Teade

Collapse
No announcement yet.

Lampvõimudest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lampvõimudest

    Tervist,

    Et olen aktiivne tipptasemel kõrvaklappide ja kõrvaklapivõimude austaja. Iseäranis meeldivad mulle pisikesed lampvõimud klappidele sest neil on väga omapärane ja mõnusa kurviga helisignatuur.


    Eelneva jutuga seoses, kuidas mõjub lampvõim stereosüsteemide puhul? Ja kui on inimesi, kes neid stereote puhul naudivad siis on küsimus, et mis tehnika siin levinud on? Lampvõimudest?
    Nimelt ei tea ma stereovõimudest palju ja tunnen suurt huvi.

    #2
    Vs: Lampvõimudest

    P.S Leidsin siit ka lampvõimude alamfoorumi, kolistan seal ringi,- ehk leian sealt vastuseid.

    Comment


      #3
      Vs: Lampvõimudest

      aga mis sul siis klappideks on? mõni mitmetuhandeline süsteem?
      Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

      Comment


        #4
        Vs: Lampvõimudest

        Hetkel on siis sellised asjad,

        Klappideks Sennheiser HD595 (said valitud kuna on väga tasemel aga ei vaja veel võimu, kuigi võidab sellest)
        Järgmiseks soovin Beyerdynamics'i DT880 ja HD650 lisada oma kollektsiooni.

        Heli teeb Asus Xonar D2/PM
        Kaalun veel aga vist omandan ka välise DAC-i

        Klappe hakkab võimendama (Darkvoice 336SE) (tellitud).
        Samuti kavatsen ära katsetada, kasutaja Maaaluse poolt kokku treitud võimukese.

        Et jah vanade kaladega võrreldes on tegemist väga amatöörliku komplektiga aga ma veel noorja on aega arendada veel Eeldusel, et seagripp või kolmas maailmasõda vahele ei tule :s

        Comment


          #5
          Vs: Lampvõimudest

          kui otsid odavaid aga häid lahtisi klappe, siis vaata philips sph2000 170 eeku
          Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

          Comment


            #6
            Vs: Lampvõimudest

            Ei mul on klapid, mis on väga head, aga tänud soovitamast

            Comment

            Working...
            X