Teade

Collapse
No announcement yet.

Kahe väljundiga kõrvaklapivõimu skeemi koostamisel abi vaja.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kahe väljundiga kõrvaklapivõimu skeemi koostamisel abi vaja.

    Kas keegi saaks aidata skeemi leidmisel või on keegi äkki sellist asja teinud juba?
    Tahaks selle ära mahutada Zippo korpusesse kui võimalik..
    Igasugune abi ja näpunäited on teretulnud .

    Näiteks selle skeemi puhul. http://gilmore2.chem.northwestern.ed...guitar_prj.htm

    #2
    Vs: Kahe väljundiga kõrvaklapivõimu skeemi koostamisel abi vaja.

    Klapivõimuks paras. http://www.electronica.ro/audio/TDA2822M.shtml
    Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

    Comment


      #3
      Vs: Kahe väljundiga kõrvaklapivõimu skeemi koostamisel abi vaja.

      Kah võimalik. Aga mul pole kuskilt võtta 10V. Kas klapivõimu kuidagi 2xAA või 2xAAA peale ei saaks tööle panna? Ja kuidas siiski lahendada 2 väljundi küsimust. Lihtsalt ühest väljaviike teise viia ju ei saa?

      Comment


        #4
        Vs: Kahe väljundiga kõrvaklapivõimu skeemi koostamisel abi vaja.

        Seal skeemil mis ma andisn on ju stereo skeem samuti olemas! vasakul poolel! Saab ka toita 9V patarei pealt, kuid kaua ta vastu peab seda ei tea. Kindlasti mitte kauaks (paar tundi ehk. Kui hiljem saad trafo võid asendada patarei trafoga. Kuid siis kindlasti juba dioodsillaga ja lüüdiga.) Kui huvi siis mul olemas ka need nn "seina kuubikud" kus sees on juba trafo ja diiodsild olemas! (sellel nn "seina kuubikul" siis sümboolne hind!)
        Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

        Comment


          #5
          Vs: Kahe väljundiga kõrvaklapivõimu skeemi koostamisel abi vaja.

          Ei ma saan aru väga hästi jah, et trafo võib panna ja trafo leiaks ise ka ilusti, kuid kõrvaklapi võim peaks olema ikka mobiilne ja patarei toitel töötama. Leidsin selle stereo skeemi kah üles jh.

          Comment

          Working...
          X