Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimsuse tõstmine (minu tagasihoidlikud eksperimendid)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Vs: Võimsuse tõstmine (minu tagasihoidlikud eksperimendid)

    Esmalt postitatud Matis poolt Vaata postitust
    Lõppudele annad siis samuti +31/-31V nagu aru saan. Kt805l peaks see juba suht SOA ääres olema ju.
    Ei vasta tõele, neid seal kaks paari.
    S-70-s on täpselt sama lõpp ja töötab pingel +/- 34V

    Comment


      #77
      Vs: Võimsuse tõstmine (minu tagasihoidlikud eksperimendid)

      Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
      Sellise lihtsa liigutusega tuli 33W asemel 50W/R ja kahte kanalit korraga koormates arendab see võimendi nüüd 39W/R. Arvestades, et aega kulus 5 minutit ja maksumuseks vaid uued toitelüüdid on see minu arvates hea tulemus .
      Peab vist jälle Rom-ga vaidlema hakkama Y-101võimsuse kohta, korras võim arendab tehase seades 4 oomil 43W ja asendades lõpud paremate vastu, näiteks MJE15030/31 vastu võib voolupiiraja tuimemaks keerata ja saab 52W 4 oomil. Samas signaali kvaliteet paraneb suuremal võimsusel, tõstes vooluvõimendi osa toitepinge samaks pingevõimendi pingega signaali kvaliteet teoreetiliselt langeb suuremal võimsusel, muide +-31V peaks korralik võim arendama 4 oomil 65W, arenguruumi küllalt.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #78
        Vs: Võimsuse tõstmine (minu tagasihoidlikud eksperimendid)

        Ma isegi ei hakka vaidlema. Panin ainult faktid kirja, stiilis konkreetne võimendi, numbrid enne sekkumist ja numbrid peale sekkumist, kõik.
        65W usun ainult ühte kanalit koormates, kahe kanaliga sellist asja ei taha uskuda selle trafo puhul, oma kunagises dual mono variandis olen ligi 2x60W kätte sanud: http://album.ee/node/15633649/50109984

        Comment


          #79
          Vs: Võimsuse tõstmine (minu tagasihoidlikud eksperimendid)

          Minu teada siinusega mõõdetakse korraga üht kanalit, ei leia mingit arukat mõtet korraga kahte kanalit siinusega koormata kuna muusika puhul on tarbimine 3-4 X väiksem siinusest.
          Ei kujuta ette 2X3kW võimu mõõtmist korraga mõlemil kanalil.
          Ma ju kirjutasin "korralik võim", näiteks Est 010 parajasti sobib.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment


            #80
            Kui mina mõõdan siinus võimsust, siis ma mõõdangi siinus võimsust ja mind ei huvita mida ta muusikaga teeb. Ja mõõdan ikka koormates kahte kanalit, ma ei aja ilusaid numbreid taga, ma tahan teada reaalset siinus võimsust ja hiljem võin juba oletada, mis see muusikalises teeb. Puhtalt kokkuleppe küsimus mõõtmis metoodika osas.
            Edit: ja alati mainin kas sain "n" väärtuse ühte kanalit koormates või kahte korraga.

            Olgu selle U-101-ga kuidas on, praegu juba prioriteedid teised, olen valmis ehitanud nullist H-klassi võimendi ühe kanali ja edukalt katsed sellega läbinud, nüüd alustasin D-klassi kokku laduma, kuni viitsimist on tuleb ära proovida
            viimati muutis kasutaja Scott; 25 m 2011, 02:48. Põhjus: kokku

            Comment


              #81
              Vs: Võimsuse tõstmine (minu tagasihoidlikud eksperimendid)

              Sa võid ju mõõta mõlemit kanalit korraga, mingi mõte on sel omatehtud võimu korral, näitab toite kvaliteeti, samas peab võrgukaitse mõttetult suurem olema ja ei kaitse. Toite kvaliteeti näitab väga selgelt ka 8 ja 4 oomi võimsuste võrdlemine.
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #82
                Vs: Võimsuse tõstmine (minu tagasihoidlikud eksperimendid)

                Ütleme nii, et igaühel on õigus valida oma metoodika, minule on sümpaatne minu variant, kuna enda arvates saan tõesema siinus võimsuse. Võrgukaitset pole küll kunagi pidanud suurema vastu vahetama.

                Edit:
                siin väike fotosüüdistus H-klassist:

                Comment


                  #83
                  Vs: Võimsuse tõstmine (minu tagasihoidlikud eksperimendid)

                  Äratame vana hea teema ülesse.
                  Muideks palju U-101 plokk kannatab üldse võimsust originaalis kui ainult voolupiirajaga mängida?

                  Comment

                  Working...
                  X