Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia lõppvõimu abi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estonia lõppvõimu abi

    Tere. Selline mure, et võimul "Estonia-up-010" lõppvõimul läheb liiga vara punane tuli põlema. Sai proovitud teise lõppvõimuga, oli kõik korras.
    Milles probleem võib olla, et lõppvõimul liiga vara lööb punase põlema? Oskab ehk keegi aidata?
    Aitäh
    viimati muutis kasutaja Scott; 21 m 2010, 02:02.

    #2
    Vs: estonia lõppvõimu abi

    Lüüdid on kuivanud ja vajavad vahetust, või siis on nt transid kutud.
    It works better if you plug it in

    Comment


      #3
      Vs: estonia lõppvõimu abi

      Esmalt postitatud ccayser poolt Vaata postitust
      transid kutud.
      Millised ?
      -superradical-

      Comment


        #4
        Vs: estonia lõppvõimu abi

        ...Sry...mõtlesin lõpptransse
        It works better if you plug it in

        Comment


          #5
          Vs: estonia lõppvõimu abi

          Esmalt postitatud ccayser poolt Vaata postitust
          ...Sry...mõtlesin lõpptransse
          no seljuhul kui lõputransid on õhtal, siis kuidas see võim üldse mängib?
          Sai kuulatud algul audestega(130) ja siis mingite lahtjemate kõlaritega ning see punane tuli klikkab põlema suht ühel ajal!!
          Relee juhtmed on lahti ühendatud vanastajast juba sel põhjusel, et niipalju ei "pauguks" kui relee lülitub.
          Sees midagi nagu kärssanud ei ole ja välimus ok.

          Comment


            #6
            Vs: estonia lõppvõimu abi

            Esmalt postitatud taaviu poolt Vaata postitust
            no seljuhul kui lõputransid on õhtal, siis kuidas see võim üldse mängib?
            Sai kuulatud algul audestega(130) ja siis mingite lahtjemate kõlaritega ning see punane tuli klikkab põlema suht ühel ajal!!
            Relee juhtmed on lahti ühendatud vanastajast juba sel põhjusel, et niipalju ei "pauguks" kui relee lülitub.
            Sees midagi nagu kärssanud ei ole ja välimus ok.
            Ja kui ühel hetkel halbade asjaolude kokkulangemisel peaksid lõpud maha põlema ja nagu aru sain, on sul väljund ühendatud "väga nutikalt releest mööda", siis.... estonia üsna võimas toiteplokk kärsatab mõnuga sinu kõlarite bassika mähiseid. Jääb loota ainult võrgu sulavkaitsme peale. Kes vähegi asjast aru saab teab, et nii ei tehta ja kaitse lülitused ei ole lollide poolt välja mõeldud ja mitte selleks, et "andekaid" tümmimehi kiusata.

            Edit: et võim ei plõksiks liialt vara selleks tuleb vaid kolm lüüti ära vahetada, aga millised vaatate ise skeemist. See on stiilis: abivajajale anna õng, mitte kala Head nuputamist!
            viimati muutis kasutaja Rom; 21 m 2010, 13:27.

            Comment


              #7
              Vs: estonia lõppvõimu abi

              Nojah, mina sealt välja ei lugenud, et kui punane läheb liiga vara põlema, et siis võimendi töötas või siis, kui toite sisse lülitasid. Mina eeldasin muidugi viimast, seepärast ka minu pakkumine katkiste lõppude korvi. Ilmselgelt eksisin
              It works better if you plug it in

              Comment


                #8
                Vs: estonia lõppvõimu abi

                Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                Ja kui ühel hetkel halbade asjaolude kokkulangemisel peaksid lõpud maha põlema ja nagu aru sain, on sul väljund ühendatud "väga nutikalt releest mööda", siis.... estonia üsna võimas toiteplokk kärsatab mõnuga sinu kõlarite bassika mähiseid. Jääb loota ainult võrgu sulavkaitsme peale. Kes vähegi asjast aru saab teab, et nii ei tehta ja kaitse lülitused ei ole lollide poolt välja mõeldud ja mitte selleks, et "andekaid" tümmimehi kiusata.

                Edit: et võim ei plõksiks liialt vara selleks tuleb vaid kolm lüüti ära vahetada, aga millised vaatate ise skeemist. See on stiilis: abivajajale anna õng, mitte kala Head nuputamist!
                Õnneks pole selle konkreetse võimu järgi minu kõlareid vaid sõbra head Audesed
                Ok. Sain juba sellele relee jutule pihta ja joodan juhtmed tagasi sinna kus nad olid ennem.
                Enne mind oli keegi juba seal võimus lüüte vahetanud ja sees on juba uued lüüdid...........aga eks ma sukeldun oma "andeka" ajuga estonia skeemi ja üritan leida ülesse need 3 lüüti mis tekitavad paksu pa*ka
                Tänud Abi eest

                Comment


                  #9
                  Vs: estonia lõppvõimu abi

                  Esmalt postitatud ccayser poolt Vaata postitust
                  Nojah, mina sealt välja ei lugenud, et kui punane läheb liiga vara põlema, et siis võimendi töötas või siis, kui toite sisse lülitasid. Mina eeldasin muidugi viimast, seepärast ka minu pakkumine katkiste lõppude korvi. Ilmselgelt eksisin

                  . Lugesin esimest posti ja siis järgnenut, seepärast küsisingi, et esimeses postis: "lõppvõimul läheb liiga vara punane tuli põlema. Sai proovitud teise lõppvõimuga, oli kõik korras.
                  Milles probleem võib olla, et lõppvõimul liiga vara lööb punase põlema? Oskab ehk keegi aidata?

                  Siin ju pole midagi kahtepidi arusaadavat? Ka kaitselülitust puudutav jutt vastab täielikult tõele, kergekäeliselt seda eemaldada ei ole mõtet.

                  Jumala eest mitte võtta jälle kui "norimist"-lihtsalt vihje, tähelepanu rohkem!
                  -superradical-

                  Comment


                    #10
                    Vs: estonia lõppvõimu abi

                    Kuna relee juhtmed said ammu lahti joodetud, siis ega eriti ei mäleta kuhu mis käis. Kakun enda töötava estonia lõpu paraleelselt kaane maha ja eks teen selle järgi.
                    Kuna võim ise ju töötab mingi helivaljuseni, siis panustan lüütide peale. Eks raskek läheb nende leidmisega, aga nagu nägin siin teemat kus oli räägitud neist. Otsin.


                    Ja ma ei võta Teie vastuseid norimisena. Lihtsalt vahel kiirustan ise ka vastamisega ja ei loe teksti hoolikalt.

                    Comment

                    Working...
                    X