Teade

Collapse
No announcement yet.

Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

    Küsimus siis järgmine. Kumba eelpool nimetatud võimendit soovitate.
    Head ja nõrgad küljed.Võimsus, heli kvaliteet ja vastupidavus.
    Estoonia puhul mõeldud tervet komplekti.

    Palun seletada võimalikult lihtsalt.Kuna olen algaja ja tehnilist keelt väga ei mõista.

    #2
    Vs: Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

    Ma olen küll Technicsi fänn, aga minu jaoks on sellised eelised Technicsil:
    1) disain
    2) tootmiskvaliteet
    3) korralikud ühendused (rca, mitte DIN)

    Heli kohapealt pole mõtet vaielda, kellele ema, kellele tütar aga mulle meeldib Technicsi heli, mis on kuidagi täpsem ja puhtam.

    Comment


      #3
      Vs: Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

      Minu mõttes olid täpselt samad sõnad eespool vastanuga.. ( aga mitte sellepärast, et müün Technics SU-V5 võimendit)

      Comment


        #4
        Vs: Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

        Palju siis normaalne Technics SU-V5 hind on ültse?
        ja palju neil võimsuse vahet on?

        Comment


          #5
          Vs: Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

          SU-V5 hind oleneb seisukorrast, aga heas korras peaks olema u. 1000.-.
          Estonia: võimsus 2x50W (8ohm), sagedusala 20-25000Hz, moonutused kuni 0,03%
          Technics: võimsus 2x60W (8ohm) 2x100W (4ohm), sagedusala 20-20000Hz, moonutused kuni 0.005%
          NB! Vaevalt, et leiad Estoniat, mida poleks kunagi parandatud.

          Comment


            #6
            Vs: Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

            Technics: võimsus 2x60W (8ohm) 2x100W (4ohm)

            Ei saa nüüd hästi aru kust võetakse andmed2x100(4ohm)
            Kas see võimendi on siis mingit moodi sillatav?
            Selle lehekülje järgi http://www.vintagetechnics.info/integrated.htm
            Loen välja ainult andmed 60W rms (8ohm) väljundi kohta.

            Comment


              #7
              Vs: Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

              Pärineb arvatavasti ühe interneti oksjonite lehelt.
              Tiri siit endale datasheet: http://safemanuals.com/user-guide-in...HNICS/SU-V5-_E
              saad enamus vastuseid, mida otsid.
              It works better if you plug it in

              Comment


                #8
                Vs: Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

                Siit saab manuli kätte: http://elektrotanya.com/technics_su-v5.pdf/download.cgi

                Manuali järgi on 4 oomi (THD 0,03%) ja 8 oomi (THD 0,005%) puhul 60W märgitud. Veidi hiljem, kui aega saan piilun skeemi ka, siis oskan võibolla kommenteerida neid numbreid.
                Edit:
                Skeem vaadatud ja asi selge, võimus on sisseehitatud selline funktsioon nagu "impedance detectinc", mis nii öelda "kontrollib" kõlarite takistust ja vastavalt sellele valib toitepinge kahe vahel kas u. +/-44V väiksema takistuse puhul või +/- 50V suurema takistuse puhul, sellepärast siis ongi erineval kõlaritakistusel sama võimsuse number märgitud.
                viimati muutis kasutaja Rom; 02 m 2009, 11:32.

                Comment


                  #9
                  Vs: Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

                  Jah, pagan, ma ei tea kus copy-pasteiga see 2*100W kaasa tuli, aga 2*60W on õige.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Technics SU-V5 või Eelvõimendi Estonia-UP-010, Lõppvõimendi Estonia-UM-010

                    Tänud kõigile vastamas.
                    Nüüd siis pilt palju selgem ja kaldun arvama et muretsen endale kaa Technics SU-V5 võimendi.
                    Minu poolt võib teema lukku panna.

                    Comment

                    Working...
                    X