otsin 10w võimendit

                        äkki maandus kehv?

                        Comment


                          #87
                          Vs: Otsin 10w võimendit

                          Oot oot, mis skeemiga tegemist? Kahepolaarne toide? Kas ainult 1 kondeka panid?

                          OT-d ka natuke . Sellest mida küsisid...

                          Näe, siin: http://sound.westhost.com/project60.htm

                          ja siin:
                          http://www.circuit-projects.com/audi...and-lm324.html

                          Alumisel olemas ka skeemid ja plaadijoonis-kõik vajalik kokkupanekuks, PS läks meelest saata .
                          -superradical-

                          Comment


                            #88
                            Vs: Otsin 10w võimendit

                            [quote=radiotehnika35]Oot oot, mis skeemiga tegemist? Kahepolaarne toide? Kas ainult 1 kondeka panid?


                            Ikka see TDA2003! 10w võimendi! ühe konde panin jh! ei ole kahpolaarne toide!
                            Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                            Comment


                              #89
                              Vs: Otsin 10w võimendit

                              http://www.electronics-lab.com/proje...016/index.html skeem!
                              Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                              Comment


                                #90
                                Vs: Otsin 10w võimendit

                                Oskab ehk keegi aidata?
                                Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                                Comment

                                Working...
                                X