Teade

Collapse
No announcement yet.

A+B väljundile kas neli 3ribalist või kaks 3ribalist ja kaks kõrghelide kõlarit?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    A+B väljundile kas neli 3ribalist või kaks 3ribalist ja kaks kõrghelide kõlarit?

    Oman Sony ressiiverit,millel A+B väljundid,kummaski kaks kanalit. Tahakski teada,kas panna siis korraga neli 3-ribalist kõlarit taguma või panna kaks 3-ribalist ja kaks "kõssi" ehk siis kõrgete helide kõlarit. Ja kui panna 2baasi ja 2 kõrget,siis kumba A-sse kõrged ja B-sse madalad helid või vastupidi?
    567 2 9999

    #2
    Vs: A+B väljundile kas neli 3ribalist või kaks 3ribalist ja kaks kõrghelide kõlarit?

    Mina küll päris hästi aru ei saanud mis kõsse ja baasse sa tahad sinna Asse ja Bsse pista. Äkki oled nii kena ja joonistad oma idee üles või kirjeldad täpselt, milles probleem?
    Condemn the hive.

    Comment


      #3
      Vs: A+B väljundile kas neli 3ribalist või kaks 3ribalist ja kaks kõrghelide kõlarit?

      Ma arvan et ma sain pihta millest räägitakse.
      Vähemalt vene võimudel pole vahet A ja B kanali soundis kuna hiljuti üht radiotehnikat lõhkudes avastasin et need on pmt paraleelselt.
      Ma paneks kõik neli kolmeribalist eraldi taha nii nagu nad on ja ei hakkaks sealt välja tooma kõrgeid vms midagi eraldi. Kui nüüd mõtlema hakata siis kui mõlemas kanalis on 4 oomised siis võim näeb väljundi taga pmt kahte oomi kui ma ei eksi? Seega neljastega katsetada ei julgeks...kaheksastega aga küll.

      Comment

      Working...
      X