Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia Um 010 takistitid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia Um 010 takistitid

    Oleks tungivalt vaja selliste takistite takistust-R128 JA R129, endal skeemi pole!Loodetavasti kellelgi ikka kusagil vedelemas on ja saab sealt järgi vaadata. Peale nende asendamist peaks võimu korda saama!

    #2
    eel- või lõppvõim ???
    Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

    Comment


      #3
      Vaata: http://hamradio.online.ru/rx/ar5.djvu.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        kahjuks lingil olevat formaati minu arvuti lahti ei oska teha.Oleks ikkagi tore kuikeegi skeemilt järele vaatkas, muideks see on lõppvõim.Selle nädala jooksul oleks vaja!
        Proget millega lingil olevaid skeeme vaadata, ei saa installida-Novell keelab!

        Comment


          #5
          Väga vastik muidugi Novellist...
          R128,R129= 1 oom/0,5W. Muide, takistitel on paralleelselt veel R116,R117,R134,R135, kõik 1 oom. Kurb küll aga kahtlen väga, kas nende vahetamisest piisab. Nad on nimelt lõputransidega järsest, mis tähendab, et lõpukad on ka läbi (tõenäoliselt - mõõda enne asendamist). Seega oled saanud standardveaga võimu. Vaata foorumit, seal on piisavalt hirmutamist ja seletamist, mida see tähendab :'(
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            ja-jah,tuleb tuttav ette.seal võivad veel mõned tranzid peale 819 ja 818 läbi olla.enne sisselülitamist kontrolli kindlasti KÕIK lõpu poolsed tranzid üle.mul oli kah sama võim-õndsal nõukogude ajal.peale teist mahapõlemist ostsin lõpukaid igax juhux kohe hulgimkulusid ära kah!ütlen ausalt,et ei viicind kaicelülituses kaevata,keerasin selle lihcalt võimalikult erksax.lõpux sai villand ja panin kogu selle raketitehase leiutise asemele lihca-väixe 2X20W kivi.väixem sai kah.
            Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
            Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

            Comment


              #7
              ..no äitäh info eest, saammud tevalo poole ja takisteid ostma. Tegelikult on ka transid läbi, ühel kanalil,kt819;818;626;632(midagi sellist) ja kt865-864, mis ostes lähevad väga kalliks. Kui kellegi on neid olemas ja tahaks sümboolse tasu eest lahti saada-peavd olema väga lähedaste beetadega, siis andku teada(ringo1982@hot.ee).Muide kas need r128-129 on ikka 1oomised, mitte 1,5-sed, mingi tuttav rääkis sedapidi juttu!

              Ja selline asi ka , et kust seda kaitselülitust llaisemaks keerata, et ikka kohe esimesl korral mitte läbi lasta! :'(

              Comment


                #8
                Väljundtranside voolu piiriku poted on R95 ja R96, need tuleks keerata lühisesse, siis on vool minimaalne. Arvan siiski, et nii ei lähe võim üldse käima. Parem jäta nad sinnapaika ja jäta takid R128 ja R129 välja. Siis on vool samuti väiksem, võimsus ka.
                Võrgust tõmmatud skeemil on kõik lõpuahela takid 1 oom, hilisemates modifikatsioonides võib teisiti olla.
                Kontrolli üle KÕIK transid!!!
                Üldiselt, vilets skeem, parem on ta "seebiks teha" ja mitte raha raisata
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  kas tevalo üldse veel müüb vene tranze?vaata võib-olla luise tänavale ka,"pikofari".see on "noorest tehnikust" mõnikümmend meetrit allapoole,teisel pool tänavat.muidu,kui väga tahad,siis vaatan omal kodust,ehk on miskit.kt818 ja 819 on mul kindlasti.skeemi võid ka saada.kui oled huvitatud,anna teada.
                  Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                  Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                  Comment


                    #10
                    ..oleks selline palve, et keegi võiks järele vaadata, kui suur on R129 ja R128 takistus!Peaksid olema 2W!

                    Comment


                      #11
                      R-128 1.0 oomi

                      R-129 1.0 oomi
                      võimsus 2.0W

                      Comment


                        #12
                        Skeemil on jah 1oom margitud, aga reaalselt parandades olen AINULT 1.5 oomiseid kohanud, usun, et ka sinu eksemplaris on 1.5 oomi. Muide kas terve kanali pealt sa ei saa vaadata vxi?

                        Comment


                          #13
                          Ja teatavasti vene takkidel võimsus oli korpuse suurus, st kui need takid nüüd nii ära pole põlenud, et neid enam plaadilt ei leia :P siis peaks nagu ikka asja füüsilisi mõõtmeid nägema.
                          Muidugi väga suurte takistuste juures läskid võimsused korpuse suurusest lahku aga räägime siin ikka helivõimenduses kasutatavatest takkidest ja sellistest, mille võimsust on vaja arvestada.

                          Comment

                          Working...
                          X